Sari la conținut

07.01.07 Cu Rt-ul La Munte (:


Postări Recomandate

07.01.07 Bucuresti - Brasov - Moeciu

09.01.07 Moeciu - Predeal (pe Piriul Rece) - Bucuresti

 

Cu pasager si bagaje. Incredibila plimbarea cu motocicleta printre zapezile de la munte. Din pacate nu am decit 3 poze facute cu telefonul, din Piata Sfatului, intre zapezi (: pe 07.01.07.

post-4486-1168337600_thumb.jpg

post-4486-1168337637_thumb.jpg

post-4486-1168337685_thumb.jpg

Editat de nazdravanul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul era (pe 06.01) in cel mai prost grad de aderenta (asfalt ud, cu mizga, polei, resturi de zapada - foarte putine - ici, colo, mici petice inghetate - foarte rar). Gradul urmator de aderenta ar fi fost doar : FARA ADERENTA (: . Pe marginea DN-ului, troiene de zapada (: (:. In jur de 0 grade, drumul intre Sinaia si Predeal cu aglomeratia specifica sarbatorilor - bara la bara.

Pe 08.01, drumul pe Piriul Rece era in aceleasi conditii de mai sus (plus gropile aferente (: ) insa dupa Posada, asfalt uscat si soare pina in Bucuresti.

Cu ocazia asta fac si o rectificare la date (:. E vorba de 06.01 si 08.01 nu de 07 respectiv 09.01.07.

Iar BMW-ul chiar stie (: (: (:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...super cool! :cheers: ...eu nu am iesit decit de revelion si de anul nou cu al meu dar sunt invidios pe tine... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

cum vine asta ? :crack:

...pai,vine in felul urmator:...de revelion m-am dat cu motorul pina la ora 23;30 si de anul nou dupa ce m-am trezit din chefuiala!!

post-7057-1169552040_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...