Sari la conținut

Galeria Foto 125cm3


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare,

eu sunt ala din poza cu dovleacu alb/albastru

iar ea este mobra mea un xt de 125....

 

uitati si dovada ca si 12 caluti iti pot da satisfactie :kiss:

post-12320-1218058530_thumb.jpg

post-12320-1218058537_thumb.jpg

post-12320-1218058550_thumb.jpg

post-12320-1218058557_thumb.jpg

post-12320-1218059019_thumb.jpg

Editat de crazy_mouse_87
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E mai tare cu 48 , ca 48 e mai mare ca 1 :D) :D

 

Uite aici cauciuc in stare perfecta :lol:) :) hahaha

ai tocit cauciucul spate de la atata stoppie :kiss:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal baieti.......bine v-am gasit......sunt nou pe aici.....si am o intrebare kare poate pe voi va distra......dar trebuie sa o pun......am 16 ani implinitzi.....fac 17.....si vreau sa imi iau si eu o mato.....dar sunt constient de riscuri si vreau sa incep cu una sportiva......binenteles pt inceput nu vreau ceva puternic.....dar totusi ceva cat de cat sa mearga......si vreau sa va intreb da am voie la 16 ani sa folosesc o moto de 125 cmc???.....de 15 CP.....sincer nu ma pricep asa de bine.....dar stiu ca trebuie ceva pt asta...A1 parca.....nush sigur.... dar asta se rezolva......dc intreb?!.....pt ca vreau sa stiu dak pot conduce astfel de moto la varsta mea.....si sa stiu dak mai are rost sa caut astfel de motorete......dak nu ...trebuie sa astept.....asta este......si dak s-ar putea .....rog sa ma ajutati si cu niste modele.......pt incepatori.....de 125.....ms mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal baieti.......bine v-am gasit......sunt nou pe aici.....si am o intrebare kare poate pe voi va distra......dar trebuie sa o pun......am 16 ani implinitzi.....fac 17.....si vreau sa imi iau si eu o mato.....dar sunt constient de riscuri si vreau sa incep cu una sportiva......binenteles pt inceput nu vreau ceva puternic.....dar totusi ceva cat de cat sa mearga......si vreau sa va intreb da am voie la 16 ani sa folosesc o moto de 125 cmc???.....de 15 CP.....sincer nu ma pricep asa de bine.....dar stiu ca trebuie ceva pt asta...A1 parca.....nush sigur.... dar asta se rezolva......dc intreb?!.....pt ca vreau sa stiu dak pot conduce astfel de moto la varsta mea.....si sa stiu dak mai are rost sa caut astfel de motorete......dak nu ...trebuie sa astept.....asta este......si dak s-ar putea .....rog sa ma ajutati si cu niste modele.......pt incepatori.....de 125.....ms mult

 

 

CITESTE CODU RUTIER! nu mai postati de-am pulea ma frate... postezi atunci cand ai citit tot forumu' si nu ai gasit raspuns sau cand citeste legislatia si nu ai gasit raspuns, sau hai ma rog cand citesti si nu intelegi!

 

Daca erai ata de interesat puneai si tu mana pe kktul ala de carte.

 

Hai noroc! :D :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur pentru cum se vorbeste aici.....ms oricum....intre timp aflasem....frumos se vb.....bafta in continuare

ma bucur ca iti place....uite ti-ai indeplinit misiunea ai 2 posturi pe de-a moca! ....daca erai un pic mai istet nu ma mai crizam la tine, dar toti vin si pun intrebari de parca sutnem birou de informatii....repet, cand nu mai ai cai de informare vii si intrebi aici, dar nu ca iti e tie lene sa citesti o amarata de ordonanta de guvern.

 

Hai numa' bine! :kiss:

 

 

 

Ca sa nu fiu off-topic asa rau....frate iesiram si noi astia din Ploiesti (o parte) pana la barajul Paltinu.

post-19969-1218144070_thumb.jpg

post-19969-1218144182_thumb.jpg

post-19969-1218144204_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are casca...:D) cum ar fi sa nu aiba...cred ca era pusa la picioare. Oricum noi cand iesim avem toti cu siguranta casca si ce putin geaca cu un minim de protectii, acuma fiecare cu cat are si cu cate isi permite sa-si procure + cat ii permite vremea si metabolismu sa poarte.

 

ride safe! :kiss:

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are casca...:)) cum ar fi sa nu aiba...cred ca era pusa la picioare. Oricum noi cand iesim avem toti cu siguranta casca si ce putin geaca cu un minim de protectii, acuma fiecare cu cat are si cu cate isi permite sa-si procure + cat ii permite vremea si metabolismu sa poarte.

 

ride safe! :kiss:

Pacat ca nu va dati tare :D) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca nu va dati tare :D) :)

sa vii tu sa ne inveti ma....dar sa ne lasi cateva min avans..ca dupa aia o sa te ratacesti si te intorci dupa noi. Hai ca te astept la intrunire la Paulesti sa bem o bere! :D :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@StefanLeonte: Hello, no offence, dar spune-mi si mie te rog, mi-a spus cineva ca in ploiesti la McDonalds, la iesirea din parcare (parca), care este lata cam de 4m, e un stalp d-ala de iluminat chiar in mijloc. True ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ trotinel, bai nu stiu, ca nu m-am uitat si nu-s adept al Mc'ului, dar orice e posibil adica sunt stalpi (d-aia de beton) pusi pe locurile de parcare care culmea sunt si marcate, deci orice e posibil :D :kiss:

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
trothel te rog frumos sa numai postezi la clasa 125 ai uitat ca numai faci parte dinre noi dute la aia motociclete de viteza :>

De ce vrei tu sa-ti retrag permisu de Tomisar ?

 

E mai tare cu 48 , ca 48 e mai mare ca 1 :D) :D

 

Uite aici cauciuc in stare perfecta :P) :P hahaha

Ba nu, asta e cauciuc in stare perfecta :D

post-12055-1219629520_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Sa mai pun si eu cateva poze.

 

Poza cu printesa mea si a prietenului Trotinel:

post-6395-1221760307_thumb.jpg

 

Poze cu o plimbare pana la Urziceni:

post-6395-1221760371_thumb.jpgpost-6395-1221760383_thumb.jpg

 

Poze cu o plimbare pana la Giurgiu:

post-6395-1221760455_thumb.jpgpost-6395-1221760464_thumb.jpg

 

Poze aniversare :angry: :unsure:

post-6395-1221760538_thumb.jpgpost-6395-1221760553_thumb.jpgpost-6395-1221760567_thumb.jpg

 

Poze diverse:

post-6395-1221760599_thumb.jpgpost-6395-1221760609_thumb.jpgpost-6395-1221760628_thumb.jpg

Editat de CostinALN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...