Sari la conținut

Ce Facem Pe 14.01.2007 ?


sasser
 Share

Alegeti !  

92 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

E ceva distanta...macar sa fie intinsa pe 2 zile excursia...

Si cica nici preturile nu sunt de speriat http://www.hostelmostel.com/prices.html :lol: mai ales ca se ofera discount pt gasca :cheers:

 

 

In plin centul Sofiei am stat la un hostel cu 9 euro/persoana, pe noapte. Camera de 5 persoane, 45 euro. Curata, apa calda, ingrijita camera, dar cu baie comuna. Pe bulevardul Hristo Botev.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 163
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ar merge o excursie, dar eu tot inclin sa spun ca ar merge prin patria noastra. Drumul catre Alexandria este frumos (pante nu prea abrupte) si este in sud unde nu sunt sanse sa fie asa mare frig. Poate mergem pana la Slatina sa bem un suc si sa mancam o shaorma si apoi ne intoarcem! Sau ne oprim pe un camp sa facem un mic gratar, ca la 11-12 grade cat se anunta......

 

P.S. Nu va bazati ca as sti eu vreo shaormarie buna in Slatina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shaormarie buna nu stiu, dar stiu un parc de distractii si niste cozonaci d-aia unguresti (d-aia ca un arc, imi scapa denumirea acum) - o nebunie!

 

Am invatat Slatina cu ocazia deplasarilor catre scoala de la tara :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bag si eu o soparla - Veliko Tarnovo.

E la 179km de Bucuresti, deci cam la aceeasi distanta ca Brasovul, si mai aproape decat Slatina. :lol:

http://en.wikipedia.org/wiki/Veliko_Tarnovo

 

E un oras interesant, in care chiar ai ce sa vezi, intr-o zona superba, la poalele Balcanilor. :cheers:

 

Daca ne intalnim la 10 la Piata Sudului, sa zicem, avem timp berechet sa ajungem acolo, sa vizitam zona cateva ore, si sa ne intoarcem in Romania pe inserat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O plimbare pana la Curtea de Arges nu v-ar tenta?? :D ca tot se vota saptamana trecuta intre el si Bulgaria...si locuri de gratar sunt destule :lol: ...va arat eu, ca doar e orasul meu natal :D ...ca sa nu mai vorbesc de fete frumoase :) ...ca doar recensamantul zice 7 femei/1 barbat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O plimbare pana la Curtea de Arges nu v-ar tenta?? :D ca tot se vota saptamana trecuta intre el si Bulgaria...si locuri de gratar sunt destule :lol: ...va arat eu, ca doar e orasul meu natal :D ...ca sa nu mai vorbesc de fete frumoase :) ...ca doar recensamantul zice 7 femei/1 barbat :cheers:

 

*ahem* te rog frumos raportul asta e valabil pentru Onesti :crack:, dar nu asta conteaza .. ci plimbarea ... curand va veni si poll`ul sa vedem ce se alege

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shaormarie buna nu stiu, dar stiu un parc de distractii si niste cozonaci d-aia unguresti (d-aia ca un arc, imi scapa denumirea acum) - o nebunie!

 

Am invatat Slatina cu ocazia deplasarilor catre scoala de la tara :)

Kurtoskolach - daca asa se scrie

 

O plimbare pana la Curtea de Arges nu v-ar tenta?? :crack: ca tot se vota saptamana trecuta intre el si Bulgaria...si locuri de gratar sunt destule :lol: ...va arat eu, ca doar e orasul meu natal :D ...ca sa nu mai vorbesc de fete frumoase :D ...ca doar recensamantul zice 7 femei/1 barbat :cheers:

Voi luati gratarul si eu fetele :eek:

 

*ahem* te rog frumos raportul asta e valabil pentru Onesti :eek:, dar nu asta conteaza .. ci plimbarea ... curand va veni si poll`ul sa vedem ce se alege

 

Hai odata cu poll-ul!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bag si eu o soparla - Veliko Tarnovo.

