Sari la conținut

New Dirt Rider In Town


Postări Recomandate

Salve,

Numele meu este Radu si tocmai am schimbat clasa moto, de la viteza (ultima moto a fost un Suzuki GSXR 750) la enduro. Noua mea iubita este o Husaberg 450 Enduro din 2007.

Bine v-am gasit si sper sa ne cunoastem cat mai repede "in teren accidentat".

 

:crack:

post-99-1169716933_thumb.jpg

post-99-1169716945_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve,

Numele meu este Radu si tocmai am schimbat clasa moto, de la viteza (ultima moto a fost un Suzuki GSXR 750) la enduro. Noua mea iubita este o Husaberg 450 Enduro din 2007.

Bine v-am gasit si sper sa ne cunoastem cat mai repede "in teren accidentat".

 

:crack:

buna miscarea! :lol:

cand ai chef de iesit la o tura, (dar nu pe la marginea orasului) da un telefon :moron:

de cunoscut, ne cunoastem mai demult... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve,

Numele meu este Radu si tocmai am schimbat clasa moto, de la viteza (ultima moto a fost un Suzuki GSXR 750) la enduro. Noua mea iubita este o Husaberg 450 Enduro din 2007.

Bine v-am gasit si sper sa ne cunoastem cat mai repede "in teren accidentat".

 

:crack:

 

Bine ai venit printre noi!Nu esti singurul care a trecut de la supersport la enduro. Mie unul nu imi pare rau de pasul facut. De abia astept urmatoarea repriza de noroiala si de urcari extreme!Daca ai drum prin Targoviste , la sfarsit de saptamana, te asteptam la o tura ce sigur nu o vei uita prea curand. Te vei 'imbolnavi "sigur! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva tuning ai facut pe Husaberg?

Inca nu. Are 0 kilometri, 0 ore... In weekend merg cu baietii de la Mototech sa-i fac rodajul de 3 ore si dup-aia ii scot limitatoarele de rodaj...

Tu? Cand vii in noroi?

 

Asta e fiara... :crack:

post-99-1169753229_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si au am trecut de la viteza (ZX12) la enduro (KTM 450). Deja am facut 2 ore cu ea, am fost in spatele circuitului de la Tunari unde e aranjat un mic circuit de motocros. Cu ocazia asta am invatat ca primul damb nu trebuie luat cu viteza (am cazut din prima). Intre timp a aparut Mistode care m-a invatat cate ceva despre enduro. Iti doresc multa bafta, cazaturi cat mai putine si sa iesim impreuna la ceva plimbari. Filip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve,

Numele meu este Radu si tocmai am schimbat clasa moto, de la viteza (ultima moto a fost un Suzuki GSXR 750) la enduro. Noua mea iubita este o Husaberg 450 Enduro din 2007.

Bine v-am gasit si sper sa ne cunoastem cat mai repede "in teren accidentat".

 

:crack:

 

 

uite un tel 0722 38 66 70 Ionut Radulescu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si au am trecut de la viteza (ZX12) la enduro (KTM 450). Deja am facut 2 ore cu ea, am fost in spatele circuitului de la Tunari unde e aranjat un mic circuit de motocros. Cu ocazia asta am invatat ca primul damb nu trebuie luat cu viteza (am cazut din prima). Intre timp a aparut Mistode care m-a invatat cate ceva despre enduro. Iti doresc multa bafta, cazaturi cat mai putine si sa iesim impreuna la ceva plimbari. Filip

cat costa sa te dai la tunari?:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ohoooo bravo Radu se pare ca ai ascultat sfatul "meu" cu Husa noua acun tre sa ne vedem in mocirla si de ce nu chiar si pe circuit SuperMoto tre neaparat sa incerci !!!!

Sa o stapanesti sanatos :crack: :lol:

Editat de Rinno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, s-o stapanesti sanatos, e tare frumoasa :moron: Si pe mine ma bate gandul de ceva timp sa schimb "registrul" :crack: Si daca iti iei si un kit super-moto, cred ca o sa fi foarte multumit de lalegere :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa vii prin Dobrogea (raiul enduristilor iarna) - 0745 619 619 - Adrian KTM 450 EXC 2007

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam de oferte tuturor. Voi veni PESTE TOT ! Promit.

Mai am de facut o ora de rodaj, ca sa-l pot delimita. In doua zile imi vine carligul la masina si sper sa-mi iau remorca pana vineri...

Dupa aceea...fundu' namolului e limita...:-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...