Sari la conținut

Tangouri Celebre Cu Ansamblul Road Eagles


rockhchris
 Share

Postări Recomandate

Frate Subaru am facut un filmuletz cu mobilul la intilnirea motociclistilor sirbi la Mitrovica! Da-mi si mie indicatiile necesare ca sa-l pun pe youtube ca nu ma pricep la de astea! A fost frumos, vreo 300 si de motoare atmosfera ca la noi, bautura la greu, concert rock, fete multe da minore. Am vazut si ceva motoare mai deosebite dar nu sunt de speriat nici ei! Hai sa auzim de bine si poate mai prind si eu o zi cu asfalt uscat cind vin acasa! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 596
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Frate Subaru am facut un filmuletz cu mobilul la intilnirea motociclistilor sirbi la Mitrovica! Da-mi si mie indicatiile necesare ca sa-l pun pe youtube ca nu ma pricep la de astea!

Frate Subaru .. i-ai dat indicațiile domle? :ok: Zozo ... nu-l stresa cu chestii din ăstea tehnice, doar Âştii .. e poet, nu le are cu tehnica. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate Subaru .. i-ai dat indicațiile domle? :ok: Zozo ... nu-l stresa cu chestii din ăstea tehnice, doar Âştii .. e poet, nu le are cu tehnica. ;)

Scuze Parinte ca am uitat cine e taticul lor aici in clubul nostru! Imi fak mea culpa si imi torn tarana in cap! Astept un mail de la tine ca sa vedem cum stau treburile!

Cu aceeasi piosenie nemarginita pentru GURUL :pow: calculatoarelor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frati ROAD-isti, cer scuze ptr. absentza mea dintre voi din ultimul timp,dar numai maine nu-i poimaine, si am din nou ce sa calaresc, asa ca........in primavara puteti sa mai adaugati un ARMASAR pe sosele.

post-8864-1193919523_thumb.jpg

Editat de cashman31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frati ROAD-isti, cer scuze ptr. absentza mea dintre voi din ultimul timp,dar numai maine nu-i poimaine, si am din nou ce sa calaresc, asa ca........in primavara puteti sa mai adaugati un ARMASAR pe sosele.

sa fie intr-un ceas bun!ia-ti naibii o data capra,ca am crezut ca ai iesit din secta!!! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate SHUBAREL.....pai cum sa ies din secta, unde ma simt in largul meu, DACA NU INTRE VOI........cam rarutz cei drept in ultimul timp, dar se simt nostalgiile, asa ca............vine baiatu"..............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te poarte sanatos dak ai achizitianat-o deja! Ne vedem la primavara pe sosele! :burnout:

e pe drum, inca, frate ZOZO.DAR NUMAI MAINE NUI POIMAINE...........bafta-ntre rebeli

 

--- Mesaj completat în 10 Nov 2007 18:40 -------------
http://www.clipmania.ro/show/212838921.......ta-ti-vaaaaaaaa frati chopper-isti ce face un chooper la o blonda.......i love chopper :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

:crack: :crack:

Bravo, frate! Activitate serioasa la matale la MANDRINACHOPP...

Ghidonul ala imi e cunoscut de undeva... :lol:

 

P.S. Da'... pasajera? Ai trecut-o la "si altii"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume ,lumeeeee!!!o noua bikeritza a sosit in printre noi.Ana si Silviu sunt fericitii posesori ai unui bebe de 3,300kg :crack: Felicitari si sa va bucurati de ea!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ana & silviu..sa va bucurati de little biker, sa va aduca doar fericire si caldura.Copii sunt icoanele la care ar trb sa ne inkinam zi de zi.Felicitari si multa sanatate

 

--- Mesaj completat în 08 Dec 2007 19:10 -------------

A venit iarna asa ca bagati custom la motoare.App de custom....o parere asteapta baiatu"......daca sa imi deskid o firma de custom motors cu numele de S.C. MANDARINACHOPPER S.R.L. :crack: :crack: :lol:

Editat de cashman31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit iarna asa ca bagati custom la motoare.App de custom....o parere asteapta baiatu"......daca sa imi deskid o firma de custom motors cu numele de S.C. MANADRINACHOPPER S.R.L. :crack: :crack: :lol:

 

Arata bine frate. :D

Sa te poarte sanatos.

