Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

694 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

deci ala vrea sa fie un 1000RR al camioanelor? :))

 

a, stai mai ca nu e asa periculos... scrie 750 pe el... o fi de 750cc?

Are motor de Africa Twin pe el :crack: . Daca vrei sa te ia ameteala , uite aici cateva cifre : http://www.volvotrucks.com/trucks/uk-market/en-gb/trucks/volvo-fh-series/specifications/Pages/driveline-specifications.aspx .

Si tot din liga celor mari :

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10513

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

1.Corect,il stiu pe Arturio Cristobal Colon,totusi e baiat bun!

 

2.Bubbe,da' ti-o placut ce ti-am aratat azi?

1. deci il lasam :) stiam eu!

dar tre sa vina si el cu berile.....

2. nu cumva sa intre altcineva la banuieli, era un obiect metalic ce mi-ai aratat..

era o piesa splendida, nu vezi asa ceva in fiecare an!

si clar, a meritat acel pit-stop efectuat la tine!!!!

 

in alta ordine de idei, Pufosu tot ne-a amenintat ca vine si ciuciu, nu a venit la CJ anul asta.....

sau a fost si m-a evitat :)

ar trebui sa-i luam medalia de onoare....., sa ramana cu ceea de bronz!

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...1. deci il lasam :) stiam eu!

dar tre sa vina si el cu berile.....

...

Sa-nteleg ca aci daca intri tre' musai sa dai de beut...iar daca vrei s-o tulesti, tre' musai sa dai de beut!

Bai, ratatilor, voua numa' la beutura va sta mintea?! Io acum am ajuns acasa, pe ploaie si o maxima de 9*C...cu motorul!

Si intru aci si ce vad?! Navalirati ca hunii pe alt amarastean care nu stiu cit de vinovat o fi...

Bai...anormalilor! Lasati omu-n pace! Siii...mai incalecati si voi pe-o capra...muiere...ce-o fi, ca vine vremea nasoala si o sa zaceti dupa soba cu litra de rachiu in mina...si n-aveti ce povesti! :alcy:

Va pupa mosu'...merg sa bag motorul la scuteala, ca-l ploua si cred ca l-a spalat deja ploaia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce, face vreunu' pomana?! Las' ca am mai cistigat citeva motoare, dar nu le-am atins niciodata!

Daca vor sa ma vada cu gura pina la urechi, iar banii nu le-ajung de-un F800, ma multumesc si cu o Jawa Rotax 650, ori o coaja de BMW chiar si K100, ori un R850 GS....ma multumesc cu foarte putin! :peace:

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt eu sensibil si nici probleme cu inima nu am. Sa nu incapa aici discutii.

Credeam ca e un topic de fun.... fara jigniri....

Cuvantul ratat, anormal, si alte cateva de pe paginile anterioare, nu cred ca mi s-ar potrivi, mai ales de la o persoana care nici nu ma cunoaste...

Deocamdata spun pa-pa acestui topic, nu mai scriu aici... pacat ca dupa 60 de pagini s-a ajuns aici....

Numai bine tuturor colegilor!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca la mine faci referire...iar daca nu ai gustat gluma si n-ai sesizat faptul ca totul pe acest topic este un cancan, te rog sa ma ierti...imi cer scuze ca am grestit si promit ca nu mai intervin nici macar cu o virgulita aici!

Mii de scuze, repet, nu mi-a fost intentia sa jignesc, am crezut ca simtul umorului este la el acasa aici...dar vad ca m-am inselat!

Iertare colegule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma retrag, daca omul s-a simtit jignit de mine (cu toate ca nu-l cunosc si nu m-am adresat in mod special lui), prefer sa stau in banca mea! Inca o data, scuze, nu stiam ca un topic facut "la misto" si cu tendinte vizibile spre glume, haz si voie buna, poate sa creeze altfel de stari! Repet, scuze, ai dreptate, nu trebuia sa glumesc cu necunoscuti! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cafeaua este buna , locatia in care trebuie sa o consum este proasta :crack:. Si daca tot veni vorba de cafea , care ce bea ? La solubila merg pe Nescafe si la naturala sunt fan Lavazza .

Editat de 5129114
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bubbe, Ivan glumea... si eu am avut niste clenciuri cu el acum un an, dar dupa ce ne-am dat un pic in gura am vazut ca e om fain. Numa ca el e mai mistocar de felul lui. Dar iti garantez ca nu a zis nici-un cuvant la modul serios.

Cum spuneai si tu, trebuie sa va cunoasteti mai intai...

 

Da cu prezenta aici ca altfel te pun sa aduci de-acasa toate bonurile de masa de le-ai mancat :P

 

 

Nu sunt eu sensibil si nici probleme cu inima nu am.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'neata colegii!

 

I'm back!

m-am intors deoarece am primit mai multe mailuri in aceasta privinta

si sa ducem ''topicul about nothing'' despre numere norocoase si restul mai departe :)

o saptamana minunata tuturor colegilor!

 

....si putem face si prezenta.....

eu, prezent 100% din nou :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amu m-am uitat la loto

3 numere norocoase au iesit......, dar si alea in 3 randuri.... inca 17ron aruncati pe geam :)

17*52 =884ron in fiecare an cel putin

parca imi vine sa nu mai joc :)

 

deci mai amanam cu o saptamana cumparatul mobrelor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent si io...ca de obicei am brazdat aerul rece al diminetii (cca 3*C-4*C) cu viziera castii ridicate, am spart ceata si bezna cu luminile patrunzatoare ale bembeleului pe doua roti! Ma bucur ca si colegul afectat de replicile mele a renuntat la protest (tacere)...si-mi pare rau ca n-a cistigat nici acum la loto!

Saptamina linistita si calda va doresc! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O zi faina la toata lumea si o saptamana de lucru scurta si usoara cu week end lung si calduros :)

ai uitat sa mentionezi de bani!

sa fie cu muuuulti bani, lei, roni, euroi si care ce mai doreste!

 

Razvan s-a strofocat si a scris 2 cuvinte....., se poate spune ca e prezent oare?

unde-i Micutu, Darco ?

 

PS: despre numere: 79

79euro

atat a facut cost suplimentar Juniorul in acest weekend la telefon

cum dracu se poate consuma atat, chiar nu am idee

si e vorba de un copil de 13 ani

deci fara numere erotice......

o sa-l pun la plata.... ca prin urechile acului a scapat de o bataie buna......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...