Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10646

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

belet norocos, duminica, BUB

1.

2.

3.

4. Bub 27

5. Cristi 44

6. Arth 31

hai ca ne adunam incet incet :)

era musai sa pun inapoi capul de tabel, Arty l-a uitat....., deh, batranetea si alcoolul isi spune cuvantul :alcy:

Beutura . . . . . varsta nu are nimic . Beutura-i baiul .

» Post actualizat in 26 Jan 2017 11:14

Am reusit sa dau gata o sticla de Jack , vreo doua de Jager , un bax de Strongbow si unul de bere . . . . . . si toate astea anul trecut ;) . Mi-s rau la bautura . Asa dau in perna cand ma ametesc . . ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are multa legătură vârstă,când aveam 20 de ani mă duceam la un bairam pe la 9seara și până la 12 noaptea eram rangă râdeam tot alcoolul,de la 12 până la 2noaptea vomam și mațele din mine și la 2 noaptea mă trezeam și combinam o fata,a doua zi la 10 eram treaz fara nici un fel de problema,și au fost zile și cu doua petreceri una după alta.Acum dacă beau și mă fac rangă ,2 zile nu mai sunt om,Ce vremuri frumoase daca veneai la bairam cu o naveta de Gambrinus la litru și două grase de cotnari erai zeul bairamului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi asa cum zici tu, dar io vreau sa scot motorul la plimbare...ca asa cocolit racesc intr-una! Ma gandesc ca daca as da o tura calare pe capra imi revin si uit de muci si batiste, Nurofen si alte ingrediente recomandate in astfel de cazuri! Stiu...ar mai fi varianta unei betii crunte, dar am zis "pas" alcoolului de 18 ani, asa ca asta iese din schema! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......................r am zis "pas" alcoolului de 18 ani, asa ca asta iese din schema! :nono:

eu in 22 ianuarie am avut 25 de ani de cand m-am lasat de fumat si spirtoase / tarie....

 

....mi-am dat seama ca si cu bere ma pot imbata bine de tot :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi inainte! La mine e mai problematica situatia si pe langa tutun, am renuntat la orice fel de alcool, mai putin ala din bomboanele cu lichior sau coniac, ori ce-o mai pune doamna mea prin dulcegarii, dar cantitati infime! Asa ca acum imi place sa vad altfel viata, clar, fara bruiaje si vertijuri! Exista viata si fara alcool! :peace:

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....mai sari, la tovarasu cu drz-ul , cu un pret decent....

apoi pt mine cam pe acolo e pretul maximal ce mi-as permite (in ultimul timp nu prea mi-a mers bine dpdv financiar)....., mobra ar fi pt Fi-miu.....

din cate am inteles, Cristi ar da mai mult, dar e conditionat de vanzarea Shiver-ului, dar no, asta deja nu e treaba mea

vom vedea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu m-am mai îmbătat dîn 2005.

E mai fain sa simți distracția decât sa fi mort pe o canapea sau sa hrănești bobocii.

Chiar și dacă îmi propun sa mă îmbăt nu reușesc. ..

O zi linistita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista.... dar trista pe alocuri ...

Stiu...mai ales pentru aia dependentii, cand se termina beutura si chefu' abia-i la inceput! :crack:

Io cel mai tare ma ofticam dupa ce beam o bere, doua...ca trebuia sa incalec pe capra sa fac niscaiva comisioane, ori sa merg sa ciufulesc vreo mandra...imi venea sa-mi bag unghia in glanda ca pitigoiu'! Si...normal ca renuntam, tineam si tin la permis mai mult ca la pahar! Si ce fain este cand tu esti treaz si ceilalti toti is beti iar femeile doar "agitate" si n-are cin' le fwte! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...