Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

gata am dat-o...mocca :) stii ca snt baiat d treaba :D

 

Filantropule care esti tu filantrop...pac...PAC :blbl:

 

Eu daca-mi gasesc teava de legatura si colierul de prindere il las pe Infinity fara toba aia Termignoni. :D

 

 

 

Ma da' tu nu ti-ai luat 1000RR? La ce naiba ai mai schimbat toba?:banana:)

 

Vezi la power motors...

treb sa aiba Horia vreo toba de legatura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Filantropule care esti tu filantrop...pac...PAC :banana:

 

 

 

Vezi la power motors...

treb sa aiba Horia vreo toba de legatura

Buna idee, danke pisi, o sa-l sun sa vad daca are ceva. :)

 

Da Radu, cica 1000RR din 2006 din cate imi aduc aminte. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu daca-mi gasesc teava de legatura si colierul de prindere il las pe Infinity fara toba aia Termignoni. :D

 

 

 

Ma da' tu nu ti-ai luat 1000RR? La ce naiba ai mai schimbat toba?:blbl:)

 

nu mai pot sa il i-au...daca am avut accidentul cu masina...nu mai snt bani....:)(

 

nu mai pot sa il i-au...daca am avut accidentul cu masina...nu mai snt bani....:D(

 

eu platisem doar un avans,,,si trebuia sa ma duc in Nemtia dupa ea...sa vad ce rezolv cu masina...:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai pot sa il i-au...daca am avut accidentul cu masina...nu mai snt bani....:)(

 

 

 

eu platisem doar un avans,,,si trebuia sa ma duc in Nemtia dupa ea...sa vad ce rezolv cu masina...:D

 

Dumbo...ti-am zis,fieru se repara :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adibasu zise ca sunt bune ma Yaussa astea :banana:

 

 

bey,ce naiba inseamna ontopic pt voi acilea ?

 

Despre Honde in mare, dar in special 600 F! Merg si discutiile "pe langa" dar care au o legatura cu topicul, cu faptul ca ne cunoastem, fara sa o dam in balarii (vedeti topicul cu matrimonialele :) , cuvinte obscene si glume deplasate sau mai rau..certuri :D

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adibasu zise ca sunt bune ma Yaussa astea :blbl:

Ele sunt bune, da' daca dai pe ele cat dai pe Varta, ia Varta :) Ei sunt "the shit" in domeniu, asa cum in motoare Honda e Honda :D

 

@Arhimede, stai linistit, ai facut totusi o alegere buna. Iar eu stiu destul de bine ce inseamna sa vrei CEVA, ACUM si sa obtii :banana:

Daca aveai mai multa rabdare gaseai ceva un pic mai ieftin, da' daca e musai, e musai. Nici eu nu dadeam o caruta de bani

pe Varta daca nu voiam "ACUM" da' intarziasem 2 ore la job si nu concepeam ca pot merge cu altceva decat cu moto. Asa ca

aia s-a gasit, aia am luat. In the end eu zic ca pentru mine asta a fost alegerea buna.

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre Honde in mare, dar in special 600 F! Merg si discutiile "pe langa" dar care au o legatura cu topicul, cu faptul ca ne cunoastem, fara sa o dam in balarii (vedeti topicul cu matrimonialele :) , cuvinte obscene si glume deplasate sau mai rau..certuri :D

 

 

Da ma ,cred ca m-au luat visele pe mine....da' ma gandeam ca am putea sa facem si noi o intalnire cu noi ,si doar cu noi cbr-istii,chiar si acum iarna.

Monsteristii ,de ex ,se intalnesc si cred ca ar fi misto sa ne mai vedem,nu?

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unmatched quality, reliability and performance make Yuasa batteries original equipment on more powersport vehicles than all others combined.

 

At Yuasa, we have been manufacturing batteries for motorcycles built in the US, starting with Honda, since 1979. Throughout the years, Yuasa has supplied more batteries for manufacturers, such as Buell, Cannondale, Excelsior-Henderson, Harley-Davidson, Honda, Indian, Kawasaki and Polaris Victory, than all other battery manufacturers combined. We have always strived to exceed the needs of our manufacturers with technology that meets the demanding requirements of their motorcycles. Manufacturers demand the best and they overwhelmingly choose Yuasa. So should you.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma ,cred ca m-au luat visele pe mine....da' ma gandeam ca am putea sa facem si noi o intalnire cu noi ,si doar cu noi cbr-istii,chiar si acum iarna.

Monsteristii ,de ex ,se intalnesc si cred ca ar fi misto sa ne mai vedem,nu?

Si mie imi surade ideea :banana: Uite, ca sa nu ziceti ca nu cooperez :) imi cer scuze si de la Geroge (vrmj) si de la Gixxu si fac cinste la urmatoarea iesire :D

 

@Adidas - bre' auzisam ca-s bune, da' nu in halu' asta! E bine de stiut ca fac shushu pe Varta. So, ei is sefii in domeniu. Merci de info!

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...