E la 179km de Bucuresti, deci cam la aceeasi distanta ca Brasovul, si mai aproape decat Slatina. :lol:

http://en.wikipedia.org/wiki/Veliko_Tarnovo

 

E un oras interesant, in care chiar ai ce sa vezi, intr-o zona superba, la poalele Balcanilor. :cheers:

 

Daca ne intalnim la 10 la Piata Sudului, sa zicem, avem timp berechet sa ajungem acolo, sa vizitam zona cateva ore, si sa ne intoarcem in Romania pe inserat.

 

 

sunt de acord.

si eu as merge la Veliko Tarnovo , am auzit ca e frumos pe-acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca trebuie sa tinem cont de vreme, de participantii la excursie(nu toti pot merge cu 150 sau cat o fi ...) si de timpul pe care il avem la dispozitie .. se exclude excursia de 2 zile ...

Daca era vara era altfel , puteam merge oriunde, dar acum e mazga seara unele zone ale tarii sunt aglomerate pe sensul de intoarcere seara etc ...

Editat de sasser
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreti si voi sa fiti ONTOPIC si sa propuneti destinatii .. pt a putea pune si eu POLL ? :cheers:

Scrieti careva ceva sa pot pune POLL va rog

Editat de sasser
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar merge o excursie, dar eu tot inclin sa spun ca ar merge prin patria noastra. Drumul catre Alexandria este frumos (pante nu prea abrupte) si este in sud unde nu sunt sanse sa fie asa mare frig. Poate mergem pana la Slatina sa bem un suc si sa mancam o shaorma si apoi ne intoarcem! Sau ne oprim pe un camp sa facem un mic gratar, ca la 11-12 grade cat se anunta......

 

P.S. Nu va bazati ca as sti eu vreo shaormarie buna in Slatina!

:cheers: si eu tot spre Alexandria inclin, este un loc de gratar misto pana in Alexandria si ar fi o smecherie sa facem niste mititei, carnaciori, ce vrea fiecare si ce pofteste. daca se pleaca pe la 11 la 12:30 am ajunge si putem sa ne apucam de gratar care dureaza in jur de 3 ore si apucam sa ne intoarcem si pe lumina cat de cat.

Ce ziceti, va bagati?! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se mai potate pune poll x(

 

Da la Alexandria mergem .. si plecam la ora 11 Duminica

Este cer partial insorit duminica in Alexandria, sambata e frig!

 

Ramane stabilit ?

Editat de sasser
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se mai potate pune poll x(

Cum adica nu se mai poate pune poll?

Poti sa faci un topic nou cu poll-ul, nu trebuie neaparat sa fie in topicul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vroiam sa mai fac alt topic deja s`a discutat aici

 

poll`ul arata asa:

 

Buc - Ruse

Sambata

Duminica

Sambata-Duminica

Buc-Veliko Tarnovo

Sambata

Duminica

Sambata-Duminica

Buc-Curtea De Arges

Sambata

Duminica

Sambata-Duminica

Buc-Alexandria

Sambata

Duminica

Sambata-Duminica

 

Dar Sambata nu pot merge ca tre sa ma duc la scoala la Examen si e vremea si urata .. sper sa nu am examen si Duminica :-S

Editat de sasser
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excursia pe 2 zile cred ca pica din start, nu cred ca se incumeta multi la asa ceva acum.

In principiu ramane pe duminica, oriunde-ar fi.

 

Ar mai fi o varianta pe la Calarasi - Silistra, tot pentru cei carora le place sa exploreze necunoscutul. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ramanem la ideea "tot mai bine e-n tara mea"....

 

Dupa mine, Cel mai frumos ar fi Bucuresti - Curtea de Arges. Intr-o singura zi.

Intalnirea la 8.00. Decolarea la 8.30-8.45 dimineata.

 

Mentionez ca nu fac parte din "Grupul de la ora 8"...inca. Dar totusi , cine se scoala de dimineata departe ajunge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...