Sari la conținut

Galeria Foto 125cm3


Postări Recomandate

mai da ce se plimba cobra+friends .....bv bv.....misto excursiile si iti doresc multe in continuare adik va doresc :crack:

:)

Ne plimbam si noi cand aveam timp mai mult de "ars" :)

Multumesc oricum :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Catalin ma cheama ... inca :) am si eu un misk de 125 ... nou sau mai bine zis era nou pana ieri cand am facut accident X( .. deh.. femei la volan .... dar tot merge ... pana la vara cand vine alta \:)/ .... vreau si eu sa ma cunoasca lumea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare pt baietii cu CeBeRe-urile... un coleg tot ku CBR care isi ia luna asta carnetu si vine printre noi :ok: ma intreaba ce ulei trebuie sa ii puna la motor k are are cartea in engleza si cica nu gaseste :)

 

restul ce mai faceti ? sanatosi voinici? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare pt baietii cu CeBeRe-urile... un coleg tot ku CBR care isi ia luna asta carnetu si vine printre noi :) ma intreaba ce ulei trebuie sa ii puna la motor k are are cartea in engleza si cica nu gaseste :blink:

 

restul ce mai faceti ? sanatosi voinici? :ok:

Ma tem ca nu pot sa iti raspund la intrebare deoarece eu fac revizia numai la Honda si nu stiu ce ulei pun baieti de acolo :moto:

 

am si io o intrebare ptr cobra! tu ai neon sub motocicleta ? dak da nu se topeste de la esapament ?

Le am pe sub carena de jos,undeva mai ferite de caldura zic eu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare pt baietii cu CeBeRe-urile... un coleg tot ku CBR care isi ia luna asta carnetu si vine printre noi :ok: ma intreaba ce ulei trebuie sa ii puna la motor k are are cartea in engleza si cica nu gaseste :)

 

 

Ma tem ca nu pot sa iti raspund la intrebare deoarece eu fac revizia numai la Honda si nu stiu ce ulei pun baieti de acolo :moto:

 

Motul - 10w-40

Sunt aproape sigur...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai cobra belea rau ai facut CBR :blink: ...e tare si casca aia, unde ai facuto ? sau asa ai cumparato ? :moto:

Nu man, nu am cumparat-o asa :crack: mi-am luat creasta si coarnele de drac de la un magazin moto din Ploiesti :crack:

Imi place ca iti place CBR-ica mea :)

:ok:

post-5265-1146943645_thumb.jpg

post-5265-1146943666_thumb.jpg

post-5265-1146943685_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...