Sari la conținut

Kawasaki Vulcan


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am revenit din germania dar sorry,nu am resusit sa va aduc nimic....sissy bar nu am gasit.

am gasit oglinzi "crucea de fier" la 150 euro...scump.

altele de harley,nu stiu daca potriveau la japoneze...

oricum,nu am mai avut bani,am dat tot pe Shovel,so....nu v-am ajutat deloc.

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pt sfaturi, am invatat multe de la voi, (nici macar mecanicii nu au stiut ce am patit cu kawa meu de nu mergea) si voi ati fost alaturi,

Daca ar fi sa o iau de la kapat la fel as proceda(mobra-ij-KAWASAKI VN 800A-poate cineva o sa aiba curajul sa imi dea sa ma mai plimb cu vn)

Maine-17.10.2006 vand VN-ul...

 

o seara buna tuturor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate, cand imi arde buza de VN

 

Altul care isi ia HD. Treaba asta ma pune pe ganduri...hmm, hmm.

Km multi cu Softailul. (auzi, iti dau eu vulkanul sa mergi cu el daca imi dai si mie HD :angry: ).

 

 

Multumesc, asta imi si doresc ! km multi cu HD...

 

vreau sa fac turul europei la anul, insotit de o masina(unde daca mai vrea sotia sa se adaposteasca+copil)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ma ca raman eu ultimul care se da cu chinezeasca. Nu imi iau, si nici nu vreau.

Vreau Shadow 1100 Aero! Briiiiiiiiiiici!

Dar vulcanu de 800 nu e suficient? te-ai plictisit de el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puneti aici,daca aveti poze cu VN900....

la bike fest la iasi era unul expus, mie mi-a placut dar mai mult imi place asta de 800, si nu e o paere subiectiva. Oricum am vazut ca asta nu mai e pe carburatie ci pe injectie. Am vazut ca si la cai putere sta mai slab ca cel de 800. O chestie care imi place la cel de 900 e rezervorul mai mare, are vreo 18 litri pe cand la cel de 800 doar 15.

post-7177-1161579812_thumb.jpg

post-7177-1161579822_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la bike fest la iasi era unul expus, mie mi-a placut dar mai mult imi place asta de 800, si nu e o paere subiectiva. Oricum am vazut ca asta nu mai e pe carburatie ci pe injectie. Am vazut ca si la cai putere sta mai slab ca cel de 800. O chestie care imi place la cel de 900 e rezervorul mai mare, are vreo 18 litri pe cand la cel de 800 doar 15.

m-am dat cu unul in germania dar nu e vulcan ,e alceva , nu mai e aspectul ala spartan si pozitia e mai alfel intr-un sens pe care pe mine nu ma avantajaza.

oricum fata de pe motor e superba, se da cu motorul? ca poate astfel isi merita banii

zaha

poza e de la intalnirea de la gilau cluj

 

Va multumesc pt sfaturi, am invatat multe de la voi, (nici macar mecanicii nu au stiut ce am patit cu kawa meu de nu mergea) si voi ati fost alaturi,

Daca ar fi sa o iau de la kapat la fel as proceda(mobra-ij-KAWASAKI VN 800A-poate cineva o sa aiba curajul sa imi dea sa ma mai plimb cu vn)

Maine-17.10.2006 vand VN-ul...

 

o seara buna tuturor !

cu cat ai dat man vn-ul

post-7936-1161598390_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am dat cu unul in germania dar nu e vulcan ,e alceva , nu mai e aspectul ala spartan si pozitia e mai alfel intr-un sens pe care pe mine nu ma avantajaza.

oricum fata de pe motor e superba, se da cu motorul? ca poate astfel isi merita banii

zaha

 

fata de pe motor se da pe motoare dar nu se da cu motorul, este o foarte buna prietena de a mea din Iasi, momentan in Spania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am dat cu unul in germania dar nu e vulcan ,e alceva , nu mai e aspectul ala spartan si pozitia e mai alfel intr-un sens pe care pe mine nu ma avantajaza.

oricum fata de pe motor e superba, se da cu motorul? ca poate astfel isi merita banii

zaha

poza e de la intalnirea de la gilau cluj

cu cat ai dat man vn-ul

 

 

cu 4000 de euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Marian E. Stefanescu changed the title to Melcul vitezometrului/kilometrajului defect. Ma puteti ajuta sa gasesc unul SH/nou? Kawasaki Vulcan 400A/800A
  • IceLord changed the title to Kawasaki Vulcan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...