Sari la conținut

Piese din Bulgaria


Liviu M
 Share

Postări Recomandate

Am luat piese pentru TULA din Bulgaria .
Nu m-am logat si am comunicat prin E-mail scriind textul in romana si in continuare punand si textul in limba bulgara obtinut cu google translate (nu vorbesc engleza curent iar termeni tehnici stiu prea putini ). Ne-am inteles perfect ! Sunt foarte amabili si ofera si variante .
Trimit intai pe E-mail un formular care cuprinde ce piese au fost comandate si cat costa cu transportul in lei .
Cu toate ca sunt la cca 500 Km de Targoviste , pachetul a ajuns la depozitul din oras in 2 zile , am fost anuntat cu mesaj pe mobil de catre curier si l-am ridicat platind in lei.

 

http://www.motorbike-bg.com

post-19699-0-40759700-1526145259_thumb.jpg

post-19699-0-64379200-1526145279_thumb.jpg

post-19699-0-37506900-1526145297_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! spune-mi te rog adresa e-mail , ca trebuie sa comant un piston cu segmenti pentr scuterul meu , te rog !

Am incercat sa dau click pe mail-ul lor dar nu "functioneste"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...recomand!

Curier in poarta ...doar 26 de lei transportul...

preturi decente...

Oamenii chiar raspund la mail-uri.

unblowjob gratuit din parte lui stalin la oricine poate face una din piesele din fotografie , la 15 lei bucata , aici in romania....

post-3884-0-38229100-1526662348_thumb.jpg

Editat de ubord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am comunicat scriind la adresa de E-mail : motor_bike@abv.bg . Mi-au raspuns odata chiar si la ora 22.30 ! Chiar nu inteleg . Am sa urmaresc mai des topicul , eventual trimete numar de mobi la mesaj , sa putem vorbi . Succes ! Eu am mai luat intre timp si 2 perechi de segmenti 7,50 LEI / buc . Nu functioneaza acea fereastra cu adresa de E-mail .


» Post actualizat in 18 May 2018 18:37

Interesant. Dar mai adaugă și tu, cum se cheamă firma, ce alte piese mai au, pentru ce mărci, eventual un link, poate mai au nevoie și alții. Altfel informația e doar de statistică.

Nu te inteleg , sus este data adresa si se deschide site-ul din Bulgaria cu toate informatiile , marci de moto , componente universale ....... Este scris bilingv bulgar si englez . Eu m-am descurcat cu ei chiar daca nu stiu engleza decat f.putin . Eventual trimite numarul de mobil pe mesaj .

post-19699-0-77681500-1526667981_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

S-au achizitionat 2 anvelope dimensiunea 4.00x19, si multe alte cauciucaraie de MZ ES.

Recomand cu caldura, omul foarte serios, coletul ajunge a doua zi, plata ramburs

IMG-20190704-WA0042.jpeg

Ps

Anvelope Vietnam, 120 lei/bucata

IMG-20190708-WA0007.jpg

IMG-20190704-WA0002.jpeg

IMG-20190704-WA0031.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Salut. Am comandat si eu de pe acest site. Foarte seriosi oamenii si foarte promti, comanda pe site apoi pe mail, proforma, acceptul cu transport inclus.

Ieri la ora 15.34 au confirmat trimiterea azi la 10.40 au fost la usa cu coletul.

Eu am luat cateva rahatisuri pentru Mobra, calitate foarte buna. Pretul pieselor 60 lei transport 30 lei.

20191203_221134.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nu pot sa inteleg de ce pe piata autohtona cine aude de motoare mai vechi de anii 2000, face ochii mari de parca in periaoada de inainte de 90 nu se faceau motociclete.

Bravo celor care au inteles cu ce se mananca comertul si care se adapteaza pietei cu marci, preturi si o gama de produse de unde ai ce alege.

Astept cu nerabdare versiune de ”Gaspar online”.

Editat de m72story
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În 2019 am făcut 1300 km cu aceste anvelope.

Drumul m-a purtat printre altele și pe Transalpina, Transfăgăraș și Rucăr-Bran.

Vă mărturisesc că nu am simțit că am o problemă cu stabilitatea motocicletei, în sensul în care nu am avut niciun moment senzația că sunt trădat de performațele anvelopelor.

Vă rog să mă credeți că nu o menajez pe coborăre, mai ales că îmi plac serpentinele.

Consider că cei 120 lei/bucata fac toți banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Anvelopa cumparata in urma cu un an din Bulgaria.

Producatorul este LONG RYDE.

Anvelopa a fost montata pe spate, cea de pe fata arata decent.

Mentionez ca tinuta de drum a motocicletei era una decenta.

Practic a insumat doua Transfagaras, doua Transalpine, un Rucar-Bran si inca trei drumuri de Targoviste.

Consider ca au o textura prea moale fata de solicitarile unei anvelope spate la un moto cu atas.

IMG-20200725-WA0000.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...