Sari la conținut

Arta Totala


easybiker
 Share

Postări Recomandate

Uitati ce am gasit pe Bikernet.Super Mega Arta motocicleta asta.Uitati-va cu atentie la detalii.Felul in care este indoit cadrul,furca fata.Rezervorul (de ulei cred)este in spatele scaunului.Lucratura in metal este deosebita.Pe mine ma impresioneaza greu astfel de motociclete dar asta este chiar super.Mai multe detalii gasiti in link-ul de mai jos.Ce parere aveti?

 

Pictures copied from this site: ---> http://www.bikernet.com/bikebarn/PageViewer.asp?PageID=1015

post-7907-1167961386_thumb.jpg

post-7907-1167961393_thumb.jpg

post-7907-1167961399_thumb.jpg

post-7907-1167961407_thumb.jpg

post-7907-1167961413_thumb.jpg

post-7907-1167961419_thumb.jpg

post-7907-1167961428_thumb.jpg

post-7907-1167961457_thumb.jpg

post-7907-1167961471_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici pe mine nu ma reprezinta ca stil.O privesc ca pe o super lucrare.Imi aduce aminte de stilul abordat de Von Dutch dar mult mai rafinat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu cumva chestiile care seamana cu niste pahare sunt evacuarile? Asta ar insemna ca mobristul cam ia gazele in nas. Sau o fi un nou mod de a te droga?

 

Spectaculoasa, dar nu frumoassa. Ca Elena Udrea.

Cred ca este admisia...

Mie chiar imi place... este primul "ciapa'r" pe care m-asi sui... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun,evacuarea de la cil din fata,ocoleste prin stanga,prin spatele cil din spate,si iasa pe dreapta intre evacuarea 2 si admisie...

dar evacuarea 2 de la cil din spate unde se termina?ca nu vad....poate din cauza gagicii?hehehe

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun,evacuarea de la cil din fata,ocoleste prin stanga,prin spatele cil din spate,si iasa pe dreapta intre evacuarea 2 si admisie...

dar evacuarea 2 de la cil din spate unde se termina?ca nu vad....poate din cauza gagicii?hehehe

B.

Acuma vezi? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...