Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

cum suna asta acu' un an? :laugh:

 

 

Oricum se pare ca odata cu sosirea TOAMNEI si a nefericitelor intamplari cu amicii nostri randurile s-au subtiat rau de tot. Noi cel putin la ultimele 2 reuniuni fuseram cu masina din pricina serviciului meu si a crizei mondiale. :laugh: sa speram ca odata cu inceperea noului sezon ne vom strange iarasi ca in vremurile bune ( sa plecam o suta si sa ajunga cine poate) . :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stai ma ca pana la primavara cred ca o sa mai fim 4 oameni cu F-uri... :laugh: o sa fim un cerc exclusivist...

 

 

nu cred ca asta e important :laugh:

Ci sa ne plimbam si la primavara tot astia ,care am facut-o sezonu' asta , chiar dc avem F-uri sau RR-uri :laugh: sau ducati-uri :)

nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiam de centrul Caranda, intre Kisseleff si piata 1 mai. Dar vezi ca mai au si in alte sectoare. :laugh:

 

Ms! :laugh:

Mesaj completat

cum suna asta acu' un an? :laugh:

 

Anu' trecut eram la inceput,usor...usor fiecare si-a format propria opinie,au aparut orgoliile dar mai presus de orice a intervenit plafonarea. Nu tu excursii,nu tu plimbari...nimic orrganizat. De mers in piata pret de juma' de ora dupa care fiecare cu pixda masii eu unu sincer m-am cam saturat, asta nu inseamna ca n-o sa mai vin,incerc doar sa imi explic in primul rand mie de ce nu mai e ce a fost "odata" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca asta e important :)

Ci sa ne plimbam si la primavara tot astia ,care am facut-o sezonu' asta , chiar dc avem F-uri sau RR-uri sau ducati-uri :)

nu?

eu sper :laugh:)

 

Anu' trecut eram la inceput,usor...usor fiecare si-a format propria opinie,au aparut orgoliile dar mai presus de orice a intervenit plafonarea. Nu tu excursii,nu tu plimbari...nimic orrganizat. De mers in piata pret de juma' de ora dupa care fiecare cu pixda masii eu unu sincer m-am cam saturat, asta nu inseamna ca n-o sa mai vin,incerc doar sa imi explic in primul rand mie de ce nu mai e ce a fost "odata" :laugh:

 

ce orgolii ma? :laugh: si ti-am mai zis chestia cu plimbarile, pai daca voi va treziti vineri: "stii... noi plecam pe cheia maine dimineata" lumea isi mai face planuri de weekend, nu sta in expectativa pana vineri seara sa vada daca se intampla ceva. daca tot facem intalnirea asta, puteam foarte usor sa discutam si capitolul plimbari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sper :laugh:)

 

 

 

ce orgolii ma? :laugh: si ti-am mai zis chestia cu plimbarile, pai daca voi va treziti vineri: "stii... noi plecam pe cheia maine dimineata" lumea isi mai face planuri de weekend, nu sta in expectativa pana vineri seara sa vada daca se intampla ceva. daca tot facem intalnirea asta, puteam foarte usor sa discutam si capitolul plimbari.

 

 

Chiar si asa planificat de joi ptr sambata si tot nu prea ne nimerim! Asta este situatia si ne vom descurca cu ea. fiecare are o viata si un alt grup de prieteni (pe langa cei care aterizam la prostitutiei) cu care tre sa tina legatura indiferent daca sunt moto sau nu. Io cred ca tre sa mai treaca un sezon si sa incercam sa ramanem tot in formula asta ca sa ne cunoastem mai bine si sa putem sa organizam plecari (poate chiar una mai lunga 1 saptamana poate sau prin tari straine ! GIXXX' , mai mergem in germania? :laugh: ).

 

Nu mai fiti nostalgici siu rautaciosi ptr ca e urat afara !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar si asa planificat de joi ptr sambata si tot nu prea ne nimerim! Asta este situatia si ne vom descurca cu ea. fiecare are o viata si un alt grup de prieteni (pe langa cei care aterizam la prostitutiei) cu care tre sa tina legatura indiferent daca sunt moto sau nu. Io cred ca tre sa mai treaca un sezon si sa incercam sa ramanem tot in formula asta ca sa ne cunoastem mai bine si sa putem sa organizam plecari (poate chiar una mai lunga 1 saptamana poate sau prin tari straine ! GIXXX' , mai mergem in germania? :laugh: ).

