Sari la conținut

Dureri de șolduri


Cristea nicolae
 Share

Postări Recomandate

Salutari,am iesit de o saptamana cu motorul si din pacate nu am avut pantaloni moto cant de cat sa protezeje la vant dar am avut doua perechi mai groase ,si cand am ajus acasa simt o tensiune în solduri dar dupa cateva minute îmi trece si nu se mai simte , vantul find cam rece bate in acea zona , oare este reumatism sau început ? Daca o sa cumpar niste pantaloni de textil cat de cat ok sper sa nu m ai am probleme . Am 17 ani .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, AdrianB1 a spus:

Daca ai stii cati au murit pentru ca au cautat sfaturi pe internet in loc sa mearga la un medic, ai intelege de ce prostia e considerata a fi infinita. Nu are nici o legatura cu tine, tu ai 17 ani si nu ai de unde sa stii prea multe, inca.

Oricum mergeam la medic dar mna ,nu ma judecati , n am mai patit asa si deasta ca merg inca din primavara anului trecut ,prob e de la vant cu e frig si nu am pantaloni de textil...

Acum 11 ore, patrick1 a spus:

Asta e de la poziția proastă (incomodă) pe ”mobră” ... la ”reumă” te-ar fi durut genunchii  :)

 

https://doc.ro/gonartroza/totul-despre-reumatism

Stiuc ca pare o întrebare stupida si multi o sa raspunda ca mai bn merg la medic si deatea ,oricum mergeam sa vad dar mna am pus o întrebare ...asta e...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, Cristea nicolae a spus:

Salutari,am iesit de o saptamana cu motorul si din pacate nu am avut pantaloni moto cant de cat sa protezeje la vant dar am avut doua perechi mai groase ,si cand am ajus acasa simt o tensiune în solduri dar dupa cateva minute îmi trece si nu se mai simte , vantul find cam rece bate in acea zona , oare este reumatism sau început ? Daca o sa cumpar niste pantaloni de textil cat de cat ok sper sa nu m ai am probleme . Am 17 ani .

Du-te la un consult la medic,el o sa constate daca e ceva de facut pe linie medicala si/sau sport/miscare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Dureri de șolduri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...