Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10635

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna dimineata domnilor . Vad ca se vorbeste de loterie . Eu sunt unul din impatimitii jocului si in fiecare zi visez sa castig motiv ptr care mi-am propus sa incep sa joc :crack: . O zi si o saptamana faina si placuta tuturor .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno,o trecut supararea de luni dimineata,Bubbe?

supararea nu, dar un litru de vin de coacaze daaaaaa :)

si chiar si efectul vinului incepe sa treaca....

no bine no, si supararea a mai trecut un pic....., I'm surrounded with idiots....., si incep sa ma obisnuiesc cu gandul ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi buna si azi la dvs...vremea e bunicica, frig, dar limpede pe cer...asa ca azi poate dau o pedala dupa serviciu (asta daca nu-mi fac altii alt program fara sa vreau!). :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata domnilor :) . Sa aveti o zi faina , calduroasa si sa nu stati pe aeroterma prea mult . Azi dimineata pe la 08:00 la -2* am intalnit in trafic un CBR F4 . Baiatul refuza sa cedeze :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-o fi cumparat acum o spatamana si e inca euforic :P

Cunosc sentimentul . Am promovat examenul ptr cat A in septembrie si am gustat primii fulgi de zapada cu zambetul pe buze sau cel putin aia era expresia inghetata pe chip :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaa

pana prin anii 90, max 92 si eu mergeam cu mobra la faculta, chiar si in februarie...., nu conta ca ploua, ca ninge, ca e gheata si zapada..., atunci nu conta nimic :)

amu ma gandesc ca era horror, dar atunci chiar mi-a placut....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Tu esti cam obraznic,nu? :crack:

Ia nu te mai lua de baiet! Ce...il vezi oltean singur pe-aci si te dai la el?! Ia vezi! :-L

Si daca vreti amintiri din copilarie (a mea, nu a lu' Creanga!)...intrati pe la motoveterani, si va rog sa nu zimbiti!

/index.php?/topic/318456-veteranii-adunarea/?p=1775993

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivane, un cuvant tati... RESPECT! Si acelasi lucru e valabil si pt cei doi pe care-i amenint ca le ridic statuie, si nu numai...

Copilaria mea a fost si ea pe 2 roti, da' nemotorizata... caci mamica mea a fost si ramane o sperioasa, iar taticutul meu nu m-a dus la spital cu motorul , ca nu a avut (tot din vina ei). Eu tarziu... la 27. Dar mi-as fi dorit enorm sa ma nasc dintr-un tatic motociclist si-o mamica aventuriera. Deh, nu a fost sa fie, recuperez acum. Atat cat pot, ca-s si friguros.

 

intrati pe la motoveterani, si va rog sa nu zimbiti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tataie,io la motoveterani n-am avut loc,am fost refuzat si printre ailalti m-i se spune ca-s batran...

Deci sti-ma piula unde ma incadrez.Am si eu amintiri din copilarie pe 2 roti,dar n-am sa postez nicio poza,asa e mai bine.

Toate astea fara gluma!

Cine te-a refuzat bre la motoveterani? Spune-mi mie, ca-l maninc!

N-am lipsit la nicio intrunire a lor de cind ne-am infiintat si nu-mi amintesc sa fi fost cineva refuzat sa faca parte din club (acum ca nu s-a incadrat la aia batrinii, nah...dar exista locuri la cadeti, simpatizanti, femele in calduri...etc., grupe la care sigur iti gaseai un loc). Cred ca te-ai ciondanit cu vreunu' pe beutura si te-ai suparat ca surda pe p*ula!

Si poze din copilarie pe doua roti n-ai cum sa pui...ca tu te-ai nascut deja batrin! :crack:

Acu' fara gluma! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haide mai Cristisoare, tu chiar te-ai speriat de-un bucurestean care te-a refuzat pe forum si de-aia nu te-ai mai inscris la noi?! Ma uimesti! La urmatoarea intrunire te astept sa faci recunoasterea din grup a aluia si sa vezi numa' ce-i fac! :pow:

In poze tu esti blonda? :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...