Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca nu au grija de gabarit :laugh: Io n-am belele cu toate alea pe mine (exceptie genunchiere ca tot nu mi-am luat)

 

Sau poate unora le place mai mult caldura :o Pe 40 de grade mai mergi cum mai mergi da' pe -10 chiar sunt curios cati mai sunt viteji :(

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu au grija de gabarit :laugh: Io n-am belele cu toate alea pe mine (exceptie genunchiere ca tot nu mi-am luat)

 

Sau poate unora le place mai mult caldura :o Pe 40 de grade mai mergi cum mai mergi da' pe -10 chiar sunt curios cati mai sunt viteji :(

 

da de ce tre sa fie viteaz sa mearga la - 10 grade? Io sincer ,nu vad unde e placerea sa-ti inghete toatea alea...ma lamuresti tu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da de ce tre sa fie viteaz sa mearga la - 10 grade? Io sincer ,nu vad unde e placerea sa-ti inghete toatea alea...ma lamuresti tu?

Daca mergi pe -10 grade fie esti prost rau fie foarte curajos :o Aici depinde de fiecare cum e, ce stie, experienta, bla bla.

Nu-s in masura sa judec pe nimeni. Eu sa merg pe -10 as fi prost rau, unu' hexperimentat si echipat + mobra echipata poate

nu ar fi catalogat asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergi pe -10 grade fie esti prost rau fie foarte curajos :o Aici depinde de fiecare cum e, ce stie, experienta, bla bla.

Nu-s in masura sa judec pe nimeni. Eu sa merg pe -10 as fi prost rau, unu' hexperimentat si echipat + mobra echipata poate

nu ar fi catalogat asa.

 

 

mda..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergi pe -10 grade fie esti prost rau fie foarte curajos :laugh: Aici depinde de fiecare cum e, ce stie, experienta, bla bla.

Nu-s in masura sa judec pe nimeni. Eu sa merg pe -10 as fi prost rau, unu' hexperimentat si echipat + mobra echipata poate

nu ar fi catalogat asa.

 

Hai că începi anul cu bine... :o

 

În altă ordine de idei... să-i credem sau nu? Într-un fel mă bucur că o să fie sezon lung de mers cu moto, dar în același timp trebuie să te echipezi și adecvat, iar la 40 grade nu prea merge cu geaca de piele. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergi pe -10 grade fie esti prost rau fie foarte curajos :) Aici depinde de fiecare cum e, ce stie, experienta, bla bla.

Nu-s in masura sa judec pe nimeni. Eu sa merg pe -10 as fi prost rau, unu' hexperimentat si echipat + mobra echipata poate

nu ar fi catalogat asa.

 

Sunt prost rau, doar ca mobra se incapataneaza sa ramana la verticala. M-am intalnit ieri in oras, in trafic cu un alt prost cu un drz si inca 2 prosti cu bimare si ale lor se incapatanau sa stea tot la verticala. Mobra e echipata de strada, nici experimentat nu-s, nici singurul nu-s.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt prost rau, doar ca mobra se incapataneaza sa ramana la verticala. M-am intalnit ieri in oras, in trafic cu un alt prost cu un drz si inca 2 prosti cu bimare si ale lor se incapatanau sa stea tot la verticala. Mobra e echipata de strada, nici experimentat nu-s, nici singurul nu-s.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt prost rau, doar ca mobra se incapataneaza sa ramana la verticala. M-am intalnit ieri in oras, in trafic cu un alt prost cu un drz si inca 2 prosti cu bimare si ale lor se incapatanau sa stea tot la verticala. Mobra e echipata de strada, nici experimentat nu-s, nici singurul nu-s.

Nu o lua direct, de multe ori el vorbeste si tot el aude/citeste. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io ma refeream la mine ca ar fi prostie mai, unii oameni sunt mai intregi la cap. In situatia mea nu se pune problema de asa ceva :banana:

Un om normal mai poate merge si pe vremea asta, ad' io pur si simplu nu stiu ce-i aia limita.

 

PS: am venit cu ea la job :blbl: Top speed 60 kmh. Need pampers :)

 

LE: @sukhoi din postul ala reiese ca exista posibilitatea sa fii mai degraba curajos :D

Nu am avut nici o clipa intentia de a jigni pe nimeni :D

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io ma refeream la mine ca ar fi prostie mai, unii oameni sunt mai intregi la cap. In situatia mea nu se pune problema de asa ceva :banana:

Un om normal mai poate merge si pe vremea asta, ad' io pur si simplu nu stiu ce-i aia limita.

 

PS: am venit cu ea la job :blbl: Top speed 60 kmh. Need pampers :)

 

LE: @sukhoi din postul ala reiese ca exista posibilitatea sa fii mai degraba curajos :D

Nu am avut nici o clipa intentia de a jigni pe nimeni :D

 

 

tie in afara de pampers iti mai trebuie si putina minte la cap..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am skimbat toba pe mobra..deci care vrei toba stock de F4i sport? :)

 

Cu cat o dai? Am eu pe cineva care vroia sa o cumpere pe a mea! Iti las ID-ul lui si vb direct cu el :D angel.nastase

 

PS. Si nu mai stricati topicul cu offtopicurile voastre! Nu aveti nici o treaba, stati deoparte..sau la matrimoniale! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cat o dai? Am eu pe cineva care vroia sa o cumpere pe a mea! Iti las ID-ul lui si vb direct cu el :) angel.nastase

 

PS. Si nu mai stricati topicul cu offtopicurile voastre! Nu aveti nici o treaba, stati deoparte..sau la matrimoniale! :D

 

 

pai 100 d euro e mult?kiar nu am idee cu cat sa o dau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai 100 d euro e mult?kiar nu am idee cu cat sa o dau

 

Depinde cine si-o doreste si cat de mult are nevoie de ea...in principiu e mult avand in vedere ca o toba aftermarket second e undeva intre 130-150 de euro. Acum depinde si de cel ce o vrea...am zis :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde cine si-o doreste si cat de mult are nevoie de ea...in principiu e mult avand in vedere ca o toba aftermarket second e undeva intre 130-150 de euro. Acum depinde si de cel ce o vrea...am zis :banana:

 

 

gata am dat-o...mocca :) stii ca snt baiat d treaba :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu daca-mi gasesc teava de legatura si colierul de prindere il las pe Infinity fara toba aia Termignoni. :blbl:

 

gata am dat-o...mocca :) stii ca snt baiat d treaba :D

 

Ma da' tu nu ti-ai luat 1000RR? La ce naiba ai mai schimbat toba?:banana:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata am dat-o...mocca :) stii ca snt baiat d treaba :D

 

Filantropule care esti tu filantrop...pac...PAC :blbl:

 

Eu daca-mi gasesc teava de legatura si colierul de prindere il las pe Infinity fara toba aia Termignoni. :D

 

 

 

Ma da' tu nu ti-ai luat 1000RR? La ce naiba ai mai schimbat toba?:banana:)

 

Vezi la power motors...

treb sa aiba Horia vreo toba de legatura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata am dat-o...mocca :D stii ca snt baiat d treaba :banana:

 

Frumos gest! :blbl:

 

Ti-ai luat 1000RR? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...