Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cristi zicea ca vine sotia lui cu masina..deci nu ar fi o poroblema la carat..

Dar ce parere aveti despre masrul pt gabone..cu pdl-ul..?

Ati citit pe forum?

Va bagati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi grataru probabil il bagam la cry in masina k am inteles k vine cu sotia lui cu masina... da ideea e cine are gratar si il aduce.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca ma bag si eu la gratar

claudiu_is_here e id-ul meu, sa curga buzz-urile sa vedem ce si cum facem, care cine ce aduce....

vin cu nevasta-mea cu masina.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, destinatia exacta?

care carrefour?

cine, care cum cu ce merge?

va dati seama ca noi cu masina nu prea o sa putem tine pasul cu voi, mai ales ca maine o sa fie cam crima la iesirea spre DN (am inteles ca vreti la snagov)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"fata aia" am inteles ca s-a dus sa bage un somnic.

ne vedem diseara la 8 la rond sa stabilim exact. luati-va agende si pixuri la voi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa, sa ne organizam ce mama ma-sii

bre, io dupa betivaneala de aseara m-am trezit abia acum....observ ca vecinii planuiesc gratar, si e implicat si cry, vecinu meu....m-as baga si eu de ma primiti....am si chitara, si am si-un jaf de laptop la care tine o ora bateria si pe care am muzica buna pt roackerii satanisti mancatori de gratar....da la chitara nu cant io, ca imi tai degetele in corzi... :cheers:

 

deci...? :D

 

PS: si un gratar s-ar putea sa am, da nu stiu pe unde mai e pus :P

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, vii deseara la 8 la rondul de pe Maior Coravu si-ti expui toate cele. o comisie formata ad-hoc din membrii de vaza prezenti la adunare, care, in umrma unei dezbateri, va lua o decizie in privinta ta.

 

:cheers:)

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, vii deseara la 8 la rondul de pe Maior Coravu si-ti expui toate cele. o comisie formata ad-hoc din membrii de vaza prezenti la adunare, care, in umrma unei dezbateri, va lua o decizie in privinta ta.

 

:cheers:)

:D) bre, pai la mine-i buba ca-s in pana de motor si masina, asa ca ratb-u, carand toate cele, m-ar omora :angry: lasa ca vb si cu cry-u(a se citi craiu) si vedem ce si cum :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

F TAREEEEEEEEEE faza cu "sa iasa in fatza fata aia " :cheers:))))) nha k sa trezit si "fata aia " :D))) mey drept sa va spun .... maine avand in vedere k e duminik..... probabil drumurile spre padure sau etc vor fi toate aglomerate, indiferent k merem spre snagov, branesti sau etc...k nu cred k suntem singurii care vom mere la padure..... asa k nu stiu dak neaparat e o afacere sa evitam snagovu..... iarasi o idee ar fi cei cu masinile sa mearga in fatza sau cel mai bine sa inchida grupu d mobre... gen o masina in fatza, gen una in spate.... si asa nici nu neam pierde..... si neam si perfectiona mersu in grup zic eu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...