Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

care stii vreo sala de forta? ieftina, echipata decent, nu foarte aglomerata seara si cu abonament nelimitat.

 

nu, dar daca gasesti sa imi zici si mie. :wacko: eu vreau sa ma interesez cat este la miramar . ma intereseaza si piscina lor, cica semibazin olimpic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care stii vreo sala de forta? ieftina, echipata decent, nu foarte aglomerata seara si cu abonament nelimitat.

 

nu, dar daca gasesti sa imi zici si mie. :wacko: eu vreau sa ma interesez cat este la miramar . ma intereseaza si piscina lor, cica semibazin olimpic.

 

I'm in! Oriunde va hotarati voi, ma bag si eu. Sa nu fie foarte mult de mers pe jos, ca inca nu pot baga kilometri la pas! Pe mine m-ar coafa sa fie deschisa cat mai tarziu. Hmmm, idee: poate dau o fuga acum la pranz pana la Miramar sa vedem scorurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'm in! Oriunde va hotarati voi, ma bag si eu. Sa nu fie foarte mult de mers pe jos, ca inca nu pot baga kilometri la pas! Pe mine m-ar coafa sa fie deschisa cat mai tarziu. Hmmm, idee: poate dau o fuga acum la pranz pana la Miramar sa vedem scorurile.

 

 

buna idee...ia misca-ti tartita pana acolo si baga un ochi. la miramar m-am gandit pentru ca este aproape de mine ..ca nici eu nu am chef sa ma duc la sala , sa transpir , sa fac dus si sa merg dupa prin tranvaie si metroaie .

 

hai tine-ne la curent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata ma, am fost. Preturile de la bazin si bazin+sala sunt in linkul de mai jos

 

http://www.cursuri-inot.ro/bazin-inot-agrement

 

Mie asta mi se pare cel mai interesant:

 

PACHETE DE ABONAMENTE COMBINATE - AGREMENT INOT & SALA FITNESS:

ABONAMENT tip 1

SALA - LUNI, MIERCURI, VINERI interval orar 8.00 - 22.00

BAZIN - MARTI, JOI interval orar 20.00 - 22.00

PRET 290lei / 4 saptamani

 

E combinat atat sala cat si bazinul, ai in fiecare seara cate ceva, ba sala, ba bazin si orele sunt destul de bun simt.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare burtosilor/oaselor.

Eu ma duc la o sala din zona Universitate, langa spitalul Coltea. Imi convine ca ma duc direct de la munca si fac putin pe drum, plus ca ma mai intalnesc si cu un alt prieten. Pretul e 130 lei pe luna, nelimitat insa singura corvoada e ca, fiind in centru, e cam aglomerata, mai ales seara.

Am fost si la sala de la Miramar anul trecut da' ma stresa ca veneau multi cocalari si aparatele erau cam vechiute. Apoi a intrat in curs de reamenajare si m am mutat unde va spusei. Alta nu mai stiu prin zona.

 

Bafta la slabit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa stiam si eu, dar acum am vazut ca au renaovat frumos pe acolo, vopseau aia intr-o veselie. Mi-a zis si tanti aia de la receptie ca au avut probleme cu astia care veneau la piscina doar ca sa piarda timpul sau doar sa sara-n apa, asa ca au ridicat preturile astfel incat sa nu-si mai permita orice descult sa vina acolo. Pe mine ma incanta Miramarul ca are si piscina si ca e foarte aproape de casa cu program pana la ora 22.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai e cam scumput rau la miramar...in fine. dar stiu ca mai sunt niste sali pe la stadion pe acolo si mai e bazinul de la rond. acolo aveti idee ce si cum? sau poate il intrebi si tu claudiule pe dmn' profesor poate are idee de ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai la complex la Lia Manoliu e Domn' Profesor, dar el nu are sala de forta, el e doar cu bataia. Mai este Anghel care are sala de forta si se mai antreneaza diversi pe acolo, stiu ca si Vlad mergea odata la el la sala. Cat despre bazinele de la Lia Manoliu, nu cred ca este permis accesul oricui acolo, stiu ca m-am interesat mai demult si aia nu lasau acolo decat cluburile sportive or smth. Eu unu' prefer sa dau un ban in plus (desi nu prea stau nici eu bine cu finantele) si sa nu inot alaturi de toti tiganii sau mai stiu eu ce nespalati. Pe mine ma coafeaza destul de mult bazinul de la Miramar, chiar daca nu o sa bag sala, o sa bag doar bazin si aia e. E bun si pentru recuperarea mea, ca inca ma mai dor oasele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

de curand m-am mutat si eu langa Spitalul Sf. Pantelimon

daca stiti in zona asta un garaj va rog s-mi dati un semn

multumesc

 

