Sari la conținut

Galeria Foto 125cm3


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am vazut ca atingi doar cu varfu si m-am gandit ca daca esti cam cat mine de inalt (1.64) inseamna ca am ceva sanse sa ating macar cu varful daca stau pe un motor cu 880mm seat height sau cat are mx-u (~880mm la supermoto , ca au seile mai inguste). dar probabil ating mai mult tinand cont ca am ~76 kg :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut ca atingi doar cu varfu si m-am gandit ca daca esti cam cat mine de inalt (1.64) inseamna ca am ceva sanse sa ating macar cu varful daca stau pe un motor cu 880mm seat height sau cat are mx-u (~880mm la supermoto , ca au seile mai inguste). dar probabil ating mai mult tinand cont ca am ~76 kg :D

Da,ating doar cu varfurile...dar e foarte usor de tinut si foarte manevrabila pe curbe si pe drept :( ...chiar daca pare inalta TARE , ti-am zis ... e foarte usor de tinut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare bai baietzi ... am si eu o Aprilia Rs 125 ... si am fct praf :disappointed:) deci am facut o plimbare pana la mare si nu prea am mai avut bani si numai aveam ulei ... si am luat dinala mai ieftin !! la intoarcere am vrut sa vad cat prinde si i-am dat pana nu a mai mers aceleratia ... si i-am calat motorul !! ce service imi recomandati si cat m-ar costa so fak ??

Editat de Nea Georgica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum ai reusit sa o strici asa gasesti si un service. Noi crezi ca suntem cititori in stele ca sa stim de unde esti tu si ce service-uri sunt la tine in oras ?

PS: Si totusi nu inteleg de ce esti atat de fericit ca ai stricat motorul si ca te va costa destul de mult sa il repari.

PS2: Tu conduci motocicleta de 125cc cu toate ca ai 15 ani si nu ai carnet ?

 

E smecher mah! E fericit ca i-a dat pana nu a mai mers acceleratia! Restul... taticu se scobeste in buzunare! Cred ca inainte de a face scoala ar trebui facute niste cursuri de mecanica la noi in Romania care nu va creste niciodata nici macar prin bun simt si nici prin respect! Sorry de OT!

Editat de Alexis491
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum ai reusit sa o strici asa gasesti si un service. Noi crezi ca suntem cititori in stele ca sa stim de unde esti tu si ce service-uri sunt la tine in oras ?

PS: Si totusi nu inteleg de ce esti atat de fericit ca ai stricat motorul si ca te va costa destul de mult sa il repari.

PS2: Tu conduci motocicleta de 125cc cu toate ca ai 15 ani si nu ai carnet ?

 

Poi si ce vrei sa plang acum ??

 

Nu , conduc cu permis A1 :disappointed: stiu stiu ai vzt mesaju ala cu 15 ani shi nush ce scria pe acolo !! e prostu de fratimiu care intra cu contul meu :blbl: asfalt uscat

 

 

 

 

E smecher mah! E fericit ca i-a dat pana nu a mai mers acceleratia! Restul... taticu se scobeste in buzunare! Cred ca inainte de a face scoala ar trebui facute niste cursuri de mecanica la noi in Romania care nu va creste niciodata nici macar prin bun simt si nici prin respect! Sorry de OT!

 

Nu sunt smecher mane :) pur si simplu vroiam sa vad cat merge !! aia cu taticu se scobeste in buzunare nu e treaba ta :-L scoala de soferi o am asa ca ciocu mic si numai fi tupeist asa :D Numai Bine !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi si ce vrei sa plang acum ??

 

Nu , conduc cu permis A1 :disappointed: stiu stiu ai vzt mesaju ala cu 15 ani shi nush ce scria pe acolo !! e prostu de fratimiu care intra cu contul meu :blbl: asfalt uscat

 

 

 

 

 

 

Nu sunt smecher mane :) pur si simplu vroiam sa vad cat merge !! aia cu taticu se scobeste in buzunare nu e treaba ta :-L scoala de soferi o am asa ca ciocu mic si numai fi tupeist asa :D Numai Bine !!

 

Dai drumu ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa da frate :disappointed:

 

Off-topic: Costy ce mai zici ma? Nu prea mai stau pe mess, ca ma trezesc la 5 PM si mai ajung acasa pe la 6 AM. Ne-om mai auzi noi, in caz ca vii la mare si nu dai de mine pe mess, ia nr meu de la Vici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa da frate :blbl:

 

Off-topic: Costy ce mai zici ma? Nu prea mai stau pe mess, ca ma trezesc la 5 PM si mai ajung acasa pe la 6 AM. Ne-om mai auzi noi, in caz ca vii la mare si nu dai de mine pe mess, ia nr meu de la Vici.

 

 

E in Italia Costy.

 

Hai ca poate prin august ne bagam la o tura pe la voi la mare :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu sunt Marius, sunt incepator, am terminat scoala moto in octombrie 2007, intr-un final renuntasem la moto de tot, am reluat prin aprilie-mai dintr-un noroc, am carnet A1 din iunie si de marti (4 zile) si motoreta :D

Am atasat cateva poze, imi cer scuze pentru calitatea lor am sa mai fac altele daca e nevoie.

noroc, asfalt uscat si salutari cu faru' daca ne vedem pe sosea

post-25063-1217662999_thumb.jpg

post-25063-1217663019_thumb.jpg

post-25063-1217663048_thumb.jpg

Editat de bmc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu sunt Marius, sunt incepator, am terminat scoala moto in octombrie 2007, intr-un final renuntasem la moto de tot, am reluat prin aprilie-mai dintr-un noroc, am carnet A1 din iunie si de marti (4 zile) si motoreta :D

Am atasat cateva poze, imi cer scuze pentru calitatea lor am sa mai fac altele daca e nevoie.

noroc, asfalt uscat si salutari cu faru' daca ne vedem pe sosea

Sa o stapanesti sanatos! inca o sora a motocicletei mele :)) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taci ca e mai smechera a lui. E cu 1 nu cu 48 sau cat aveti voi restu. Haha, sunteti mai slabi :lol:

 

Bine ai venit printre noi marius, s-o stapanesti sanatos.

E mai tare cu 48 , ca 48 e mai mare ca 1 :D) :P

 

Uite aici cauciuc in stare perfecta :() :eek: hahaha

post-6395-1217960718_thumb.jpg

post-6395-1217960722_thumb.jpg

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...