Cine a vopsit-o?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vopsit-o acolo unde vopsesc mereu motorul, la DORU fratele lui CULITZA, e baiat cu bun simtz si oki.daca vrb de aerografie ,ia leg cu PIRATU" cel ce face tatuaje la salonul lui Dragosh din Odobesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare baietzi! Stiu k nu prea am mai socializat cu voi dar nu din vina mea! Stitzi k am avut R1 stricat tot sezonu! Se poate pune poze aici si cu sportive? Sau numa cu choppere? Oricum, indraznesc sa pun si eu niste poze cu noua mea achizitie, nu cred k o sa se supere nimeni nu ? Sa ne auzim cu bine la primavara! :crack: :rolleyes:

post-13508-1198073002_thumb.jpg

post-13508-1198073045_thumb.jpg

post-13508-1198073101_thumb.jpg

post-13508-1198073140_thumb.jpg

post-13508-1198073219_thumb.jpg

post-13508-1198073329_thumb.jpg

post-13508-1198073372_thumb.jpg

Editat de RKT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Ionut!

Nu sunt eu cel mai in masura s-o fac pe amfitrionul pe topicul asta, dar cred ca baietii cu choppere n-or sa se supere pentru pozele tale... Suntem o comunitate mica unde nu-si au locul orgoliile mari.

S-o stapanesti sanatos, desi vad in semnatura ca vrei sa o vinzi. Sau e alta?

Un viitor sezon mai plin decat ultimul iti doresc, si tuturor o iarna scurta! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...e cam ultima oara pe anul asta cand mai intru pe net si m-am gandit ca ar fi de bun simt sa va transmit alea ,alea de Craciun! ALEA ALEA,Craciun Fericit si La Multi Ani!!!stiu ca pe 24 e ziua lui Misha,asa ca sa ne traiesti fraticule si La Multi Ani (din nou)!inutil sa va spun cat de tare imi e dor de vaca mea in actiune...exagerez daca va doresc asfalt uscat? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Ionut!

Nu sunt eu cel mai in masura s-o fac pe amfitrionul pe topicul asta, dar cred ca baietii cu choppere n-or sa se supere pentru pozele tale... Suntem o comunitate mica unde nu-si au locul orgoliile mari.

S-o stapanesti sanatos, desi vad in semnatura ca vrei sa o vinzi. Sau e alta?

Un viitor sezon mai plin decat ultimul iti doresc, si tuturor o iarna scurta! :rolleyes:

Multumesc! E aceeasi da, e pusa la vanzare desi nu mai sunt asa de sigur k vreau sa o vand! Ma apucase doru de R1 si vroiam sa o dau si sa imi iau alt R1 de 2005 cel putin! Cred k pana la urma o pastrez pe asta! Tehnic Suzuki Gsx r este mult peste Yamaha r1! ( este binecunoscuta problema la Yamaha cu consumu de ulei exagerat de mare dupa un anumit nr de km!)

Craciun fericit si sarbatori fericite !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vopsit-o acolo unde vopsesc mereu motorul, la DORU fratele lui CULITZA, e baiat cu bun simtz si oki.daca vrb de aerografie ,ia leg cu PIRATU" cel ce face tatuaje la salonul lui Dragosh din Odobesti

 

Stii cumva daca vopeste si sportive? sunt in cautarea unui vopsitor. Stie cineva pe careva ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Interesanta interventie!

Pentru cei ce nu inteleg spusele lui nea Subaru, da! ne-am plimbat sambata de ne-au sfarait cauciucurile!

MANIACILOR! :bigstar: Sa va fie de bine! :bigstar:

Sper ca la vara sa nu stati prin pat tintuiti de vreo criza de reumatism :bigstar:

Asfalt uscat si cit mai multe zile cu soare! :bigstar:

Editat de 77ZYK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...