Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bre, tocmai am venit de la Masi, mi-am recapatat motoru`....

Masi, sa-ti dea Dumnezeu sanatate, si sa traiesti o mie de ani, sau cat timp 'or mai fi motoare, ca nu'sh ce le faci, da` le faci bine.

 

Motoru` suna mult mai bine... zici ca are toba sport... la relanti si in ture mici... la ture mari nu se mai aude basul respectiv... dar toate la timpul lor... mai incolo facem rost si de o toba :blbl:

De miscat se misca excelent, extraordinar, mirific, fantasmagoric... ma simt din nou incepator datorita mobilitatii capatate de la schimbul rulmentilor de jug si a puterii capatate de la regrarea carburatoarelor...

Franele sunt as... cum am ciupit, cum se opreste.

 

M-am suit pe ea cu emotie, m-am dat jos tremurand... v-am zis... ma simt din nou incepator.

O parte din tremurici mi-a declansat si gandul ca eu am mers cu ea pana acum cu jugul foot-ut (din englezul foot = picior, adica si-a bagat picioarele, ca sa nu va ganditi la injuraturi). Nu doar ca am mers, dar am invatat pe ea asa, am mers pe amckart si am tras de mine...

Faptul ca inca nu am cazut, ma face sa ma gandesc ca este cineva acolo sus care are grija de mine (multumesc bunicu).

 

Daca mai aud vre-odata pe careva care zice de o anumita persoana, ii sar direct la jugulara.... bisnitar nenoricit...

 

 

 

In alta ordine de idei, de unde imi iau neste cauciuce decente spre bune?

Ma intereseaza sa fie moi sau aproape moi, pentru ca am ganduri serioase :P si nu prea merg touring. (proiect pt luna iunie, sau chiar iulie, ca inceputul lui iunie prezice cheltuieli...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am luat de la Mac, power pure 2ct noi. Lumea zice ca nu se impaca bine cu michelin.

Eu am avut Pilot Power si PP2CT. Intotdeauna mi s'a parut ca nu prea fac parte din lume.. :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Megaprietene, bagam si noi maine gratar sau ne tragem pe fund?

 

pe fund te tragi singur ma ... vezi sa dai cu alifie intai sa vezi sa alunece.

 

eu in weekend am bunica sarbatorita asa ca zic pas.

 

plus ca nimeni nu vad ca are intentie sa iasa asa ca ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ulei demachiant doina.

 

sau castrol 10w40.

 

asta am eu acuma in F2 din 91. acuma tu stii ce bagi ori castrol ori doina :blbl:

 

daca nu mi'ai fi dat intr'un final si un raspuns " valabil " , te'as fi scuipat in gura. merci..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...