Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Dupa x-shpe mecanici si mult prea multa bataie de cap am decis ca de acum imi surubaresc singur la mobra iar la vara o schimb cu un F4i, ca e batrana saraca si oricum are un tzacanit ecstrem la ghidon :lol: Care mai e curajos si-si face singur mobra, sa stiu de unde incep sa cer sfaturi :D ?

 

PS: de acu' vin iar joia, ca mi-i dor de gasca de dubiosi cbr-isti si m-am saturat sa stau in casa.

Pe scurt, va pup ma! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Super misto! De ce nu ati zis ma nimic ? Nu mai aveati loc de un gura casca cu voi ?

 

Bro noi am plecat ca arbitri,marshals,plm d-astea :rolleyes: Treaba a fost vb de mult si n-aveam cum sa luam pe cineva cu noi,vb mai multe cand ne vedem :D

 

@Zaelu : NU cred ca am o poza mai relevanta pt ca in general am facut poze motorului-motoarelor si mai putin dispozitivelor de sustinere

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da ce bazaie musca pe aci... care s-a... pe el mah?

 

Hai.... afara ploua... ne uda la... baterie...

 

Btw... mi-am luat baterie noua... uraaa... doar ca ploua... :bow:

 

Anu' trecut pe timpu asta ne dadeam cu 250+ pe autostrada si cu 150+ prin oras...Atunci am zis ca daca in zilele alea n-am murit,suntem nemuritori (cel putin o perioada ;) ) Petrica era un rookie ce sfida legile gravitatiei ,motorul lui VRMJ atingea 280 (de ce vrea el :bow: ) si un nume era in gendul tuturor...CBR Team

 

Ce vremuri !

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma eu m-as da cu placere si acum ... dar daca fiecare e cu problemele lui si nu sunt propuneri ... eu ce sa fac? Nu pot sa propun numai eu... de bine de rau , pe cativa v-am mai corupt la o plimbarica scurta, un club, un film ceva .... Hai ca nu e dracu atat de negru , o sa vina si zile mai bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma eu m-as da cu placere si acum ... dar daca fiecare e cu problemele lui si nu sunt propuneri ... eu ce sa fac? Nu pot sa propun numai eu... de bine de rau , pe cativa v-am mai corupt la o plimbarica scurta, un club, un film ceva .... Hai ca nu e dracu atat de negru , o sa vina si zile mai bune !

 

 

Anul trecut ne-am remarcat ca grup...Anul asta am fost mai individualisti. Da, noi am mai iesit la cate o plimbare si am pastrat legatura si in afara topicului dar per total am ajuns la concluzia ca noi nu mai vb despre ce este cu adevarat esential,problemele Honda. Noi vb doar despre noi,despre gagici,plimbari cand ar trebui sa vb despre ce putem face ca sa ducem numele Honda pe cele mai inalte culmi ale progresului. Am ajuns sa vb numai de lucruri ce n-au legatura cu Honda si am ajuns sa suparam forumistii ce acceseaza ocazional minunatul nostru topix cu discutii despre palalila si alte astfel de blasfemii...Mi-e rusine cu ce am ajuns ! :ok:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;) :bow: :bow: (pamflet) Daca apar manifesteri neplacute adresativa farmacistului !

 

 

 

 

Mesaj completat

Poze de luni... :(

post-11570-1256723969_thumb.jpg

post-11570-1256723993_thumb.jpg

post-11570-1256724009_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, maine anunta astia ploaie...

 

Cu-i e frica? :bow:

 

 

Miting ceva? La Cotroceni? Sa ii dam lu Base dupa cap doua manusi cu carbon prin ele?

 

eu eram cu toba mica,marca este BOS aluminiu ovala si este scurtata la jumatate dar iti poti modifica orice marca de toba

Mesaj completat

AM O PROBLEMA LA HONDA MEA................ESTE MURDARA ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi dimineata la munci... err... ok... disregard last... am scos noroiu de pe Anka.. acu e bec... daca maine nu ar ploua.... ar fi pritty inca o zi... mai putin bascula spate care e...

 

 

hey... fem...

 

 

fuck it...

 

 

deci maine, Constitutiei... apoi o bere ceva??

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun asa.... hai cu semnaturile la prima ora... eu deja sint la al doilea "tzuicomicin" dupa 2 vinuri rosii ca focu...

 

Maine promit sa vad drept... sau color... cum naibii era...

 

 

...sa vad..

 

 

asa

 

 

edit...

 

hai ssictir

 

snow??

 

 

clipboard01m.jpg

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...