Sari la conținut

998


cico
 Share

Postări Recomandate

mi-am luat fier nou(peiorativ) :D

ducati 998, fabricat 2002, inmatriculat in 2003

arata si merge super, dar nu cred k sunt inca pregatit pt el(saltul e de la 60 CP la 130 CP :D )...asa ca mrg incet si cu grija :rose:

nu intentionam sa fac pasul asta acum(anul asta), dar am primit o oferta pe care nu am putut sa o refuz(cum spunea cineva...)

am si o problema...as pastra si monsteru' dar ma bate a mica :lol: :blink: prin urmare tre sa-l vand(ma cam plang aiurea, dar asa e omul, vesnic nemultumit :D )

 

poze...post-4562-1169453916_thumb.jpg

post-4562-1169453735_thumb.jpg

post-4562-1169454024_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l calaresti sanatos !!

 

 

 

 

 

Apropo ,mie mi-sa spus ca daca donezi in viata cel putin un Monster ,vei fi rasplatit cu mari bucurii in lumea de'apoi :lol: ....uite nr meu 0745808625 :crack: ....

Dumnezeu sa te binecuvanteze !

Editat de h1m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l calaresti sanatos !!

Apropo ,mie mi-sa spus ca daca donezi in viata cel putin un Monster ,vei fi rasplatit cu mari bucurii in lumea de'apoi :P ....uite nr meu 0745808625 :lol: ....

Dumnezeu sa te binecuvanteze !

 

 

:crack:

 

tare asta. pai ma inscriu si eu pe lista... :moron:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de urari stimabililor :crack:

la fel doresc la toata lumea(se se bucure de mobrele lor fara probleme)...

monsterul din pacate este de vanzare http://bikeshop.ro/motociclete/anunt-de-va...2004-23907.html nu pot sa o donez pt k trebuie recuperata o parte din roscata :lol:

 

asfalt uscat si ne vedem pe strasse

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha haaa ce faza cred k te-am vazut azi intrai in bucuresti de pe DN1 pe la 1 si ceva cand taman ce incepuse sa picure?

bafta. vezi k diferentza nu e mare nuami la cai ci ..cuplul..huuuiii mama. take care

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha haaa ce faza cred k te-am vazut azi intrai in bucuresti de pe DN1 pe la 1 si ceva cand taman ce incepuse sa picure?

bafta. vezi k diferentza nu e mare nuami la cai ci ..cuplul..huuuiii mama. take care

 

dap :lol: io eram....am fo sa dau la cineva oglinzile sa le vopseasca :moron: ca io-s mai clasic nu ma omor dupa gagicile de azi cu suvite :crack: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...