Sari la conținut

I Proudly Present "mi Suzy" :)


Carturaru'
 Share

Postări Recomandate

Deci, dupa 9 ani de pauza in ale motoarelor (because of nevasta isterica), inainte fiind un user de carenate, m-am hotarat (dupa ce am scapat de nevasta 1.0) sa-mi reiau vekile obiceiuri bune si frumoase.... asa ca da-i si calareste netul, pana am dat de o preacuvioasa Suzy Marauder VZ800, care merge belea, sa dea dracii sub seaua ei... mdeh, ce sa zic, saltul de la carenate la chopper este oarecum brutal, dar am descoperit cu placere farmecul plimbarii cu un motor care face un zgomot pervers de rotund... va prezint mai jos scula... Ride safe!

 

P.S: Observati in prima poza cum m-am dus sa-mi cumpar motor, in papuci si in tricou.... asa am venit pe Bucuresti-Pitesti. Cand m-am dat jos eram verde demushte si paralizat de konga:)))))

post-49-1085569767_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Deci, dupa 9 ani de pauza in ale motoarelor (because of nevasta isterica), inainte fiind un user de carenate, m-am hotarat (dupa ce am scapat de nevasta 1.0) sa-mi reiau vekile obiceiuri bune si frumoase....

Ai grija cu virusii astia :(

 

S-o stapanesti sanatos si la cati mai multi km :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate si numai bine! Si asfalt uscat!

 

P.S. am impresia ca in poza nr. 2 e doar o versiune beta, am dreptate? :(  :ph34r:

Hades: patches not yet required:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...