Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

@Pushu , intereseaza-te si da-ne si noua un semn , in principiu sunt minim 11 tricoaie, si sa nu fie din alea nasoale, sa nu iasa imprimeul dupa primele 2 spalari ... hai ca stiu eu ca stii tu cum sa pui problema, si da-ne si noua de stire , cat ne costa si hai sa le facem mai repede ca uite acum vin vremea buna si ma prinde la bustul gol :D

 

 

da ce ma pana acum ai fost la peptu dezgolit?

Duuh, el e Andri Popa!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La 11 tricouri n-are rost sa ne gandim la serigrafie. Transferul termic (exista un material special) este cea mai buna varianta. Si dureaza...adik rezista :D Se pot face la "atelierele" alea de gifts din mall-uri. Oricum, trebuie sa ne vedem sa decidem exact ce si cum punem pe ele, dupa care George tre' sa faca lay-out-ul final. Dup'aia nu mai trebuie decat sa luam tricourile (fiecare ce vrea, cum vrea) si sa mergem sa le imprimam.

 

Huh? ce ziceti?

pai ne-am hotarat sa ramanem la proiectul lui george,acum ca unu vre cu scrisul alb sau negru,nick-ul de pe spate sunt detalii minore. sau o sa facem toti tricouri cu gixxx sau pushu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ne-am hotarat sa ramanem la proiectul lui george,acum ca unu vre cu scrisul alb sau negru,nick-ul de pe spate sunt detalii minore. sau o sa facem toti tricouri cu gixxx sau pushu :laugh:

 

 

eu imi fac cu gixxx, ca ie idolu' meu in viata..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma am si eu o intrebare serioasa si vrea sa aud niste pareri, desi cred ca am gresit topicul. Ma bate gandul ca la primavara sa imi montez un suport din ala de numar rabatabil , electric. What do you guys think ? Buna idea ? Rea idea ? Si eventual niste argumente la raspunsurile voastre nu ar strica :P

 

PS: Hai cu tricoaiele alea odata !! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma am si eu o intrebare serioasa si vrea sa aud niste pareri, desi cred ca am gresit topicul. Ma bate gandul ca la primavara sa imi montez un suport din ala de numar rabatabil , electric. What do you guys think ? Buna idea ? Rea idea ? Si eventual niste argumente la raspunsurile voastre nu ar strica :P

 

PS: Hai cu tricoaiele alea odata !! :friends:

 

Il mai pun odata ca vad ca ati dat-o in idoli si nu ati citit ce am intrebat :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie personal mi se pare foarte tare...doar ca nu stiu nimic despre ele...nu am vazut niciunul in realitate ca sa imi pot da o parere concreta :friends:

 

 

esti amnezic amice...:P

cand am iesit in miercurea aia cu roxana gixxu si tipu' cu gs-ul galben, la arc la ora 23:00, el avea nr rabatabil helectric

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il mai pun odata ca vad ca ati dat-o in idoli si nu ati citit ce am intrebat :P

 

 

Pai sa o luam asa:

1. mergi cu numarul rabatat si te vede garcea: te pune sa-l indrepti si scapi cu/fara amenda

2. vede ca e suport rabatabil scapi cu/fara talon

asta daca te opreste.

 

Intrebarea e: Opresti sau nu la semnalul politistului?

Iei fara sa vrei un radar, sa zicem din fatza, sau il vezi in ultimul moment si il rabatezi cand treci pe langa el si nu se vede nimic.

Dupa 200 de metri cand iti sare garcea in mujlocul drumului cu statia intr-o mana, bastonul in celalta si fluierul in dinti si sare stanga-dreapta pe toate benzile, ce faci? accelerezi sau opresti? Ca daca opresti degeaba ai numar rabatabil, e chiar mai nasol.

 

De pus poti sa iti pui, nu-i nici o problema, dar il folosesti?

 

Eu unu o sa imi pun sigur :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Xcite, tu nu ai invatat inca sa mergi si-ti montezi numar rabatabil? :P Stii macar la ce se foloseste ala? La fuga de politie iti zic eu, ca radare fixe nu prea avem. Te tine p#la sa fugi de garda? :drink:

 

Petre ai facut o alegere nepotrivita :friends: Ti-am zis ca e diferenta intre strada si coclau, si tu inca nu ai invatat sa te dai pe strada, de ce tocmai 1000 RR? Eu vreau 954 dupa 15 mii de kilometri pe strada, kilometri in care am intanlit aproape toate situatiile nasoale..aprope, si tot ma speride gandul ca ma urc pe un animal. Pe una puternica din prima, niciodata nu ai sa inveti sa te dai, pentru ca aia nu te iarta cum ar fi facut-o allmighty 600F. Trebuie sa-ti pui intrebarea, Vreau sa invat sa ma dau cat mai bine sau sa dau bine la terasa? :moto:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Xcite, tu nu ai invatat inca sa mergi si-ti montezi numar rabatabil? Stii macar la ce se foloseste ala? La fuga de politie iti zic eu, ca radare fixe nu prea avem. Te tine p#la sa fugi de garda?

 

Petre ai facut o alegere nepotrivita :friends: Ti-am zis ca e diferenta intre strada si coclau, si tu inca nu ai invatat sa te dai pe strada, de ce tocmai 1000 RR? Eu vreau 954 dupa 15 mii de kilometri pe strada, kilometri in care am intanlit aproape toate situatiile nasoale..aprope, si tot ma speride gandul ca ma urc pe un animal. Pe una puternica din prima, niciodata nu ai sa inveti sa te dai, pentru ca aia nu te iarta cum ar fi facut-o allmighty 600F. Trebuie sa-ti pui intrebarea, Vreau sa invat sa ma dau cat mai bine sau sa dau bine la terasa?

 

Fiecare cu piticii lui pe creier :moto:

Asa m-i s-a pus si mie pata pe 600rr, cu banii pe care ii dau pe el pot sa-mi iau 929, 945 dak mai pun putin... da' mie m-i s-a pus pata pe 600rr, lui pe miar

Acum nu pot sa zic ca a facut bine sau nu ca a luat-o dar daca m-i se punea si mie pata pe 1000rr imi luam si eu :pow:

 

si un pic de offtopic ca sa fiu ontopic :P

Meri diseara pe la pow?

 

PS. vreau 3000€ :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...