Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un elev de la BAC 2011 intra in aprozar. "Dati-mi niste cartofi". Vanzatorul il intreaba "De cat?". "Decat cartofi, da" raspunde elevul" :)

 

Pe cat e de amuzant, pe atat e de trist. Putem sa ne mandrim, caci posibil sa devenim genii pe langa generatiile care ne urmeaza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca idee acum o sapt am ramas fara net acasa, asa ca a treb sa merg la un net cafe. Aveam langa un Rroman care timp de 1 ora s-a uitat numai la clipuri cu Guta & compania. Ne mai miram?

 

In alta ordine de idei,Gabarab, sa te porti frumos cu 750-ul :moto:

 

PS : mai e loc in clubul barbosilor? :crack:

post-11570-0-94297100-1309859142_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca idee acum o sapt am ramas fara net acasa, asa ca a treb sa merg la un net cafe. Aveam langa un Rroman care timp de 1 ora s-a uitat numai la clipuri cu Guta & compania. Ne mai miram?

 

In alta ordine de idei,Gabarab, sa te porti frumos cu 750-ul :moto:

 

PS : mai e loc in clubul barbosilor? :crack:

 

:crack: mos craciun jur .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: mos craciun jur .....

 

n-ai inteles, Berserkule, Gixu a zis la oha chestia cu barba, el de fapt vroia sa ii vedem tricoul cu sigla Honda :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Busted :))

 

Nu pun pozele de aseara cu Nyt pt ca depasim limita barba/banda

Bah, voi schimbati ziua intrunirii? Aveti voie doar joia de la 19:00 sa va :friends: :makeout: .

 

:crack: :cheers:

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prea lung, voi v-ati vaitat de oboseala dupa 400 km pe rajnov campulung,asta ar fi un traseu de inoptat la babadag ca sa fie mai ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prea lung, voi v-ati vaitat de oboseala dupa 400 km pe rajnov campulung,asta ar fi un traseu de inoptat la babadag ca sa fie mai ok

cand mergi ca satanistii e normal sa fii obosit. pentru noi nu a fost plimbare........ ci o tura pe amkart dar un pic mai lunga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Busted :))Nu pun pozele de aseara cu Nyt pt ca depasim limita barba/banda :crack:

:blink: Nu esteti sanatosi voi 2 :) Cand va prind in Bucuresti, fur aparatul de ras al tatalui meu si va fac inapoi baieti finuti.

 

Deci sa inteleg ca nu merge niciunul la Lehliu sambata...bineee :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!Niste raspunsuri,va rog1Am un CBR 600 f2 la care s-a dus releul de incarcare si o mare parte din mufa topita incat a trebuit sa o fac bucati ca sa scot firele cu papucii,cel din mijloc prajit bine.Cum mufa n-am unde gasi,pot lega firele cu papucii direct la releu?Si bateria se incarca mai bine pe moto sau data jos?Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Neutral: Faza ca unii nu pot merge sambata... planuri, nebunii....

@Claudiu: e muult fratica.... lung in draci.... chiar daca la sfarsit e autostrada, n-are sens sa bag tura asa lunga cu un motor pe care inca nu-l stiu (pentru ca sper eu ca pana atunci sa am gixeru ;) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai tot traseul e pe drept. Nu se compara cu ala de 400 Km pe serpentine. E mult mai usor de facut.

@Gabarab: daca vrei bagam un Giurgiu ... :lol:

 

Oricum, e doar o propunere. Sariti si voi cu idei!

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai tot traseul e pe drept. Nu se compara cu ala de 400 Km pe serpentine. E mult mai usor de facut.

@Gabarab: daca vrei bagam un Giurgiu ... :lol:

 

Oricum, e doar o propunere. Sariti si voi cu idei!

 

Of of mai mai... este exact ruta la care ma gandisem si eu. Ca idee, nu se compara cu serpentinele de pe Rucar-Bran. Desi sunt mai multi kilometri, drumul este mult mai drept... zic ca ar merge, deci de la mine un vot.

@Gabarab: facem duminica, no problem!

 

PS: Am o surpriza pentru aceasta ieseala, dar nu zic nimic... dar nimic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of of mai mai... este exact ruta la care ma gandisem si eu. Ca idee, nu se compara cu serpentinele de pe Rucar-Bran. Desi sunt mai multi kilometri, drumul este mult mai drept... zic ca ar merge, deci de la mine un vot.

@Gabarab: facem duminica, no problem!

 

PS: Am o surpriza pentru aceasta ieseala, dar nu zic nimic... dar nimic!

Ai pasagera? :friends:

 

Am si eu o surpriza. Cine merge va fi filmat si pozat (ma gandeam sa iau aparatul sa facem poze in curbele din Cheile Dobrogei) :P

 

 

o Cheia sambata?

Mi-ar placea, dar sunt cativa care Sambata nu pot. Iar eu nu pot si Sambata si Duminica...

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

N-am incercat decat SBS si sunt multumit. Daca te ajuta cu ceva...

 

Daca n-ai schimbat placutzele, ai Nissin OEM. Personal, mi s-au parut cele mai bune. Am mai avut Brembo si cred ca si SBS, ambele sinterizate. Nissin OEM ruleaza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca n-ai schimbat placutzele, ai Nissin OEM. Personal, mi s-au parut cele mai bune. Am mai avut Brembo si cred ca si SBS, ambele sinterizate. Nissin OEM ruleaza!

lume noua :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...