Sari la conținut

Tangouri Celebre Cu Ansamblul Road Eagles


rockhchris
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 596
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

oh ce vremuri...mi-am inceput perioada de dementa a vietii cu o chinezoaica intre piceoare.cum as putea sa o uit?

De unde ai mai scos Âşi relicva asta ? Hai că te prindea bine ... Cu pletele în vânt ... Măine poimăine ai să te uiți la poză Âşi o să spui .. "Mamă ce păr aveam"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai avut numai "bunaciuni" :lol:

ei, nu-i frumos sa ma laud,dar nu te contrazic...bine,bine dar eu fac sport,ma mentin :crack: ,Auzi ma Andule ,dar tu nu esti prea mic pt a sti trecutul meu in materie de bunaciuni?nu vreau sa dezvolt subiectul ca poate se uita nevasta-mea pe forum :moron: hai rock n roll si asfalt tango!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca trebuie sa-mi pun bata aia de baseball din aluminiu la treaba ...

 

Si acum intrebare : va place Virago ?

:lol:

suntem fani,numai lasa dracului biciul ala din mana,ca ne intimidezi!VULCAN RULES!!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca trebuie sa-mi pun bata aia de baseball din aluminiu la treaba ...

 

Si acum intrebare : va place Virago ?

:moron:

 

Normal k imi place VIRAGO!!!! :haha: :lol:

 

ei, nu-i frumos sa ma laud,dar nu te contrazic...bine,bine dar eu fac sport,ma mentin :crack: ,Auzi ma Andule ,dar tu nu esti prea mic pt a sti trecutul meu in materie de bunaciuni?nu vreau sa dezvolt subiectul ca poate se uita nevasta-mea pe forum :P hai rock n roll si asfalt tango!

 

 

Bai scuze... nu stiam k ai nevasta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce pics-uri bre ce pics-uri, tu vrai dovezi incriminatoare ... Âşi apropo.. una două te bagi Âşi tu.

Subarule eu te înțeleg ... dă-i inainte ...

ii dau nenea Ilarie da sa stii si matale ca el a inceput-o!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fratilor traiv-ar familiile si amantele.Am dat si eu de voi pina la urma .Cu greu ca nimeni nu se sinchiseste sa imi mai zica si mie cite ceva. Beti si pt mine o berula, cum am auzit ca-i zice mai nou acuma.In rest salutare si numai bine de la Kosovo si cum zicea un clasic in viata "Sa aveti grija de sufletele voastre"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fratilor traiv-ar familiile si amantele.Am dat si eu de voi pina la urma .Cu greu ca nimeni nu se sinchiseste sa imi mai zica si mie cite ceva. Beti si pt mine o berula, cum am auzit ca-i zice mai nou acuma.In rest salutare si numai bine de la Kosovo si cum zicea un clasic in viata "Sa aveti grija de sufletele voastre"

daca mai bagai ca fond sonor "t he show must go on" as fi crezut ca te referi la un dj care pe timpuri presta la Radio Uno!realitatea e ca se descurca bine baiatul...si eu il ascultam!BAFTA ZOZO si hai acasa!(ia-l si pe dinamovistul ala cu tine) Editat de rockhchris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fratilor traiv-ar familiile si amantele.Am dat si eu de voi pina la urma .Cu greu ca nimeni nu se sinchiseste sa imi mai zica si mie cite ceva. Beti si pt mine o berula, cum am auzit ca-i zice mai nou acuma.In rest salutare si numai bine de la Kosovo si cum zicea un clasic in viata "Sa aveti grija de sufletele voastre"

Dobri ... Drugule drugule ... ghini ti-am găsît şi pi tini ... No amu .. şăzi frumos p'acilea şi scrie. Ca să creştem cât alţii în zece posturi.

P.S. Se zice ... Să aveţi grijă de sufletele şi de motoarele voastre, acum şi în vecii vecilor.. Ammiiiin ... De neveste are grijă D-zeu ...

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dobri ... Drugule drugule ... ghini ti-am găsît Âşi pi tini ... No amu .. Âşăzi frumos p'acilea Âşi scrie. Ca să creÂştem cât alții în zece posturi.

P.S. Se zice ... Să aveți grijă de sufletele Âşi de motoarele voastre, acum Âşi în vecii vecilor.. Ammiiiin ... De neveste are grijă D-zeu ...

Dobr dan gospodine, inseamna ca daca D-zeu are grija de neveste noi tre sa ne ocupam de amante nu-i asa.Da nu e cazul tau parinte, ca tu esti un om al lui D-zeu si ai grija de neveste. Nu conteaza ale cui neveste sa fie. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iata imagini din una din zilele in care am hotarat sa devin donator de organe cu acte in regula.desigur am facut scoala(asa cum se poate vedea din imaginile alaturate) pe o splendoare de Harley Ultra Classic Electra Glide. :bigstar: Doamne ,ce vremuri,ce senzatii!!! :grinbandit:

post-12367-1170172679_thumb.jpg

post-12367-1170172790_thumb.jpg

post-12367-1170172888_thumb.jpg

post-12367-1170173107_thumb.jpg

Editat de rockhchris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iata imagini din una din zilele in care am hotarat sa devin donator de organe cu acte in regula.desigur am facut scoala(asa cum se poate vedea din imaginile alaturate) pe o splendoare de Harley Ultra Classic Electra Glide. :baldy: Doamne ,ce vremuri,ce senzatii!!! :bigstar:

 

Odata eram in "vizita" la poligon si era o domnisoara pe motorul asta... Abia abia il tinea.... ma uitam cu frica, credeam k o sa cada :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...