Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Marlitza ... scoate in (cuvant urat) motorul si taci dreaqu din gura :))))))))

in c.u.r.and tinere! saptamana asta sper sa-i fac schimbul de ulei si asigurarea si trebuie neaparat sa-i pun alarma! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

already done :D

Maine imi vine asigurarea, si mi-am facut-o ca nesimtitul pe 1 an, intrucat pe 6 luni e prea scurta... am impresia ca in septembrie-octombrie inca o sa fiu me mobra ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata, da, pe la 11 zic si eu, pentru ca vineri inca e rece si dimineata o sa fie destul de racoare.

Duminica in schimb putem pleca mai devreme intrucat minima este de 6 :D deci putem pleca de pe la 9-10....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut..am si eu un 600 FS din 2001..vreau sa mi fac comanda de consumabile si vreau sa mi schimb si antigelul..cam cat mi ar trebui??1-2 L?

 

Da. Daca-l pui 50/50% cred ca iti ajunge si 1L. Capacitatea totala este undeva aproape de 2L daca nu ma insel. La RR asa e si parca si la F4i Sport tot asa era.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La F4i intra 2,7 litri antigel ;) Eu folosesc Motul, care e deja preparat si mi-am comandat 3 l ;)

corect 2,7 si la f4..

Am auzit ca merge si hepu antigel la 1,5 l parca aproape 30d lei mai cumperi 2 l de h2o distilata si iesi mai ieftin.. Hepu e special pt motoarele cu bloc din aluminiu.. Am vazut ca se vb de el pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare....

hornetisti primiti in gasca??

noi ne adunam dar pe la 13 putem...cred...ca fiecare mai are cate ceva de facut..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io cred ca nu te mai iubeste!sa-i dai scrisorile inapoi si sa rupi pozele cu el. :friends: :crack:

 

salutare....

hornetisti primiti in gasca??

noi ne adunam dar pe la 13 putem...cred...ca fiecare mai are cate ceva de facut..

te primeste mah lumea,chiar daca ti-ai luar rr. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...