 

Nu mai fiti nostalgici siu rautaciosi ptr ca e urat afara !

 

Acum ca am Ducati mergem in Italia cu trecere prin Japolanda :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ca am Ducati mergem in Italia cu trecere prin Japolanda :laugh:

 

 

Io vorbeam serios, gen, da na tu italian acu fiind ...... gen mistocar, spaghetar agitat, gen. Palalila mei pizzare !!!

 

 

Ai mai reparat ceva pe la ea? ca mor de curiozitate sa o vad, aud si incercat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io vorbeam serios, gen, da na tu italian acu fiind ...... gen mistocar, spaghetar agitat, gen. Palalila mei pizzare !!!

 

 

Ai mai reparat ceva pe la ea? ca mor de curiozitate sa o vad, aud si incercat!!

 

Am piesele acasa dar pana nu dau toba sunt cam palalila cu banii :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am piesele acasa dar pana nu dau toba sunt cam palalila cu banii

 

 

Te-as fi ajutat io, gen, dar ai tobe de 900 si din cate stiu nu prea se pupa cu un motor de 600 "cmpatrati" :laugh: !!! In rest daca vrei un leasing mai vb.

 

In alta ordine de idei in seara asta ma duc sa " feliez" cate ceva pe la o nunta , asa ca haidi PALALILA DE ACILEASA !!! :laugh: :laugh: SA ZBOARE FRATII MEI , BAAAA!!!! :)

 

Sa ne vedem cu bine maine la cursa! chiar ne strangem pe undeva sa vedem cursele? un bar cu "GIGITV" si care da pi curse :) ?

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai se pare ca nu stim un bar care sa aiba DIGITV, oricum mai avem un pic ! Eu abia m-am trezit si deja sunt cu ochii pe mociociclete ba pe EUROSPORT ba pe DIGI . :laugh: Saru' mana ALIN !! :laugh: :)

pai io stiu un sportsbar pe vacaresti, ce zici????ne bagam? si asa tre sa te dregi dupa nunta de aseara :) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vii sa ne iei pe toti cu masina? ca ai loc in mcv ul ala pt toti cbr istii :laugh:

 

 

banuiesc ca se poate vedea cursa in vreun bikers... sau ceva similar.

 

 

Pai loc este dar de doar 5 persoane ca nu ne ocupam cu transport persoane!!!!

 

La Ursu o fi deschis ??? mi se pare cel mai accesibil. deja am trecut la SBK pe EUROSPORT!

 

Alin ceva vesti?

 

Io ma bag.Care se mai anunta?

 

 

Iote aci o lista cu baruri http://www.sportbar.ro/bucuresti.html

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai loc este dar de doar 5 persoane ca nu ne ocupam cu transport persoane!!!!

 

La Ursu o fi deschis ??? mi se pare cel mai accesibil. deja am trecut la SBK pe EUROSPORT!

 

Alin ceva vesti?

pai hai ma la ursu (sau la ursus), ne bagam, hai ca deja facem chat aici pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cine merge?

lasa cine merge ca merge cine vrea dar ideea e sa stabilim un loc.

deci?

Mesaj completat

Am vorbit la liberty Mall, The lights Bar - se poate vedea. Au un ecran de 3x2m.

Cine vrea sa vina? Sa stiu cate locuri rezerv.

pana acum eu, alecs si lidia, alx31 si zicea alex ca il suna pe gixxx si pe nu mai stiu cine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa cine merge ca merge cine vrea dar ideea e sa stabilim un loc.

deci?

Mesaj completat

 

pana acum eu, alecs si lidia, alx31 si zicea alex ca il suna pe gixxx si pe nu mai stiu cine :laugh:

 

se mai inscrie si xcite dar e fara masina asa ca daca are cineva drum pe acolo sa-i iai pe alx31 si xcite. Iar gixxx nu raspunde.

 

@stancu5 alexandra nu vine?

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai inscrie si xcite dar e fara masina asa ca daca are cineva drum pe acolo sa-i iai pe alx31 si xcite. Iar gixxx nu raspunde.

vin cu taxi si nu-i cunosc, deci cand ne intalnim acolo si unde e barul asta mai exact, chiar in liberty mall?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...