Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

hai cu pozele alea compromitatoare feteleee.:) sa vada si astia care au muncit aseara ce au pierdut

 

 

Lasati-i mei in pace sa-si faca somnul de frumusete! daca voi ati plecat devreme nu inseamna ca noi am cedat! :P :) :lol:

 

Io unul, spre binele lui Gixx si al meu, nu as vrea sa vad acele poze!!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lasati-i mei in pace sa-si faca somnul de frumusete! daca voi ati plecat devreme nu inseamna ca noi am cedat! :) :) :lol:

 

Io unul, spre binele lui Gixx si al meu, nu as vrea sa vad acele poze!!! :P

 

:P Deja am 1000 de intrebari pe care nici avtarul tau nu le poate rezolva...gen

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Deja am 1000 de intrebari pe care nici avtarul tau nu le poate rezolva...gen

 

 

Dar putem incerca!!!!! :) Se pare ca marinimosul dl. XCITE inca nu si-a revenit sau se xcite-aza cu poznele si ne tine pe noi in suspans!!!

 

XXXXXXXCIIIIIIIIIIIIITEEEEEEE ! pe unde te dai cu coatele pi jos???? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de cascadorii... Cu astia 2 poti sa pleci la drum oricand, distractia e garantata :)

 

 

poate mai repetam experienta de vineri seara!!! poate mai multi????

 

INTREBARE INTREBATOARE: PE UNDE S-AU ASCUNS CEILALTI? CA PARCA VB PE MESS INTRE NOI!!! S-A INTAMPLAT CEVA? S-A SUPARAT CAREVA?

 

Doar ma intrebam , gen !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ieri am cuplat instalatia electrica la minerele incalzite... am dat jos etrierul de pe fata si am schimbat placutele ca alea vechi nu se mai toceau de la mizga formata pe discuri din zeama de amortizoare si praf... am aerisit instalatia... am pus la loc filtrul de aer original ca ala direct (cred) baga aer prea rece de acum... mai am de reglat carburatie nitel maine dimineata... etc... Da... vorbesc de scuter :) :lol:

 

 

Colac peste pupaza azi am muncit...

 

 

So... we hate you anywayz... me and Hank. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ieri am cuplat instalatia electrica la minerele incalzite... am dat jos etrierul de pe fata si am schimbat placutele ca alea vechi nu se mai toceau de la mizga formata pe discuri din zeama de amortizoare si praf... am aerisit instalatia... am pus la loc filtrul de aer original ca ala direct (cred) baga aer prea rece de acum... mai am de reglat carburatie nitel maine dimineata... etc... Da... vorbesc de scuter :) :lol:

 

 

Colac peste pupaza azi am muncit...

 

 

So... we hate you anywayz... me and Hank. :)

 

 

nasol moment omu'! pana si Doamne-Doamne s-a hodinit in a 7 a zi!! pacatosule!!! :P :P

 

cu mobra cum ramase? cum au fost baietii (razvan si dl ion) cand le-ai spus de problema?

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol moment omu'! pana si Doamne-Doamne s-a hodinit in a 7 a zi!! pacatosule!!! :)

mai iesi si tu de pe topicul asta si mai uita'te pe forum si prin alte parti. la zaelu nu merge cu d'astea.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai iesi si tu de pe topicul asta si mai uita'te pe forum si prin alte parti. la zaelu nu merge cu d'astea.. :)

 

 

Ideea era ca nu au mai dat nici un semn pe acileasa niste unii si as fi vrut sa stiu ce s-a intamplat.

 

Apropo sa stii ca mai ies de pe acest topic si mai citesc si unele si altele si nu cred ca e treaba altora ce fac io. vorbeam strict de comunitatea de pe acileasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iese careva la o plimbare :lol:?

 

 

Io plec mai incolo pe la Obor, gen, vrei sa ma insotesti? :P Nu de alta dar tre sa ajung in Afumati si imi e urat de unul singur!!! :)

 

 

imi pare bine ca mai dai si tu cate un semn de viata. S-a rezolvat cu serviciul sau tot de noapte lucri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...