Sari la conținut

Tangouri Celebre Cu Ansamblul Road Eagles


rockhchris
 Share

Postări Recomandate

dragii mei,zic eu asa ca ...A INCEPUT SEZONUUUUUUUL!!!m-am dat sambata de m-au luat draciiiiiiiiii!!!...de frig,dar s-a meritat.a fost bestial,am fost pe drumul spre Soveja.gata,vreau intruniri,vreau bere,vreau rock!gata cu hibernarea... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 596
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dragii mei,zic eu asa ca ...A INCEPUT SEZONUUUUUUUL!!!m-am dat sambata de m-au luat draciiiiiiiiii!!!...de frig,dar s-a meritat.a fost bestial,am fost pe drumul spre Soveja.gata,vreau intruniri,vreau bere,vreau rock!gata cu hibernarea... :crack:

Mi-a spus mie cineva de la Electrica că s-a speriat într-o curbă, când din faţă i-a venit un dulap metalic orbitor. Şi cu plete. Am zis că iar a băut până n-a ştiut de el şi a început să vadă alienşi. Socot că trebuie să-mi cer scuze ..

În curand (aici am vrut să scriu cu diacritice dar oricum aş fi scris ieşea tot poponeataând) o să fie două dulapuri unu roşu şi unu beige ...

Apropo de culoare .. trebuie să-mi schimb şi preferinţele în funcţie de motocicletă... Adio Nickelback, 3Doors Down, sau Nirvana .. Justin, Justin (... voce alto ... ) mon amour ...

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a spus mie cineva de la Electrica că s-a speriat într-o curbă, când din față i-a venit un dulap metalic orbitor. ÂŞi cu plete. Am zis că iar a băut până n-a Âştiut de el Âşi a început să vadă alienÂşi. Socot că trebuie să-mi cer scuze ..

În curand (aici am vrut să scriu cu diacritice dar oricum aÂş fi scris ieÂşea tot poponeataând) o să fie două dulapuri unu roÂşu Âşi unu beige ...

Apropo de culoare .. trebuie să-mi schimb Âşi preferințele în funcție de motocicletă... Adio Nickelback, 3Doors Down, sau Nirvana .. Justin, Justin (... voce alto ... ) mon amour ...

Eu zic ca e de ajuns numai motorul ca ti l-ai schimbat :eek: . Restul pastreaza asa cum a fost si inainte ca sunt destui de cealalta parte :hug: .Nu vezi ca ne imputinam pe zi ce trece. :crack: Tre sa fim uniti astia care am mai ramas. Amin :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a spus mie cineva de la Electrica că s-a speriat într-o curbă, când din față i-a venit un dulap metalic orbitor. ÂŞi cu plete. În curand o să fie două dulapuri unu roÂşu Âşi unu beige ...

daca se hotaraste si Lau,deschidem prima expozitie de mobila de bucatarie...mobila!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se hotaraste si Lau,deschidem prima expozitie de mobila de bucatarie...mobila!!! :crack:

Nu Âştiu dacă s-a hotărât sau nu ... Oricum era cam amețit când a plecat de la mine. Cam ca Rocky Balboa după meciul cu muscalul din filmul cu acelaÂşi nume.

Dacă îl întrebai cum îl cheamă nu Âştia .... :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Oricum era cam amețit când a plecat de la mine. Cam ca Rocky Balboa după meciul cu muscalul din filmul cu acelaÂşi nume.

Dacă îl întrebai cum îl cheamă nu Âştia .... :D

:D mai are devieri cateodata,da-si revine :D !cred ca avea un lapsus! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D mai are devieri cateodata,da-si revine :D !cred ca avea un lapsus! :D

Acu nu mai vrea Intruder ... Vrea Honda VTX.

:lol: de când face Honda Âşi altceva decât generatoare Âşi tractoare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu nu mai vrea Intruder ... Vrea Honda VTX.

:baldy: de când face Honda Âşi altceva decât generatoare Âşi tractoare ?

