Sari la conținut

Gaura Toba


tuningboy
 Share

Postări Recomandate

multumesc

 

chiar ma gandesc sa ii fac publicitate , sa vedem daca e interesat

 

Aveti idee unde pot gasi un arc , din acela cu care se prinde toba finala de galerie?

 

aici se vede mai bine despre ce arc am nevoie. trebuie sa se prinda pe "urechea" aia :cheers:

http://i135.photobucket.com/albums/q133/BoboRVF/X003.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt pop nituri mai baieti, se trag cu clestele ( cleste special de tras nituri) :blbl:

Pop-niturile din aluminiu se trag foarte usor cu cleste luat de la tarabe

In schimb cele din fier (cu o duritate mai mare si rezistenta buna la tragere) se trag cu un pistol cu aer comprimat special pt asa ceva(ala nu mai are moarte).Din poza nu prea iti dai seama din ce material sunt dar ideea e ca s-a facut treaba buna.

 

P.S.Mai nene io i-am dat zeci de gauri si tot nu se aude si tu o astupi .Am incercat in fel si chip cu pasla,fara pasla, gauri in toate tevile de prin ea..etc. :scratch: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pop-niturile din aluminiu se trag foarte usor cu cleste luat de la tarabe

In schimb cele din fier (cu o duritate mai mare si rezistenta buna la tragere) se trag cu un pistol cu aer comprimat special pt asa ceva(ala nu mai are moarte).

 

 

 

eeeee, aici te contrazic, am tras nituri mari de inox tot cu un cleste, ce-i drept mai mare, dar nu cu aer comprimat :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...