Sari la conținut

Incotro?


CEMAAPUCAT
 Share

Postări Recomandate

Acum ca am intrat in posesia unei Yamaha WR 200 as vrea sa stiu opinia voastra pe unde as putea sa incep sa ma dau cu ea. Sunt din Bucuresti si ma gandesc ca ar exista drumuri unde as putea incepe aventura off-road.

 

Orice sugestie este binevenita.

 

Multumesc.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista circuit de motocross langa Ciolpani. Sunt sigur ca se organizeaza si cursuri de motocross in care vei avea multe de invatat.

 

Bafta.

Il stiu pe cel din Ciolpani insa cross-ul pe circuit e cam mult pentru mine (cred). Merci de idee.

Editat de CEMAAPUCAT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

 

Salut. Am fost si eu ieri pe "coclau". Cam greut de ajuns acolo. Eu am facut dreapta de pe splai venind din spre centura pe prima strada, iar apoi inainte de calea ferata e un drum neasfaltat. Intrarea pe acest drum se face peste foarte multe gunoaie. O alta intrare e putin mai in fata pe splai, dar e mai greu de ratat. Dupa ce ati intrat pe drumul respectiv, se face dreapta peste linii iar in partea stanga e dealul. E un loc unde te poti distra frumos. Ieri am prins si cateva balti si mai mai sa ma prabusesc cu "caprita".

 

In Comana am fost si eu. Din lipsa de timp nu am stat prea mult, dar cat am stat pot spune ca e un drum forestier foarte frumos. Sunt amenajate si cateva locuri de mini-camping, incat sa stai sa-ti bei apa, sa te mai intinzi putin.

 

Care mai stie ceva zone frumoase v-as ruga sa ne mai dati de veste, nu strica sa incercam si-n alte locuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...