Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Donez 3 pui de catel foarte frumosi si jucausi tel 0744767893

post-13624-0-47261000-1338323755_thumb.jpgpost-13624-0-54372300-1338323819_thumb.jpg

Unul s-a dat lui POLY asa ca mai sunt 2 CATELUSE foarte frumoase si jucause care isi asteapta stapani ...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o pisicuta in varsta de o luna si jumatate, foarte frumos colorata, jucausa, merge bine, consuma putin, are toate piesele originale.

Marca 1/2 din British Shorthair.

Se da cu plinul facut si mancare pentru o saptamana.

0744 75 95 05 Radu

post-44032-0-54624400-1338795191_thumb.jpg

post-44032-0-35956400-1338795205_thumb.jpg

post-44032-0-40301600-1338795223_thumb.jpg

post-44032-0-91695600-1338795251_thumb.jpg

post-44032-0-25914000-1338795326_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unul s-a dat lui POLY asa ca mai sunt 2 CATELUSE foarte frumoase si jucause care isi asteapta stapani ...........

Din pacate toti catelusi sau dat , Pe aesta cale MULTUMIM lui POLY pt adoptarea celor trei catelusi ........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez o pereche de coburi ce le-o dat jos autosos si le-o aruncat la mine in garaj. is din piele , nu-s in starea cea mai buna, poze nu am cu ele, cine le vrea sa vina dupa ele ca imi acopera menghina din garaj. :crack: 0742668055

 

 

 

valabil

Editat de bucurmarius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar daca nu merge, sa sperie eventualii hoti :)

 

poate au si hoti cont aici, sunt gata speriati deja :crack:mai scrie si adresa si totu-i ok :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

valabil

 

Daca nu-s foarte mari, m-as baga io la ei. Daca nu mi-or fi buni, se vor dona mai departe.

Multam fain, Nick.

 

Daca mai are cumva cineva geanta cu prindere magnetica de donat l-as primi eu,dau cateva beri:)

 

Fa-ti drum duminica pe la "Maimuta plangatoare" si intreaba de Nick. Dupa 9 si pana seara sunt acolo. Daca nu ajungi da un semn pe P.M. sa vedem cum ne-ntalnim.

W/e fain, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu-s foarte mari, m-as baga io la ei. Daca nu mi-or fi buni, se vor dona mai departe.

Multam fain, Nick.

 

nu is foarte mari....cel mai bine sa le vezi...cand vrei , ai nr meu: 0742668055

 

deci coburile merg la yonick :cheers:

Editat de bucurmarius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 2 saci de haine si ceva genti (posete), un pseudo sac de dormit si ce mai gasesc de aruncat .. Daca stiti o familie nevoiasa sau un ONG ceva unde le-as putea da (ca nu le-as arunca la gunoi sa le ia coloratii) dati-mi un pm. Haine sunt si mai rele, da' si bune (io m-am ingrasat, sotia a slabit). Valabil pana joi 14 iun, pt ca atunci ma mut si sub nicio forma nu le car dupa mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 2 saci de haine si ceva genti (posete), un pseudo sac de dormit si ce mai gasesc de aruncat .. Daca stiti o familie nevoiasa sau un ONG ceva unde le-as putea da (ca nu le-as arunca la gunoi sa le ia coloratii) dati-mi un pm. Haine sunt si mai rele, da' si bune (io m-am ingrasat, sotia a slabit). Valabil pana joi 14 iun, pt ca atunci ma mut si sub nicio forma nu le car dupa mine

 

trimiti si in provincie ?

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Dan Cata changed the title to Dau Spre Donatie!
  • Vizitator pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...