Jump to content

Numar "Ascuns" pe motocicleta in Romania

Recommended Posts

Acum 4 ore, Cristian C. a spus:

Bănuiesc că-mi intuiți scopul, mă hrănesc cu reacții, scopul meu e să le stârnesc, să agit.

Unii mă iau în serios, alții râd de mine sau devin frustrați.

Iti vine natural? Ca daca da, s-ar putea sa fi sociopat iar asta nu e in regula daca esti si tablagiu.

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haha, sunt și serios, sunt și troll. Imi ocup timpul cu diverse în funcție de starea de moment, îmi cer scuze persoanelor deranjate de atitudinea mea. Nu vreau sa se devieze prea mult de la subiectul postarii. Seara faina și grija cu "ilegalitățile", să fiți asumați dacă e cazul de așa.

Si cum ai facut, ti-ai scris PV, si ti-ai pus o suta in talon sau cum ai scapat?

Acum 45 minute, Cristian C. a spus:

Haha, sunt și serios, sunt și troll. Imi ocup timpul cu diverse în funcție de starea de moment, îmi cer scuze persoanelor deranjate de atitudinea mea. Nu vreau sa se devieze prea mult de la subiectul postarii. Seara faina și grija cu "ilegalitățile", să fiți asumați dacă e cazul de așa.

Daca tii sa mentionezi ca esti troll, e clar ca nu esti. Da ia zi, ai dat shpaguta?😁

Edited by GoodKat
Acum 2 minute, GoodKat a spus:

Daca tii sa mentionezi ca esti troll, e clar ca nu esti.

Ei, nu fi rau, credea si el ca a inventat ceva nemaivazut pe forum pe acilisa si te iei de el ...

Dar da, cat mai merge pt numar ascuns? Intreb pt un prieten.

Ca să nu mai existe curiozități de genul, einstein a fost cel mai aproape cu ce a spus, însă nu am rămas la povești, oamenii erau acolo ca să-și facă treaba, nu ca să-și piardă timpul cu mine. 

Din câte știu eu nu se mai practică cu sutele (fie ele și €) de ani buni. 

Edited by Cristian C.
La 31.08.2020 la 10:03, Adrian M. a spus:

Sambata am fost pe la Bulgari. Pe Shipka ne-au depasit doua vitezane, nu aveau numere deloc, nu ca ascunse. Ci lipsa :))

Nasol. Inseamna ca mergeati prea incet!

Acum 11 minute, Cristian C. a spus:

Ca să nu mai existe curiozități de genul, einstein a fost cel mai aproape cu ce a spus

Eu cred ca s-a prins toata lumea de cand ai pus poza din parcarea militiei. Iti place sa lucrezi cu indicii sau o faci doar dintr-un complex de superioritate? Sperai sa impresionezi?

Acum 18 minute, Cristian C. a spus:

Ca să nu mai existe curiozități de genul, einstein a fost cel mai aproape cu ce a spus, însă nu am rămas la povești, oamenii erau acolo ca să-și facă treaba, nu ca să-și piardă timpul cu mine. 

Din câte știu eu nu se mai practică cu sutele (fie ele și €) de ani buni. 

Vreau si eu o legitimatie d-aia de care le-ai aratat tu din portofel. Primesc, primesc?!

Mai merge cu sutele, esti tu fraier... Ai terminat anu’ asta?

Apropos de ilegalitati, mai sunt filtrele RAR sau pot sa scot silencerele? Nu de alta, da’ se suie toti bucurestenii de TR, DB IL si GR pe mine...

Edited by Speedy.K
Chiar acum, vladf a spus:

Eu cred ca s-a prins toata lumea de cand ai pus poza din parcarea militiei. Iti place sa lucrezi cu indicii sau o faci doar dintr-un complex de superioritate? Sperai sa impresionezi?

am fost cu un coleg motociclist sa ia o dovada de reparatie, l am transportat pasager, n am intrat in incinta, daca te ajuta informatia :)

Chiar acum, Speedy.K a spus:

Vreau si eu o legitimatie d-aia de care le-ai aratat tu din portofel. Primesc, primesc?!

Mai merge cu sutele, esti tu fraier... Ai terminat anu’ asta?

Apropos de ilegalitati, mai sunt filtrele RAR sau pot sa scot silencerele? Nu de alta, da’ se suie toti bucurestenii de TR, DB IL si GR pe mine...

cred ca gasesti in vitan mai in capat, cat espre sute.. prefer sa raman fraier si sa traiesc cu impresia ca e cum cred eu

1 oră în urmă, Cristian C. a spus:

cred ca gasesti in vitan mai in capat, cat espre sute.. prefer sa raman fraier si sa traiesc cu impresia ca e cum cred eu

S-a inventat olx...

Mai cresti un grad, doua si te razgandesti.

Ce, numai tu sa fii trol?!

• 4 weeks later...