Sari la conținut

Recuperare nr. Telekom


k-10
 Share

Postări Recomandate

Mi-am pierdut cartela preplatita Telekom. Exista vreo posibilitate de a-mi recupera nr. si de a primi alta cartela in conditiile in care mi se cere sa raspund la urmatoarele intrebari:

1. 2 nr. apelate frecvent;

2. extraoptiune activa la momentul pierderii;

3. credit ramas pe cartela la momentul pierderii;

4. numere favorite;

5. cand am reincarcat ultima oara cartela.

si la ultimele patru habar nu am.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am pierdut cartela preplatita Telekom. Exista vreo posibilitate de a-mi recupera nr. si de a primi alta cartela in conditiile in care mi se cere sa raspund la urmatoarele intrebari:

1. 2 nr. apelate frecvent;

2. extraoptiune activa la momentul pierderii;

3. credit ramas pe cartela la momentul pierderii;

4. numere favorite;

5. cand am reincarcat ultima oara cartela.

si la ultimele patru habar nu am.

Din pacate fara sa cunosti informatiile astea nu ai cum. Sunt informatii cerute pentru ca au existat cazuri de furt de numere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...
Acum 57 minute, Flower-Power a spus:

Suni la operatorul respectiv? !

Imposibil!

"Probleme pentru compania Orange după ce a anunțat că a achizționat divizia de telefonie fixă a Telekom. Șeful companiei spune că este de două ore pe hold de când încearcă să-i anunțe pe cei de la Telekom că au fost cumpărați.

„Am auzit melodia aia a lui Debussy de 70 de ori. Am închis și am sunat din nou și mi-au pus Richard Clayderman. Va trebui să vorbesc cu cineva de la departamentul de medievalistică să trimit o solie până acolo”, a declarat Radu Portocală, șeful din România al multinaționalei.

Achiziția se dovedește a fi una importantă nu doar prin prisma clienților ci și a artefactelor cumpărate, Orange dobândind acum numeroase telefoane cu disc, date în chirie utilizatorilor în 1973 când trebuia să vinzi o Dacie și să ai o rudă la securitate ca să poți primi telefon fix."

https://www.timesnewroman.ro/it-stiinta/orange-incearca-sa-anunte-telekom-ca-a-cumparat-o-dar-e-pe-hold-de-doua-ore/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...