Sari la conținut

Uite Cu Ce Merg Eu In Lipsa De Dr


B.B.
 Share

Postări Recomandate

 

pai sincer acum, cred ca unul 2T este mai reusit... si mai fiabil... simplitatea si ingeniozitatea il face mai fiabil, si mai usor de intretinut... consum mai mare dar si putere...

 

2t rules! mai ales monocilindric.... pai Minskul nu s-a stricat odata in 15000 de km... odata s-a spart un rulment pe ambielaj, atat... in 15000 de km

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai avut tu ghinion cu DR-ul, ca altfel ala ingroapa 10 mobre(LE/si vreo 5 minsk-uri) daca-i in mintile lui, da' las' ca-l faci tu.

 

bineinteles ca il fac! ce mama dracu! m-a facut un motor? chit ca schimb si ultima saiba si DR-ul va functiona din nou! Ca nou! Nici nu incape indoiala!!!!

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza asta e mai de efect , cam asa era afara....

da .. e prima ninsoare din decembrie... parca.. cand a fulguit juma de zi...

 

pai placerea de a merge pe 2 roti e unica, nu conteaza cu ce.. daca are si motor... eram asa suparat ca a decedat motocicleta iar... dar mobrica m-a inveselit ... si prietenii bineinteles...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da .. e prima ninsoare din decembrie... parca.. cand a fulguit juma de zi...

 

pai placerea de a merge pe 2 roti e unica, nu conteaza cu ce.. daca are si motor... eram asa suparat ca a decedat motocicleta iar... dar mobrica m-a inveselit ... si prietenii bineinteles...

 

Du-o in Cehia, la IBM (Mobra, nu Dakarul). Le vei fi cu siguranta simpatic sefilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Du-o in Cehia, la IBM (Mobra, nu Dakarul). Le vei fi cu siguranta simpatic sefilor.

nu-i rea ideea dar cam greu de pus in practica... lasa, mai bine sa le fiu simpatic cu ce am in cap... si cu cefac eu acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe...mobra...fier in 2 timpi super ok...pacat de turatia aia care te facea sa schimbi segmenti si cate ceva la ea destul de des, dar, daca iti place mecanica, o ai fara probleme...minsku, e alta poveste...e ceva mai reusit ca mobra...

 

eu sunt curios sa vad dr-ul peste 40 de ani :haha:

 

oricum, mobra, degeaba se vaita multi ca e praf, si mai multi au dus-o la fier vechi, ca, daca iti place sa mesteresti, te ingroapa ea pe tine de batranete...stiu cazuri :moron:

 

ulei full sintetic si rezerve de segmenti si merge tata...fierul se face :P

 

super marfa Belbody ca inca te-ai suit pe ea...merita si ea pe anu asta :crack:

 

aaa..LE:ce a patit dr-ul ombre?

 

iote aci motto bun :cand japonezu nu te mai duce, exista back-up romanesc: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...