Sari la conținut

Anvelope iarna?


turanoid
 Share

Postări Recomandate

Stimabili,ce caucioace folositi iarna?In afara de cross-uri,Heidenau k37,Mitas-uri,...ma tot uit dupa un Duro307,dar nu-l vad pe la gumarii autohtoni.Erau unele rusesti cu profil asemanator pe 4.10/19,dar nici de astea nu mai vad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un domn in Dorali  pavilionul 6, il cheama Leonida.

Gaesti la el cam toate modelele de anvelope rusesti, inclusiv pentru Nipru la preturi decente.

Eu am ales sa pun pe M-ul meu un 4.10 cu profil clasic de strada insa are si profile mai agresive pentru namol(caramele) si am vazut ceva care mi-a atras atentia si care pareau ceva M+S.

Telefonul dumnealui este: 0751 218 179.

Succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13 hours ago, AdrianB1 said:

Despre M+S, parca e ilegal sa circuli pe zapada pe 2 roti - moto si biciclete. Cu atas e voie?

 

Oare chiar asa o fi? (Intreb pentru ca nu stiu, nu de alta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu (i)legalitatea e cam la latitudinea si libidoul organului constatator.Echipat cu niste gumari mai hagresivi vizual,te lasa-n reumatismul tau sa-ti vezi de drum.Fain profil astea de speedway,dar pe asfalt se duc repede.Mitas au profile misto,dar si cele pt strada chelesc prematur.,chiar spalate cu sampon german cu cofeina.;dar ai aderenta,Le tot folosesc pe sportster fata;le pun la-nceput de iarna,si daca ,,uit,,sa le dau jos in primavara,toamna altele.Merci de nr.de tel. M72,,Sint in Harghita,n-am cum sa i vad standu omului,deocamdata.Era o firma pe net ,Agroverde parca,ei aveau gumari rusia toate marimile,la 230 lei cu matz cu tot,da acum stoc lipsa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...