Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

poi sa s mai adune lume :lol: deocamdata am fi numa noi 2 cred.... c parere ai d rond?

si la noi tot doi estem....ce ziceti?facem o adunare zonala? :lol:)

 

topicul cu fundenari :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la noi tot doi estem....ce ziceti?facem o adunare zonala? :lol:)

 

topicul cu fundenari :lol:

 

 

 

ok... pana acu neam facut 4 :( poi da mey, asta e ideea , sa facem si noi astia din ptm si d prin zona o intalnire a noastra asa :( adunare zonala, cum ai zis :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok... pana acu neam facut 4 :lol: poi da mey, asta e ideea , sa facem si noi astia din ptm si d prin zona o intalnire a noastra asa :( adunare zonala, cum ai zis :(

pai draga fata, noi stam departe....ditai fundeniu trebuie trecut sa ajungem acolo :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai draga fata, noi stam departe....ditai fundeniu trebuie trecut sa ajungem acolo :lol:

 

 

ahhhh poi credeam k sunteti d aci din zona.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ahhhh poi credeam k sunteti d aci din zona.....

suntem de peste mari si tari taman din zona fundeni :lol:

 

ma uitam si eu sa vad pe cine cunosc pe aici :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna la toti bikerii si bikeritele...

Daca ma primiti..ma bag si eu..chiar daca nu is din pantelimon..da stau aproape...Faur....si mi-ar face placere sa vin la intalniri..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daps, iesim :( poate mai reusim sa strangem lume d aci din cartier.... imprejurimile, c parere aveti? iesim intro seara la un pahar ceva?? anuntativa si voi care ati vrea :lol:

 

 

vezi, ti-am zis eu, e suficient sa se stranga doi, ca dup'aia se aduna lumea.

daca stabiliti o intalnire, si e pe aproape, dati-mi si mie un semn sa vin... pe jos :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna la toti bikerii si bikeritele...

Daca ma primiti..ma bag si eu..chiar daca nu is din pantelimon..da stau aproape...Faur....si mi-ar face placere sa vin la intalniri..

 

 

 

sigur k t primim dak vrei sa vi :D si noua near face placere sa vi :angryfire: asa k "tine aproape" sa vedem pana la urma cand stabilim o intalnire d genu :angryfire:

 

vezi, ti-am zis eu, e suficient sa se stranga doi, ca dup'aia se aduna lumea.

daca stabiliti o intalnire, si e pe aproape, dati-mi si mie un semn sa vin... pe jos :lol:

 

 

 

hmm poi eu as zice vineri acum, p 23.05 sa incercam sa n intalnim.... pe la un 20:00 km asa k sa putem sa fim mai multi..... la rond ar fi ok?

 

suntem de peste mari si tari taman din zona fundeni :lol:

 

ma uitam si eu sa vad pe cine cunosc pe aici :angryfire:

 

 

 

dak nu va e greu sa veniti, noi va asteptam :angryfire: cu ocazia asta va mai faceti si amici noi :( zic eu.....noi vrem sa n intalnim cei care stam prin zona ptm, da nu cred k e vro problema dak mai sunt doritori si din alte zone :( no sa va goneasca nimeni :blbl: (scz ortografia, dar p net nu scriu corect :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dak nu va e greu sa veniti, noi va asteptam :blbl: cu ocazia asta va mai faceti si amici noi :lol: zic eu.....noi vrem sa n intalnim cei care stam prin zona ptm, da nu cred k e vro problema dak mai sunt doritori si din alte zone :lol: no sa va goneasca nimeni :( (scz ortografia, dar p net nu scriu corect :( )

 

 

nu ne e greu deloc

la care rond?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun...si cam cand e intalnire?

 

 

eu ma gandisem sa o facem vineri acu.... la un 20:00.... k sa ajunga toata lumea si nha.... sa nu fie prea cald afara si etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....noi vrem sa n intalnim cei care stam prin zona ptm, da nu cred k e vro problema dak mai sunt doritori si din alte zone :lol:

nu...hai sa iti spun eu care e avantaju....stand in zona, poti sa lasi motoru acasa si sa mergi pe jos putin sa poti bea :( d-asta-s utile intrunirile astea intre cartieristi....mai o mana de ajutor la un motor, mai o bere, si nici nu te risti cu politia :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm poi eu as zice vineri acum, p 23.05 sa incercam sa n intalnim.... pe la un 20:00 km asa k sa putem sa fim mai multi..... la rond ar fi ok?

 

 

ok, i'm in. s-ar putea totusi sa mai intarzii ca nu stiu inca pana la ce ora lucrez.

sper sa mai vina cineva fara motor ca sa am cu cine bea o berica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, ne vedem vineri acolo la 20:00 :lol:

 

 

 

 

super atunci..... deci ramane p maine..... eo zic sa n adunam chiar acolo langa rond k sa n vedem k lumea.... si dupaia vedem noi unde poposim..... e ok asa ? vin cu o moto rosie cu lamaitza la nr :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...