Sari la conținut

Unde Mergem Pe 20, 21 Ianuarie 2007


Seven
 Share

Postări Recomandate

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int...Country=1025349

 

Bucuresti-Oltenita-Calarasi:134km. Se fac in 2 ore jumate maxim. Inseamna ca am ajunge la bac pe la 12, traversam pana la 1, stam 2 ore in Silistra, pana la 4 maxim suntem in inapoi in calarasi

 

Calarasi-Bucuresti pe autostrada: ceva mai mult de 100km

la 6 suntem in Bucuresti

 

Ah, ce ma mananca sa vin, dar nu am cu ce...poate imi pun rolele si ma agat de vreunu :rose: :blink: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

250km maxim.. plus cativa prin Silistra. Nu e mult deloc!

 

Apropo, am o prietena <50kg.. parca am mai spus.. ii plac chopperele :rose: .. se ofera cineva sa o ia la plimbare ? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun intalnirea la 09.00 la Arcul de Triumph , ca pana ne strangem si pana iesim din Bucuresti se face 09.30

 

Sincer mi-ar placea sa ajungem in Bucuresti la 17.00-17.30 cel tarziu.

Editat de tuningboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun intalnirea la 09.00 la Arcul de Triumph , ca pana ne strangem si pana iesim din Bucuresti se face 09.30

Optimistule! In conditiile astea iti zic eu ca nu se iese din Bucuresti mai devreme de 10:30. :rose:

 

Cel mai bine ar fi la OMV-ul ala de pe Sos. Oltenitei la 9:30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine ar fi la OMV-ul ala de pe Sos. Oltenitei la 9:30.

 

 

S-ar putea sa ai dreptate....mie imi convine si OMVul ala.

Numai ca daca ne strangem iar 30 de motoare nu stiu pe unde vor mai intra masinile :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Optimistule! In conditiile astea iti zic eu ca nu se iese din Bucuresti mai devreme de 10:30. :rose:

 

Cel mai bine ar fi la OMV-ul ala de pe Sos. Oltenitei la 9:30.

 

 

 

Te referi la OMVul din Piata Eroii Revolutiei, catre Sos Giurgiului, corect ? Unde ne-am intalnit mai multi pe 14 inainte de Veliko Tarnovo

 

Corect?

Editat de tuningboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da e bine acolo. Plecarea la 9:30 fix! Cine intarzie sa alerge dupa noi ca mergem incet in gasca.. o ia pe sos.Oltenitei, iese prin Popesti-Leordeni si ne ajunge din urma.

 

Nu plecam nici un minut mai tarziu de 9:30.

 

PS: m-am documentat un pic despre silistra, uitati un site cu imagini si panorame interesante

http://www.seebg.net/Silistra/indexA.html

 

si inca unul interesant

http://www.portal-silistra.net/en/index.php

 

harta:

http://www.visittobulgaria.com/visit/Dir.a...Map_of_Silistra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar vreti in Bulgaria? :lol:

Dar mai pe langa casa nu se poate iesi?? E cam frig pt drumuri asa lungi... am simtit pe pielea mea ce inseamna sa nu ai echipament special de motor (ma cam luase tremuratul la intoarcere de la Veliko T. -adik pe la ora 6 seara) :blink:

:rose:

Editat de Mystyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar vreti in Bulgaria? :lol:

Dar mai pe langa casa nu se poate iesi?? E cam frig pt drumuri asa lungi... am simtit pe pielea mea ce inseamna sa nu ai echipament special de motor (ma cam luase tremuratul la intoarcere -adik pe la ora 6 seara) :blink:

:rose:

Nu iti face griji! Mai pui o camasa si un pantalon pe tine :D De data asta cu cine vii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prafuit, nu va bagati la un Buc-Rm.Valcea si vedem noi ce facem peacolo...de sambata pana duminica, va tin la mine :lol:

Nu spune de 2 ori :blink:

Eu am unde sa stau in Rm Valcea, nu e bai. Problema intervine la faptul ca spre nord incepe vremea mai racoare, exista posibilitatea sa ploua, eu nu am combinezon de ploaie :rose: ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu iti face griji! Mai pui o camasa si un pantalon pe tine :D De data sta cu cine vii?

Pana la urma iau o shuba de cioban si nu mai am treaba :D

 

Partea a 2-a - hmmm... :lol: Nu stiu cu cine vin :rose:

Deocamdata nu sunt sigura daca voi veni, am inceput sesiunea ... si nu am nici cu cine sa vin :blink:

Mai e pana atunci... vedem...

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata conform acuweather e ok pe uikend 10-12 grade( pentru Buc, pitesti si valcea)....Eu sper sa nu ploua, chiar si cu combinezon nu e prea placuta senzatia pt ca e frig afara...

 

Lista e deschisa pana Vineri seara daca se hotaraste cineva :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: cartea verde e obligatorie? Ca as veni si eu, dar n-am din asta. Daca e muss, imi fac, dar as vrea sa stiu si pentru cultura generala :rose:

 

A, si inca o intrebare, posibil tampita (nu radeti :blink:): rovigneta trebe?

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: cartea verde e obligatorie? Ca as veni si eu, dar n-am din asta. Daca e muss, imi fac, dar as vrea sa stiu si pentru cultura generala :blink:

 

A, si inca o intrebare, posibil tampita (nu radeti :lol:): rovigneta trebe?

 

Multumesc.

 

 

Duminica mie nu mi au cerut decat buletinul la dus, la intors nimik, dar eu zic ca e bine sa ai si cartea verde la tine ca sa nu ai probleme. Se da gratuit de la asigurator, tre sa cauti un dealer care face asigurari cu firma la care ti ai facut deja RCA. Eu mi am luat cartea verde in vama, era moca, dar i am lasat aluia 5 roni pt efort :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: cartea verde e obligatorie? Ca as veni si eu, dar n-am din asta. Daca e muss, imi fac, dar as vrea sa stiu si pentru cultura generala :rose:

 

A, si inca o intrebare, posibil tampita (nu radeti :blink:): rovigneta trebe?

 

Multumesc.

 

S-a mai zis asa ca citez: nu trebe rovigneta ... posibil bg-vigneta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre carte verde: daca aveti RCA valabil, va duceti la agentul care a facut RCA-ul respectiv si va emite o carte verde fara sa dati bani, cu valabilitate egala cu a RCA-ului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...