Sari la conținut

Suzuki Hayabusa Gsxr1300 New Genereation


Altharis
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu ,doar ti-am spus ce are un "mare" forjator stradal ,nu ti-am dat nici un citat ,nimic din care sa reiasa ca m-am referit la tine. :angry: :D .Iarasi nu ai nimerit-o ,dar ma bucur ca te simti ghost-rider :eek:

 

 

Mai eminenta cenusie tu nici acum nu ai inteles nimic din filmele astea. Acest Ghost Rider (sau mai multi ca sunt un club moto) este sponsorizat de Suzuki. Uff ce greu iti mai merge bibi asta mica a ta.

 

 

Mai bine invata sa arzi si tu guma pe margini si dupa aduna posturi pe forum! E un sfat personal.

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai eminenta cenusie tu nici acum nu ai inteles nimic din filmele astea. Acest Ghost Rider (sau mai multi ca sunt un club moto) este sponsorizat de Suzuki. Uff ce greu iti mai merge bibi asta mica a ta.

Mai bine invata sa arzi si tu guma pe margini si dupa aduna posturi pe forum! E un sfat personal.

 

:eek:

Ma bucur pt tine ca ai apucat sa te dai cu unul ca ghostrider sau ca Rossi si sa incepi sa faci comparatii ,sa stii de cine e sponsorizat ,ce cauciucuri foloseste ,ce ulei ,ce placute foloseste bla bla etc etc :D :angry: .Bine ca ai "ars" tu guma alaturi de ghostrider sau de Rossi :moto: ...numai "forjatori" pe aici :cheers: .Bafta in continuare :moto:

 

Ps:tot o urare , personala :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hm...e ceva timp de cand nu am mai intrat pe forumul asta dar vad ca-i la fel de aprins...chiar am avut rabdare sa citesc toate paginile si pot sa spun ca sunt uimit de ce citesc.De la ce se pleaca si la ce se ajunge...In primul rand in afara de 2-3 baieti care chiar detin zx12 si care isi pot da cu parerea pertinent despre o comparatie cu busa restul vorbesc doar din citite si auzite....

N-ar fi nici o problema dar prea se incing spiritele aiurea si fara motiv...doar ca aia e mai tare si aia nu :cheers:

Va urez asfalt uscat si un an cat mai lipsit de evenimente tuturor :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: Si iara sa ajuns la discutiile de genu ca bruce lee il bate pe van damme. Eu dau mai multa crezare post-urilor lui ninjaman pt ca el are cel putin 2 prieteni (pe care ii cunosc eu) care au buse si cu care ruleaza impreuna. Iar Silviu C, Doamne feri sa zica ceva de genu da.... si kawa se ridica la nivelul lui suzuki, nu ca s-ar putea sa fie mai buna in unele privinte, ca deja cer prea mult. Dar cred ca o face mai multe de fun :eek:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: Si iara sa ajuns la discutiile de genu ca bruce lee il bate pe van damme. Eu dau mai multa crezare post-urilor lui ninjaman pt ca el are cel putin 2 prieteni (pe care ii cunosc eu) care au buse si cu care ruleaza impreuna. Iar Silviu C, Doamne feri sa zica ceva de genu da.... si kawa se ridica la nivelul lui suzuki, nu ca s-ar putea sa fie mai buna in unele privinte, ca deja cer prea mult. Dar cred ca o face mai multe de fun :moto:

Well ,poate isi spun si cei 2 parteneri cu busa parerile lor ,nu? :cheers: ....vad ca ai luat de bun numai ce a spus o parte :angry: .Uite ,de exemplu ,eu abia astept parerea lui ghostrider ,caci am vazut ca are busa..pareri despre fiabilitate ,performante etc etc.

 

Ps:nu zic da ,ca fata mare la maritat. Vine cineva imi spune un lucru(intr-o comparatie ma refer) ,NU iau de bun tot ce spune si gata ,nu mai ascult pe nimeni ...tac ,ascult ,dar intreb si CEALALTA PARTE sa aflu si parerea lui ,APOI pot spune ori da ,ori nu :eek: .E simplu si normal...parerea mea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal`tare tuturor, am citit toate paginile de la inceput, mi-a facut placere, discutiile mi se par foarte normale :nono: avand in vedere subiectii.

Eu am Busa si vreu sa spun ca sunt foarte multumit de ea, nu as putea sa o compar cu un zx 12 sau zx14 pt. ca nu le-am condus, cred totusi din cate am auzit ca busa e undeva intre ele, mai aproape de zx14.

Din cate am citit pe net acceleratia 0-100km/h e la fel la ambele motociclete iar viteza maxima pe care o poti obtine de la o busa din 99 sau inceputul lui 2000 e mai mare decat cea a lui zx14 acesta fiind limitat.

Motorul meu e nelimitat si am mers cu el 315 km/h si cred ca mai mergea, sper sa mai am ocazii d`astea

Sunt fan Suzuki asa ca o sa tin cu Suzuki pana la moarte :rose:

 

Va respect si sper ca nu v-am plictisit Bye Bye

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...