Sari la conținut

Kawasaki Ninja 300


JustAFutureRider
 Share

Postări Recomandate

În sfârșit citesc ca mai exista cineva care nu vrea neapărat sa înceapă pe vreo grozavie de motocicleta. 

Chiar dacă vor veni alții și iti povestească cum ca îți ca rămâne mica, ca după primul sezon vei vrea ceva mai mare și ca să nu arunci banii mai bine iei direct miara, eu te felicit ptr cum te-ai orientat. 

Editat de M!ha!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, M!ha! said:

În sfârșit citesc ca mai exista cineva care nu vrea neapărat sa înceapă pe vreo grozavie de motocicleta. 

Chiar dacă vor veni alții și iti povestească cum ca îți ca rămâne mica, ca după primul sezon vei vrea ceva mai mare și ca să nu arunci banii mai bine iei direct miara, eu te felicit ptr cum te-ai orientat. 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este mai mult decat buna,cu exceptia faptului ca are carene si daca o scapi posibil sa te apuci sa tot repari la ea,in rest,arata f bine,puterea e ok,nu te faci de ras in oras,ai ce invata de la ea si iarta multe greseli,poti alege si un naked ceva sau unul de 500,gs 500,cb 500 etc..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am in jur de 54K km si nu m-am oprit cu micuta asta. Sint suficienti ? 😀

Si da, este o mobra excelenta pentru oras, si nu numai. Dar o recomand oamenilor micuti de inaltime si cu o greutate rezonabila.

Ar fi multe de spus despre ea, + uri si - uri, dar n-am de gind sa scriu daca initiatorul are 1.80m si +90kg.

Acum 5 ore, george05 a spus:

Oare cati dintre cei care dati sfaturi ati mers macar 1 m pe acest model? 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si oameni trecuti bine de 90kg care merg fara probleme pe ninja/z 300. Iar ca marime- e mica dar tot nu se sta la fel de ingesuit ca pe un cbr 600rr, de exemplu (dar nici cu mult mai bine :) ). Eu as zice ca e ft ok de inceput. Daca aveam mai mult timp liber si mai mult spatiu de depozitare imi luam una strict pentru amckart.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai s-o luam "babeste", tu ce inaltime si (nu sau) greutate ai?

Si pe PM merge informatia, daca te jeneaza s-o pui aici, eu am fix 1.64m/ 55kg acum, dar oscilez (la greutate ma refer). :)

Acum 38 minute, walking^human a spus:

Sunt si oameni trecuti bine de 90kg care merg fara probleme pe ninja/z 300.

 

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...