Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Acum m-am trezit. Aseara am avut treaba, pana pe la 2 noaptea m-am chinuit cu doua sticle de whiskey :disappointed:)

In loc de mic dejun am bagat o ciorba acra de reveneala.

Mesaj completat

deci.. Costi a ajuns acasa.

 

Trebuie sa facem ceva in weekend asa, de bun-venit. Poate mergem la el cu prietenul Jack... il stiti voi, Jack ala micu' al lui Daniel. :cheers:

Mesaj completat

 

 

In alta ordine de idei, vedeti ca-i gorasa rau cu frigul asta... era sa o dau pe jos in seara asta la Unirii, am intrat in curba ca de obicei, am inclinat-o si la un moment dat am simtit cum fuge fatza... nu mai e rost de vitejii, pe vremea asta motorul nu e bun decat sa ne duca si sa ne aduca de acasa intr-un timp mult mai suct decat am fi cu masina, inca mai avem avantajul strecurarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cam grosa treaba asta cu frigu. daca as fi nevoit sa fac drumu tau metale zilnic as fi pe motoreta dar asa de la mine pana la costin georgian e bine la caldurica in masina firmei :cheers:

 

Lasa ca nu-i bai, am scos REV'IT-ul de la naftalina, am pus frumos mesada si e boierie. Tre' sa ajung si pana in Carrefour sa-mi iai niste neoprene pentru genunchi si aia e! Uscat sa fie pe jos. N-as face drumul meu cu masina in fiecare zi nici sa ma tai. E prea mare haosul chiar si pentru motor, ce sa mai zic de masina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Familia SV ista e mai exclusivista, asa... pe la rond nu mai vine, la plimbari zice pas...te pomenesti ca mesteresc la un mic sv

 

Deci pica plimbarea...asta e, eu mi am facut damblaua, ramane pt sezonul urmator.

 

de ce esti ma bulangiu...nu ti-am zis ca mergem? si stai linistit ca nu mesterim la nimic... il asteptam pe micul fezerist al lui claudiu ... deocamdata!!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce esti ma bulangiu...nu ti-am zis ca mergem? si stai linistit ca nu mesterim la nimic... il asteptam pe micul fezerist al lui claudiu ... deocamdata!!

:cheers:

 

Daca asteptati sa va dea Claudiu de baut, mai aveti mult de asteptat. Si nu mai stati pe la geamuri asteptand bautura de la el, ca faceti turturi pe frigul asta. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca asteptati sa va dea Claudiu de baut, mai aveti mult de asteptat. Si nu mai stati pe la geamuri asteptand bautura de la el, ca faceti turturi pe frigul asta. :cheers:

 

Dap, s-a mai amant treaba cu inca 10 zile. =))

In alta ordine de idei, apare careva la rond diseara? Eu as ajunge cam pe la 7 si un pic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia ziceti ma... e sambata, ce facem?

 

Nu mergem si noi pe seara sa-i facem o vizita de convalescenta lui Costi? Vorba aia, nu pleaca pe nicaieri, mai mult ca sigur il gasim acasa :) si macar sa ne imbatam si noi in mod organizat.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloooo! Mai traieste careva?!?!

 

Vedeti ca am mai pus ceva poze pe picasa.

http://picasaweb.google.com/clau.ionescu

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu traiesc da' cu greu...Ratb ul sucks.

Si e vremea asta frumoasa...dar am de schimbat uleiul la a mea si o las asa pana dupa iarna.....nu mai e mult pana departe.

La un vin fiert cu portocala cand ne mai vedem? :D

 

Eu aseara am alergat un pic cu Cavaleru prin oras cand ne-am intors de la Arc. Si eu tre' sa-i schimb uleiul, dar na, 500 km in plus sau in minus nu cred ca strica motorul.. vorba aia, e Yamaha :)

Cu vinul rezolvam, am vorbit cu Costi si zicea ca are sa ne dea niste licoare din asta bahica, basca mi-au trimsi si mie de la tzara vreo 5 L de tulburel. In functie de cum evolueaza lucrurile, poate sambata seara dam cep la tulburel. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu aseara am alergat un pic cu Cavaleru prin oras cand ne-am intors de la Arc. Si eu tre' sa-i schimb uleiul, dar na, 500 km in plus sau in minus nu cred ca strica motorul.. vorba aia, e Yamaha :D

Cu vinul rezolvam, am vorbit cu Costi si zicea ca are sa ne dea niste licoare din asta bahica, basca mi-au trimsi si mie de la tzara vreo 5 L de tulburel. In functie de cum evolueaza lucrurile, poate sambata seara dam cep la tulburel. :lol:

 

da da ... ma primiti si pe mine cu voi? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nope, nu o sa se intample nimic azi :rolleyes:

Cica sa ne asteptam maine, poimaine. As fi iesit un pic diseara pe la Rond, dar sa vedem cum sunt lucrurile pe acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu vinul rezolvam, am vorbit cu Costi si zicea ca are sa ne dea niste licoare din asta bahica, basca mi-au trimsi si mie de la tzara vreo 5 L de tulburel. In functie de cum evolueaza lucrurile, poate sambata seara dam cep la tulburel. :D

 

Pot sa ma inscriu si eu la vin. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa ma inscriu si eu la vin. :rolleyes:

 

Te-am notat. Stai acum sa scoata capu' asta micu'. Partea proasta e ca nu prea se grabeste deloc sa iasa, dar vinul se consuma, ba un pahar la masa, ba un musafir, ba mai gust la un film... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-am notat. Stai acum sa scoata capu' asta micu'. Partea proasta e ca nu prea se grabeste deloc sa iasa, dar vinul se consuma, ba un pahar la masa, ba un musafir, ba mai gust la un film... :D

Bebe te mai lasa sa te bucuri de vremea asta cu moto, cu un paharel, ca dupa aceea... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...