Deci al tau era Fazerul argintiu de care ma bateau astia la cap ca "mai e un motor la fel ca al tau pe la Spital". :lol: Mai, in principiu, noi cam ne lasam fiarele in fata blocului, legate, unele cu alarme, altele fara, unele invelite... A mea de exemplu acum e la Cavaleru in curte, invelita, dar nu sunt alte condtii fata de cum o tin la bloc la mine, doar ce nu mai sta pe troturar si sta intr-o curte.

 

 

Nu am mai intrat de mult pe acest forum.....si pe la voi prin ograda pantelimonului.

Credeti ca as fii nesimtit daca as cere un rezumat? :wacko:

salve oameniu buni, si LA MULTI ANI.

 

Mai, nu prea s-a mai intamplat nimic interesant, eu am devenit tatic si la o luna dupa asta am avut un accident, la fel ca al tau de asta vara, numai ca eu nu am avut impact cu ala, am reusit sa nu ma izbesc de el dar am facut o paguba destul de mare la mobra si acum ma recuperez; lumea si-a bagat motarele la iernat, unii mai devreme, altii mai tarziu, si asteptam caldura sa o luam de la capat. Cam asta e pe scurt.

 

Tu ce ai facut, ti-ai reparat fierul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari man ptr bebel, sa va traiasca si sa fie sanatos/toasa,

de accident am aflat de multa vreme si imi pare rau sa aud asta.

cat despre iernat....ce sa zic.....io astept caldura sa va pot primii pe la mine sa reparam la fiare. :banana:

 

io mi-am reparat fierul, am iesit si am incheiat anul 2009 asa cum se cuvine pe doo roate si acum mai trebe sa-l vocsesc, dar merge si asa, mai astept.

 

va pupa pe toti Gabone si mai revin din cand in cand :cheers:

 

 

Apropos, fac oferta speciala ptr Pantelimoneni :D

detalii numai prin telefon :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea ma incanta ideea sa-l tin pe strada

n-am alarma si la cate furturi sunt posibil sa nu pot dormii prea bine

nu are nimeni o boxa pe la parterul unui bloc ?

 

 

la ce etaj locuiesti?

facem intr-o seara o claca, il luam pe sus, il pui in sufragerie si gata, termini balciul :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite asta idee buna

curte au? poate ii mituim :cheers:)

 

 

poveste mai de mult un baiat pe forum cum i s-a furat toba de carbon de pe motorul parcat si legat e trotuar fix in fata intrarii la o sectie de politie.

 

eu zic sa nu iti mai faci griji. cand se intampla se intrampla.

 

pune niste bani deoparte si iti pui o alarma cu pager si ia si un lant sanatos. si aia e :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alarma e in plan, numai ca eram mai linistit cu ea intr-un garaj sau o curte ceva

ramane sa vorbesc cu paznicii de la spital... poate merge cu astia

Editat de peu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alarma e in plan, numai ca eram mai linistit cu ea intr-un garaj sau o curte ceva

ramane sa vorbesc cu paznicii de la spital... poate merge cu astia

 

 

cu aia ai mai multe sanse decat cu sectia de politie.

 

oricum daca pui alarma pe mobra poti sa o parchezi si legi linisti de stalpii din fata sectiei de politie.

 

PS felicitari pentru achizitie. Metal heart s-a chinuit si nu a reusit sa o strice. este o motoreta bulletproof

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS felicitari pentru achizitie. Metal heart s-a chinuit si nu a reusit sa o strice. este o motoreta bulletproof

 

Stai sa ne intelegem, a lui PEU e FZ1 :cheers:

 

Ok, gata, m-am trezit! Aseara nu ma lua somnul, a trebuit sa bag vreo 4 pahare de vodca la foc automat sa adorm!!! Urmeaza si niste poze, sa le descarc mai intai.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu aia ai mai multe sanse decat cu sectia de politie.

 

oricum daca pui alarma pe mobra poti sa o parchezi si legi linisti de stalpii din fata sectiei de politie.

 

PS felicitari pentru achizitie. Metal heart s-a chinuit si nu a reusit sa o strice. este o motoreta bulletproof

 

 

multumesc; si eu sper sa nu o stric. pe vremurile astea nu mai imi permit alta :cheers:

stau chiar langa spital, asa ca o sa ma duc la ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...