Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Si cam pe la ce ora? Io as veni dar sa vedem ce zice si sefa!

 

daca nu ne vedem in seara asta : mai organizam ceva ptr duminica ? se pare ca o sa fie de dimineata cursa, cei de pe digisport+ o anunta la 11 desi pe motogp.com apare la 16:00.

 

Va astept cu propuneri :)

 

Organizam si Duminica daca e ... numai ca Duminica daca e dimineata cursa eu nu pot sa vin ca ma scot nasii la biserica, ca asa cica ar fi traditia. Daca e dupamiaza vin.

 

Cat despre la ce ora in Paw ... inca nu am stabilit exact, oricum mai pe seara, un 9-10 ... vorbim la telefon daca e .

 

Mai vine cineva diseara in Paw la destrabalare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si cam pe la ce ora? Io as veni dar sa vedem ce zice si sefa!

 

daca nu ne vedem in seara asta : mai organizam ceva ptr duminica ? se pare ca o sa fie de dimineata cursa, cei de pe digisport+ o anunta la 11 desi pe motogp.com apare la 16:00.

 

Va astept cu propuneri :)

pai hai si in seara asta ca m-as baga si eu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum e de iesit hop si tu!!! dar sper ca de data asta vii si cu alexandra!

 

da unde esti tu de ai timp de net?

pai o sa vin si cu alexandra ma acum iesim in club :)

sunt acasa ca dupa 72 de ore in care am dormit 7 merit si eu o pauza :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vezut si io intr-un final ca este la 8. Banuiesc ca cei de pe DigiTV o vor da in reluare la ora 11.

 

Pentru ei este in direct...ce porcarie. Le e lene sa se trezeasca la ora aia sa comenteze sau fac economie sa nu o ia in direct sa o cumpere doar inregistrata...:)

Huaaaaaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ei este in direct...ce porcarie. Le e lene sa se trezeasca la ora aia sa comenteze sau fac economie sa nu o ia in direct sa o cumpere doar inregistrata...:)

Huaaaaaa

 

 

Veniti deseara in Iron? traim in rromania ........ unde toata lumea face altceva decat ceea ce trebe !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ANKa va fi reparata abia saptamina aviatoare... sper ca maxim Joi sa fie gata. Pina la urma o sa dea jos chiulasa si o sa o gaureasca fara sa fie montata... cred ca era si cam dificil... apoi... marti ar trebui sa vina noua garnitura... am bujiile toate... si... cam asta e...

 

Pina atunci... voi infrunta ploaia pe Serenity... (scuterini) :) .

 

 

sniff sniff

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pina atunci... voi infrunta ploaia pe Serenity... (scuterini) :lol: .

sniff sniff

Lasa sniffu' (sau prizezi sa te motivezi? :P), sa vezi ce nasol e cu masina prin oras.. :)

Am facut dimineata 20min de la arc la televiziune, mi'am bagat peleu', am lasat masina vis-a-vis de siti gril si am venit in 10min cu metroul pana la universitate.

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Partea naspa e ca inca nu am "reactivat" instalatia electrica la minerele incalzite... si mi-au cazut unghiile astea doua zilele. Ma rog... pe doua roate e nasol pe vreme de asta oricit avantaj ai avea in trafic... plus ca nu te vad conservele de geamuri stropite...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima strigare , cine mai vine in Paw?

Pe la un maxim 10 sa fim acolo .

 

Hai ca daca vin cati au venit si aseara o sa iasa caterinca maxima. Eu sunt la munca asa ca s-ar putea sa fiti doar tu si Alecs :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima strigare , cine mai vine in Paw?

Pe la un maxim 10 sa fim acolo .

 

 

se pare ca ultimii mohicani sunt io si cu alin(gen stancu5) care vrem sa venim. ne hauzim la tel mai incolo.

Mesaj completat

Hai ca daca vin cati au venit si aseara o sa iasa caterinca maxima. Eu sunt la munca asa ca s-ar putea sa fiti doar tu si Alecs :)

 

 

o sa te imbogatesti de atata munca bei ducatistule!!!!

 

 

PS: GGGGGGGGGEEEEEEEENNNNNNNNNNNN !!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca ultimii mohicani sunt io si cu alin(gen stancu5) care vrem sa venim. ne hauzim la tel mai incolo.

Mesaj completat

 

 

 

o sa te imbogatesti de atata munca bei ducatistule!!!!

 

 

PS: GGGGGGGGGEEEEEEEENNNNNNNNNNNN !!!!!!!!!

 

N-ai auzit ma vb aia populara care zice ca "munca n-a imbogatit pe nimeni"...? :lol:

 

Daca a ajuns sa vina un Ducati la intrunirea Honda si sa lipseasca insasi Honda e de rau :)

Mesaj completat

Exite a mai spalat renumele... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai auzit ma vb aia populara care zice ca "munca n-a imbogatit pe nimeni"...? :P

 

Daca a ajuns sa vina un Ducati la intrunirea Honda si sa lipseasca insasi Honda e de rau :P

Mesaj completat

Exite a mai spalat renumele... :)

 

 

sa stii ca e adevarata vb aia. io am muncit in ultimele saptamani de nu am apucat sa mai ies cu micuta siu nu m-am ales cu nimik.

 

PS sa stii ca ducati ala se da bine pe langa Honda!!! cand o sa fie mare o sa vrea sa fie HondaCorse!!!!! :lol: :)

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care vine in seara asta in Paw (Iron City) ? Hai sa ne mai vedem si noi , sa vorbim si sa ne destrabalam !!!

 

 

Mai vine cineva diseara in Paw la destrabalare ?

 

 

Da' de ce azi Alex?

Maine seara in Iron :)

In seara asta incercam sa ne intalnim cei ce l-au cunoscut pe Rontz,ca s-a facut un an......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' de ce azi Alex?

Maine seara in Iron :)

In seara asta incercam sa ne intalnim cei ce l-au cunoscut pe Rontz,ca s-a facut un an......

 

Pai si acum spui?

 

Si am ales seara asta , pt ca Oana nu poate in alta, garzi de facut , copii de stors ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si acum spui?

 

Si am ales seara asta , pt ca Oana nu poate in alta, garzi de facut , copii de stors ...

hai cu pozele alea compromitatoare feteleee.:) sa vada si astia care au muncit aseara ce au pierdut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...