Nu vad nicio problema la Honda. Ce, si cu tractorul se merge misto :baldy: , iar sunetul motorului e inconfundabil HOOONNDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad nicio problema la Honda. Ce, si cu tractorul se merge misto :wave: , iar sunetul motorului e inconfunda bil HOOONNDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! :baldy:

Alo alo .. aici se cântă ,, Suuuzuuuukiiiiiiiii ....

By ză uei ... de Kawasaki a auzit cineva ? :baldy: :nono:

:hurt: :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine iese sambata la drumu mare,sa bage aci;

ala eu,ala eu...hai ca se facu de-o ciorbitza!!!unii au fost la Galati,Hanu,Tecuci :crack: .altii au fost ocupati cu curatzenia de Pashte...in fine poate de sarbatori o scoatem la liman.si tineti minte trei cuvinte:NUMAI IMPREUNA PUTEM FI CU TOTZII!!! :kick: :lol: :lol:

post-12367-1175524759_thumb.jpg

post-12367-1175525034_thumb.jpg

post-12367-1175525063_thumb.jpg

post-12367-1175525108_thumb.jpg

post-12367-1175525136_thumb.jpg

post-12367-1175525230_thumb.jpg

post-12367-1175525266_thumb.jpg

post-12367-1175525297_thumb.jpg

post-12367-1175525330_thumb.jpg

Editat de rockhchris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca e activitate intensa la sediul clubului. A inceput curatenia de Pasti. Spor :D la treaba baieti sa ne vedem sanatosi pe sosele cit mai curind :cheers: !!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[in fine poate de sarbatori o scoatem la liman.si tineti minte trei cuvinte:NUMAI IMPREUNA PUTEM FI CU TOTZII!!! :cheers: :D :bounce:

Acu te dai jmecher .. da când erai cu farul în mână ai uitat.

post-460-1175591642_thumb.jpg post-460-1175592345_thumb.jpg

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu te dai jmecher .. da când erai cu farul în mână ai uitat.

post-460-1175591642_thumb.jpg post-460-1175592345_thumb.jpg

...macar eu tin un far,dar tu?ah,da,tu te duci la teatru...sorry ,nu te meritam :cheers: .o ce veste minunata,mi-au dat liber luni de la radio...more bike,more drink,more rock n roll...more cozonac!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o ce veste minunata,mi-au dat liber luni de la radio...more bike,more drink,more rock n roll...more cozonac!!! :bounce:

Asta da veste buna frate :D ! Numa sa tina vremea cu noi si sa mearga :moto: motoarele ca de restul ne ocupam noi :peace:

Hai sa ne vedem sanatosi odata ca nu mai pot, imi trenmura picioarele :cheers: !!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la pascut...2 vaci nebune!!!

Always an honor riding next to you bro ....

Mi-aÂş mai fi dorit încă 400 de km .... A tras Moby Dick-ul meu la deal ca altceva, ziceai că e tractor.

 

In saddle bag-urile alea "micute" puteti sa puneti cate un pocket chopper sa va strecurati mai usor prin trafic la nevoie. :what:

Să fiu sincer nu cred că aveam nevoie să ne strecurăm ... numa la vederea celor 6 faruri se facea loc ...

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asfalt tango...in tecuci! :nono:

Trebuia sa pui si melodia din Love Story ... bey ce baicări pupacioşi .. tu-le mama lor de fetiţe. CAre eşti bă pasiv şi care eşti activ...ieşi la interval. Acu mă aştept să iasă Ernest din ză buşiz ... Eu numai merg cu aştia ... dacă mă imbăt şi profită de naivitatea mea.

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Eu numai merg cu aÂştia ... dacă mă imbăt Âşi profită de naivitatea mea.

stai linishtit(a),vara asta e randul meu sa te protejez...si la babord si la tribord si la prova ,dar mai ales la pupa!!! :nono: nimeni nu-ti va fura inocentza! ;) roaga-te sa nu ma pilesc prea tare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...