Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Aloooo,ce zvon se aude? :huh: Ce noua achizitie a Prof-ului? :P Nu stiu nimic....

 

Hai ca acu' daca s-a incalzit o sa mai apar si eu pe la rond. Salutare.

 

Pai te asteptam diseara.

O sa apara si Profu' dupa antrenamente cel mai probabil cu scula lui.

 

Deci, as usual, dupa 7?!?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ca era foarte frig.

 

eu venisem de la 6.30. apoi am plecat din cauza ca eram imbracat lejer si m-am intors calare.

 

am plecat pe la 9.10 cred

 

te misti lent didi

 

bre...eu am fost de m-am vazut cu fetele...cu inca 8 fete motorizate...dupa care am fost la ursu si dupa am venit si la rond...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am plecat cam pe la 9:30 de la rond. Deja se lasase frigul rau. Am tremurat pana acasa.

Daca tot mai aveai chef de stat, puteai sa dai un telefon sa vezi care mai e treaba pe acolo, cine si care mai sta. Sau puteai sa zici ca sunteti la Ursu sau unde ati fost, si poate dadeam si noi o fuga pana acolo sa bem un ceai cald.

 

Ca sa te punem si pe tine la curent, sambata ne intalnim la un 11-12 la rond ca sa mergem la Salon iar duminca la un 9-9:30 ca sa mergem la marsul ala. Duminica o sa se adune gasca mare, Niko am inteles ca o sa-si dea si el intalnire cu prietenii lui tot la rond, o sa fim noi ai nostri plus cei care or sa pice pe acolo din intamplare. Vedem acum cine se tine de cuvant.

 

Didi, in seara asta l-ai ratat pe Luci :huh: .

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te misti lent didi

 

Nu se misca greu, ci cand e cu fetele sta cu coada pe sus :huh: si nu mai baga-n seama pleaba. Vorba aia, noi suntem buni sa montam o carena, sa schimbam o bujie... stii tu. Lasa mosule, ca o sa o prindem noi la inghesuiala :P .

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai venit cu 8 fete motorizate la rond ???

 

bre...eu am fost de m-am vazut cu fetele...cu inca 8 fete motorizate...dupa care am fost la ursu si dupa am venit si la rond...

 

nu ne puteai chema si pe noi ?? doamne ce rautate :huh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

terminati-va ma ca mi-ati mancat ficatii..adica noi am schimbat locul de intalnire ca sa nu ne mai trezim cu baietii peste noi si voi acuma va luati de viata mea ca de ce nu v-am chemat...doamne , ce uameni!! cand sunt cu fetele ...sunt doar cu fetele...si la ursu nu am stat mult ca era nebuneala..era curtea plina de motoare , abia aveai pe unde ca calci.

in alta ordine de idei ...sambata merg cu voi la salon, asta dupa ce imi spal motorul cu razorblade ( asa cum a promis) si dupa venim si noi la rond. duminica insa nu vin ca am deja planuit altceva.

 

p.s. mi-am schimbat singura bujiile si mi-am dat/ pus singura carenele , sub supravegherea si cu ajutorul sfaturilor voastre , dar asata nu inseamna ca ati facut voi toata treaba :laugh: si cu inghesuiala aia...aveti grija ca daca va afla nevestele...numai mancati mancare calda o saptamana. :P

 

p.s.s fir-ar sa fie..iar l-am ratat pe luci , ca nu puteati sa dati ma si voi un telefon, sms ceva...prieteni imi sunteti... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am plecat cam pe la 9:30 de la rond. Deja se lasase frigul rau. Am tremurat pana acasa.

Daca tot mai aveai chef de stat, puteai sa dai un telefon sa vezi care mai e treaba pe acolo, cine si care mai sta. Sau puteai sa zici ca sunteti la Ursu sau unde ati fost, si poate dadeam si noi o fuga pana acolo sa bem un ceai cald.

 

Ca sa te punem si pe tine la curent, sambata ne intalnim la un 11-12 la rond ca sa mergem la Salon iar duminca la un 9-9:30 ca sa mergem la marsul ala. Duminica o sa se adune gasca mare, Niko am inteles ca o sa-si dea si el intalnire cu prietenii lui tot la rond, o sa fim noi ai nostri plus cei care or sa pice pe acolo din intamplare. Vedem acum cine se tine de cuvant.

 

Didi, in seara asta l-ai ratat pe Luci :P .

Mica neintelegere,am zis ca vin cu voi duminica si ma intalnesc cu prietenii mei direct la salon,nu reusesc sa-i strang la rond. Deci eu vin duminica la 9.45 asa. :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E simpatic luci?

 

nu stiu ma peesee...ca si eu ma tot chinui sa dau de el, dar nu vezi ca prietenii astia ai mei ma ajuta de nu mai pot?! te tin la curent :huh:

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, pe unde va mai intalniti?

 

Eu stau in Dristor, ...si pretina sta langa Lia Manoliu, si cum de ceva vreme stau mai mult pe la pretina, as vrea sa stiu si eu pe unde va mai intalniti :huh:

Stiu ca intr-o perioada pantelominu se lipise de titan, vineri seara la metroi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, pe unde va mai intalniti?

 

Eu stau in Dristor, ...si pretina sta langa Lia Manoliu, si cum de ceva vreme stau mai mult pe la pretina, as vrea sa stiu si eu pe unde va mai intalniti :laugh:

Stiu ca intr-o perioada pantelominu se lipise de titan, vineri seara la metroi.

 

 

la rond pe coravu langa parcul 23

 

P.S.: Didi eu n`am nevasta si mancarea calda nu ma reprezinta :huh: asa ca insist sa ne chemi cand iti dai intalnire cu fetele tale :P)

Editat de Hofu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la rond pe coravu langa parcul 23

 

P.S.: Didi eu n`am nevasta si mancarea calda nu ma reprezinta :P asa ca insist sa ne chemi cand iti dai intalnire cu fetele tale :laugh:)

 

cu fetele mele, zici a?? da io ce-am ma , ha? :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai da didi dar stii cum e mereu vrei sa cunosti pe cineva :P)) si in plus le poti aduce la noi in grup`a :laugh:)) sau ti`e rusine cu noi ? :|

 

nu mi-e rusi ne mai cu voi ...sunt doar teritoriala...va pastrez doar pentru mine... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dihania tocmai a avut un accident undeva pe Stefan cel Mare. Gasim o platforma sa ii luam motoreta? Daca puteti ajuta, sunati-l pe Tendon 0723 329 278.

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...