Sari la conținut

Accident Ploiesti- cartier Albert


johnnyk
 Share

Postări Recomandate

Vizitator goe 75

Cind in dubiu ii dai gaz!😂

 

Am fost in stuatia asta de inspe mii de ori si ori am incetinit pana s-a simtit idiotul ca are destul spatiu sau i-am dat gaz si m-am dus mult si bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cind in dubiu ii dai gaz!

 

Am fost in stuatia asta de inspe mii de ori si ori am incetinit pana s-a simtit idiotul ca are destul spatiu sau i-am dat gaz si m-am dus mult si bine.

 

 

"When in doubt, flat out" suna bine, dar nu se aplica mereu in viata reala.

 

Si eu franez in general, dar aici m-am dus pe langa el, daca tot am avut loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol de Andrei...sper ca e bine :( pff...oare cand s-or civiliza si soferii nostrii....adica nu inteleg...oare daca acolo in albert in loc de motorul lui Andrei era un tir...se mai baga duduia? oare se mai "pierdea" ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol de Andrei...sper ca e bine :( pff...oare cand s-or civiliza si soferii nostrii....adica nu inteleg...oare daca acolo in albert in loc de motorul lui Andrei era un tir...se mai baga duduia? oare se mai "pierdea" ?

De nu ar da Dumnezeu la toti astia care nu vad motocicleta de azi, sa nu vada tirul de maine. Prostia doare, numai ca ne doare pe noi prostia lor. Asa cu tirul, sa ii doara pe ultimul drum propria prostie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Aia cu tirul este cam negata de starea drumurilor.Nu am avut niciodata cursa de Romania dar am facut tranzit de cateva ori si nu prea ai unde sa prinzi viteza ca sa le poti trantii una de coliva la specimene care intorc aiurea.

Undeva pe linga Timisoara am dat intr-o groapa atat de nasol ca mi-a sarit in sus un borcan cu pasta de tomate si s-a facut tandati in mijlocul cabinei.Mi-a luat trei zile sa scot cabina la culoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A zis ca s.a pierdut. Avea numar de Mures. Sens giratoriu sa intorci legal la cam 2km distanta. Zona aia este aglomerata rau aproape mereu. E ff greu sa iesi pe b1 din parcari la orele astea, mai ales sa intorci pe 4 benzi

Daca e zona aglomerata trebuie sa fim incostienti? sa nu semnalizam ? sa nu ne asiguram ? ai permis de conducere? eu cred ca nu...si daca ai poate ar trb sa il anulezi. iti doresc sa iti intoarca unu pe linie dubla continua si sa te faca praf..doar ca este aglomeratie in zona si se grabeste sa ajunga la MC ;) ca na..e ft greu sa iesi pe b1 din parcari la orele alea..sa iasa toti in tine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ai inteles gresit mesajul lui, el nu imcerca sa o scuze pe tipa, ci doar sa reproduca ce a spus ea.

 

Cu atat mai mult nu e scuzabil pentru ca acolo e greu sa iesi pe banda 1, dar ea s-a gandit sa intoarca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia cu tirul este cam negata de starea drumurilor.Nu am avut niciodata cursa de Romania dar am facut tranzit de cateva ori si nu prea ai unde sa prinzi viteza ca sa le poti trantii una de coliva la specimene care intorc aiurea.

Undeva pe linga Timisoara am dat intr-o groapa atat de nasol ca mi-a sarit in sus un borcan cu pasta de tomate si s-a facut tandati in mijlocul cabinei.Mi-a luat trei zile sa scot cabina la culoare.

 

Si mie mi-a intors (banda continua) un sofer de tir in fata cand mai aveam 200-150 metrii pana in dreptul lui, eu avand 90-100 km/h. Noroc ca a oprit loganul in 5-10 metrii si nu imi venea sa cred. Il intreb pe tirist: Ce-ai vrut sa faci ma? Era sa ma omori. Raspuns: Hai ma, lasa-ma si tu ...

:dropsmilie: :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

 

 

Daca tu crezi ca pe mine ma iarta careva de manevre de genul ala ...asa ca suntem colegi,te inseli amarnic .

Diferenta este ca eu am petrecut destul timp pe drum ca sa inteleg ca nu o sa am niciodata protectie 100% decat daca sunt in casa de la tara ,pentru ca este la mare distanta de drum.

Adica pot sa mor la fel de trist ca oricare altul dar macar eu nu o sa fiu surprins.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca alea nu s masini normale, atunci cum sunt ?

Premium.

Cauta in orice catalog/revista auto, asa sint categorisite.

 

Apreciez in mod deosebit politetea adresarii, desi nu ne cunoastem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...