Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@pogor: vezi ca mai toata lumea isi face cumapraturile-n cora :laugh: Si colac peste pupaza, mai avem doi SV-isti pe aici.

@Toto: tati, lasa ca am eu grija ca pana incepe sezonul viitor sa dai tu vinul ala fiert, ai uitat ca stiu unde stai? :laugh: sa te pazesti, ca duminica imi scot piciorul din ghips!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si pana atunci ne tzii pe uscat pasarica??

 

Lasa ma, ca de Revelion te omenesc eu cum trebuie. Pana acum am 10 L de tulburel de la tzara si niste whiskey plus vreo 7 sticle de vin alb de shpritz. Deja am pus gheata la facut :laugh: tot ce trebuie sa faci e sa treci pe la mine sa iei husa de moto sa nu ninga pe bietul Cerb.

Mesaj completat

Sunt trist... nu ma mai baga nimeni in seama :laugh:

 

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Mesaj completat

link ok

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te apuci de enduro si exersezi cantecelu sprite??

Vedem cum evouleaza spatele, daca e ok ma apuc de choppereala :D

Azi am scos ghipsul, trebuie sa ma apuc sa invat sa merg din nou.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Craciun Fericit si sa ne vedem sanatosi la anu'! :D

Multumim de urari si asteptam si noi ca a noul an sa ne aduca un sezon mai bun decat cel de anul asta. Daca tragem linie, rezultatele de anul asta sunt... dezastruase din punct de vede motociclistic: accidente, oase rupte, motociclete facute praf. Ideea e ca suntem toti intregi (mai mult sau mai putin 100% recuperati) si gata sa o luam de la capat! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari si asteptam si noi ca a noul an sa ne aduca un sezon mai bun decat cel de anul asta. Daca tragem linie, rezultatele de anul asta sunt... dezastruase din punct de vede motociclistic: accidente, oase rupte, motociclete facute praf. Ideea e ca suntem toti intregi (mai mult sau mai putin 100% recuperati) si gata sa o luam de la capat! :D

 

 

prea multe accidente anu asta.

 

metalu - 3 (cu ala cu costi)

didi - 1

costi - 2

Subti - 2-3?

piticu - 1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prea multe accidente anu asta.

 

metalu - 3 (cu ala cu costi) - la mine doar unu' a fost serios, restul au fost asa, doar de n-ar mai fi, zgarieturi si sperieturi.

didi - 1

costi - 2... ba nu, 3, daca-l pui si p'ala cand a intrat in mine, dar ala a fost minor, sa zicem ca ala a fost doar o intamplare nefericita, nu un accident. Si.. Kawasakiul l-a fu*ut anul asta sau anul trecut?

Subti - doar 2-3? in care s-a ales cu ghips, restul s-au soldat doar cu julituri si luxatii

piticu - 1... nu cred, piti a avut mult mai multe trante zdravene anul asta

 

Fixed! :D

 

Mie nu mi-e frica ca am picat, mie imi este frica de asta care au capatat prea multa incredere in ei. Aici o sa fie naspa.

Si ca sa completez lista:

 

Florin (SV) - praf in primavara (inca nu era in gasca noastra)

Domn' Profesor - umar sarit (nici acum nu e refacut 100%) in primavara cand am iesit la alergat pe la Oltenita

Pe Cadavru' si Tzantzaru' sa nu-i uitam... si ei au avut parte de neplaceri pe A1 pe o vreme tare de ca*at. Ce e de bagat la cap din toata chestia asta ca "fiarele chiar s-au facut sau s-au indreptat", in rest, noua sa ne fie bine!

 

Ceea ce ma mira cel mai mult e... Horia care inca da dovada de abnegatie si indiferenta. De asta imi e cel mai frica, fereasca-sfantu'!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cavaleru - multe, toate la viteza mica, mobra s-a inclinat mai mult decat puteam tzine si am adunat-o de pe jos

Mesaj completat

costi a f*t*t anu trecut kawa. sau in primavara? nu mai stiu ....

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce-am invatat noi din toate astea?

...ca motociclismul e tare frumos atata timp cat totul se rezuma doar la "a merge cu motocicleta". Cand vine vorba de "hai sa ne dam" sau "hai la alergat" nu prea se lasa bine.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie nu imi placea deloc cum suna Hai sa ne dam!

 

prefer plimbarile, plus ca am o mobra care nu este foarte rapida pe viraje, sau nu stiu eu sa o folosesc.

 

urmeaza un an nou in care o sa aplicam ce am invatat din greselile trecutului si sa speram ca daca vom gresi sa ne alegem doar cu o sperietura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi ajung cei 850cmc ai TDM-ului :D

 

sa speram ca trecerea unora la miara ii va face mai cumpatati cu mansonu drept. desi nu cred.

 

Mie-mi spui? Imi e frica de mine daca pun mana pe un miar naked in trei cilindri... Sper doar sa reusesc sa ma limitez la un patru-n linie de sase sute. Japonez si fara plastice.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...