Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

694 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Pe ultimul am apucat sa-l trag în chip.

post-91380-0-54480000-1483549987_thumb.jpg

Mai erau vreo 4-5 prin șanț.

 

Legat de ATV nu sunt fan și nici nu cred ca o sa devin curând. M-A lăsat proprietarul de la cabana sa fac o tura și după 50 de metri m-am întors cu morcovul maturand zapada.

Cum am zis... E fun dar nu-I de mine.. Am impresia ca acuma vine pe mine. Accelerația o mizerie... frânele o gluma... singura chestie faina e marsalier.

Rămân la doua roti

Noapte lina și odihnitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10510

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ha...intre orele serii, adica dupa 1800 si pana acum, am halit la foc automat vreo 200 km cu masina! Drum uscat, excelent de fugarit treiaru'...dar multi cocastyle pe contrasens! Merg cu faza lunga sau cu farurile de ceata aprinse (afara este clar ca ziua!), incaleca dubla nonstop, plus mii de lumini si luminite adaptate pe conserve, de zici ca te intersectezi cu Mos Craciun, nu alta! Abia astept sa fac drumul asta vara, pe doua roti, e o splendoare...curbe, asfalt perfect, multe zone fara tipenie de om, doar vreo cateva localitati bine iluminate si...atat!

Privitor la tractorasele alea (ATV), discutia mi se pare fara sens! Mi-e scarba de ele, nu suport acceleratia, nu suport felul in care iei virajele, mi se par niste "inutilitati" la casa omului! As pune o lama si iarna as da zapada cu unu' din astea...si atat! Gata...merg sa mestec ceva si apoi program de seara! Ne regasim dimineata la prezenta! Seara buna! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nea Ivane,ideea cu atv+lama e perfecta!astazi am lopatat zapada de 50cm(cazuta in cateva ore) de pe o suprafata destul de mare...si un tip prin sat baga cu lama pe atv de-mi era o ciuda...revin de dimineata cu poze cu "bahaosul" care s-a abatut asupra Maramu'-ului. :D noapte buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carcotasi mai sunteti mah... Nu va plac atv-urile ha? Va dor desh'tele de la acceleratie... Nu stiti sa luati de ghidon si va e frica sa nu va rasturnati... Pfff... Mult o sa am de lucru cu voi. La avioane cum o fi, ha? Ca alea au mansa.

Nu este nimic periculos daca inveti sa mergi pe atv. Daca doar te arunci pe el si bagi desh'tu adanc atunci da, este periculos. Altfel este foarte simplu si comod.

post-90830-0-34679000-1483564484_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

. Accelerația o mizerie... frânele o gluma... singura chestie faina e marsalier.

Rămân la doua roti

 

:crack:

» Post actualizat in 04 Jan 2017 22:28

ps.noapte buna,ca la 4 trezireaaaaaa

» Post actualizat in 04 Jan 2017 22:28

:eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cristian & @aprilia:ala micu' e spurcat rau,fara gluma. :D se bazeaza si pe faptul ca-l are pe Monstrul negru de back-up in caz ca nu se descurca.

» Post actualizat in 05 Jan 2017 08:09

.

post-35274-0-22608000-1483603745_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice animal din asta peste 1000 m-ar incanta, iar X-ul (atat cel de 1100, cat mai ales cel de 1300), dar si-o Busa, ori un BMW model R, mi-ar veni ca o manusa! Crede-ma, le-am calarit si m-am umplut de zambet pe toata mecla! :hug:

Numa' ca mai am de plata la banci inca un an si-otzira pana sa-mi permit sa schimb capra! :-L

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-as lua si azi, numa' ca actuala stapana nu a gasit un pret care s-o coafeze si inca delibereaza...iar io nu vreau sa insist prea tare, fiindca atunci tipa va salta nejustificat pretul si...va folosi capra pe post de ghiveci de flori ornamentale! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mneata...zent... am ajuns mai greu pe aici ca n-am avut de facut nimic pe azi... nici de dat zapada ca si George, nici de baut cafeaua ca si restu... asa ca am lenevit la munca

hai noroc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...