Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10638

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai nici nu am apucat sa zic bine si s-a si pus iar pe ploaie. Cum dracului bai nene???

 

As face-o si in grup dar, avand in vedere ca e virgina, zic sa o iau usurel asa, ca deh, e prima oara cand i se umbla la buson..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa se noteze absenta in rosu :peace:


» Post actualizat in 07 Jun 2016 10:59

Ba nu , in verdeeee . . . .


» Post actualizat in 07 Jun 2016 10:59

Sau galben . . . .


» Post actualizat in 07 Jun 2016 11:00

Ba nu galben , ca nu se vede bine . Cu negru pe alb :peace:


» Post actualizat in 07 Jun 2016 11:00

sau alb pe negru ptr contrast . . . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit si am facut revizia. De trei saptamani, de cate ori vroiam sa ma imbrac si sa urc pe mobra sa plec la facut revizia, se punea pe ploaie. Cum renuntam la idee, in maxim o ora iesea soarele. M-a tot chinuit vremea pana cand am inteles ca este un semn divin. Chiar si astazi: dimineata senina, putin soare printre nori, oarecum caldut afara. Plec repede la bureau, ma grabesc sa fac repede ce nu facusem de doua zile si, la ora 10 ma ridic de pe scaun sa ma pregatesc de plecare cu motoreta. Pai nu apuc sa cobor scarile si cand deschid usa...ploua... Pai sa nu-mi cada mie trompa??? Stau, ma invart, ma sucesc, se opreste ploaia, norii amenintatori nu par ca ar pleca, ma gandesc, ma framant in sinea mea si...imi vine ideea!!! Sa urc mobra in masina si sa o duc asa. Zis si facut. Il sun pe Mariuscojo sa vina sa ma ajute, o urcam si o tulesc direct la Bucuresti. Ce vorbesti... nu am intrat bine pe autostrada ca a si iesit soarele. Si a stat pe cer pana m-am intors acasa.

Si uite asa, Doamne Doamne a avut grija de mine si nu m-a lasat sa plec de capul meu, ca cine stie ce prostie mai faceam. Si-am incalecat pe'o sa, si v-am spus povestea asa. Acum ma pregatesc de teveu.

Noapte buna sa avem!

Editat de pitesti2010
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...