Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am trecu in seara asta pe la rond calare pe blackie dar era pustiu, daor 3 mobre parcate in fata la carciuma, in rest nimeni cunoscut.

 

cred ca de 1 mai daca am ceva buget ma duc la munte sa fac proba la cort ca il am de mult si nu am l-am dezvirginat eu :D

 

astept deocamdata data de 30 sa fac calcule peste calcule si sa vad ce bani imi permit pt aceasta calatorie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecu in seara asta pe la rond calare pe blackie dar era pustiu, daor 3 mobre parcate in fata la carciuma, in rest nimeni cunoscut.

 

cred ca de 1 mai daca am ceva buget ma duc la munte sa fac proba la cort ca il am de mult si nu am l-am dezvirginat eu :D

 

astept deocamdata data de 30 sa fac calcule peste calcule si sa vad ce bani imi permit pt aceasta calatorie :D

 

Eu am ajuns pe la vreo 9 si un pic, si am mai gasit cu cine sa stau la o barfa.

Haideti sa ne vedem in seara asta, undeva pe la vreo 7:30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ajuns pe la vreo 9 si un pic, si am mai gasit cu cine sa stau la o barfa.

Haideti sa ne vedem in seara asta, undeva pe la vreo 7:30.

 

Eu am mai trecut duminica pe acolo....nu era nimeni :D , ieri am dat o tura pe seara dar era frig de crapau pietrele, eu mai astept caldura. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, 25 aprilie, ora 10.00, Piata Constitutiei. Miting moto. Semnam petitii impotriva udatului pe strazi cu apa improprie, impotriva taxei de prima inmatriculare la moto si reducerea numarului de luni la RCA. Pentru cei care nu sunt din Bucuresti - luati legatura cu mine (Kali - 0766.66.84.20) pentru a intra in posesia petitiei si a unui tabel. Poate semna orice cetatean roman cu varsta peste 18 ani. In paralel, interesati-va daca in orasul/zona voastra au loc astfel de actiuni. Cei care puteti merge sa o faceti. Este foarte important sa fim uniti. Puteti aduce cu voi bannere cu mesaje catre automobilisti si autoritati, le afisam in toata piata. Va asteptam. Va rog mult sa dati mai departe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la 10:30 se da adunarea la Rond pentru plecatu' in gasca la miting.

Sper ca vremea sa tina cu noi.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 9.30 eram acolo :bigstar:

 

din pacate la 10.00 a trebuit sa plec ca incepeam munca :)

 

Da' o tura dam si noi azi?

 

In 20 de minute ma vad cu Subti la Petromul de la Diham. Care se mai baga SMS.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai servim un Rond pe la 7?

 

 

 

Sal la toata lumea eu zic prezent la rond maine adica luni pe la un 19,30 asa ca toate bune !!!!!!!!!! asfalt uscat !!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal la toata lumea eu zic prezent la rond maine adica luni pe la un 19,30 asa ca toate bune !!!!!!!!!! asfalt uscat !!!!!!!!!!!!

 

Ne gasesti la locul nostru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, ce ziceti ma de Trotinel (vezi linkul de mai jos)? Vorba cuiva, bine ca mai sunt forumisti care mai stiu sa si mearga!

/index.php?showtopic=355705

 

Didi, cred ca si tu stateai aproape de el cu SV-ul tau. Auzi tu, doar 232 cu Fireblade d'o mie. Pai cu viteza asta noi facem touring, si n-avem decat de 600 :) . Cornel, colegul meu cu GS500-le albastru merge pe DN numai in blana cu el, ne povesteste la birou ca se satura cat merge cu 170 =)) Sunt curios cat o sa-l tina motocicleta, la modul ca face cam 800 km pe saptamana (in fiecare zi naveta Bucuresti - Ploiesti, plus plimbarile de weekend).

 

Costin, cel cu RR-ul cu saua galbena cica a vrut sa-l opreasca politia in localitate.... avea 150 :moto:)

Eu am fost sambata acum la tzara cu masina, si guess what, am vazut doo radare fixe pe care nu le-am vazut cand am fost cu motocicleta. :wacko:)

 

Horica tata, tu ce ne povestesti de pe la mare?

 

Daca nu pe strada, atunci unde?? :wacko:

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Didi, cred ca si tu stateai aproape de el cu SV-ul tau. Auzi tu, doar 232 cu Fireblade d'o mie.

 

bai....pai daca ma supar o dau pe-o roata cu viteza aia...sv rulez ( dar trebuie reparat mai intai :moto:)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai claudiule ... la mare a fost frumos da nu prea.. ziua era mm.... afara urat si la after frumos ... :moto: si cand se lasa` seara era si mai frumos :wacko: vreme de cacao cu lapte ... si puhoi de lume...

 

PS: in legatura cu colegu cu rulatu la 200+ nu`l mai judecati gresit .. ca mai cunosc si eu cativa :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva convocarea marelui rond in seara asta sa-i stabilim pedeapsa lui Trotinel? pe la ce ora?

 

Buei, scuze ca na... aseara am stat la arc pana mai tarziu, pana s-a dus ploaia si s-au scuturat norii si apoi am venit la Rond. Dupa Rond am plecat unde se strang baietii sa faca prostii :moto: dar aseara fiind cam frig, a fost liniste. Vedem in seara asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...