Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

si eu care scriam doar ca sa fac posturi ce ma fac :D . vroiam sa scrie si la mine super scula, pardon membru :P , super membru :drink:

 

 

:moto: si eu vroiam acelasi lucru. Mi-au furat bucuria de a deveni super postator :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mda, se pare ca s-a ajuns iar la faze d'astea. f bine, nu vom mai vorbi decat despre strictul necesar. Nu mai postati despre tricouri, despre filmulete, despre nimic. Ne rezumam strict la probleme tehnice. Si de acum ne intalnim doar la constitutiei si gata. NU e mai bine asa?

si va scutesc si de poza aia mare care va ocupa spatiu in economia paginii, nu de alta da asa or sa fie mai putine, de rasfoit.

care constitutiei?Crezi ca o sa mai vina cineva iarna la Constitutiei?

Editat de Alexutza_sct
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu sincer ce e asa de greu de rasfoit prin sutele de pagini ... de aia niste baietii destepti au inventat functia search, cat despre sfaturi tehnice ... cand pui o intrebare pe un forum vei primi 10 raspunsuri diferite , eu unul decat sa pun un om sa desfaca sau sa faca ceva care nu sunt sigur 100% ca i-ar rezolva problema ,deci sa il fac sa isi piarda timpul degeaba, mai bine ma abtin.

 

Imi cer scuze de off topic , acesta a fost ultimul .

 

Asfalt uscat !

Editat de xcite
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceavetz bah? Gixxu, te'ai certat cu adidasu? sau viceversa? Potoliti'va mah! Sau e de la vremea asta superba de afara si depresia ce va incearca la gandul ca urmeaza cateva luni bune de... "offline"?

 

Nu ma, nu ne-am certat, doar ne-am intepat reciproc referitor la commutere si alte cacaturi. Cum naiba sa ma cert cu Gixxu? :10:

Oricum vremea e de vina cred. La dracu, mai e mult pana la primavara? :haha:

 

pai atunci nu ne ramane decat sa ne dorim sa nu mai scriem nimic?

 

Nu mai scriem nimic ca Honda e Honda si nu se strica? :rock:

 

`mneata copchii ! yeeee! am mai facut un post

 

Nebunulee :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nebunulee :rock:

 

mneah :10: , yeeee ! am mai facut un post :haha:

 

apropo, sunt cel mai matinal dintre posesorii de cebereÂşasesuteief ? pe unde dati cu sapa copii ?

 

eu unul sunt frectionist de menta la o institutie din Constanta ce apartine de Ministerul Transporturilor ce se ocupa de cursurile IMO necesare imbarcarii pe vas. so daca vreti sa plecati pe vas u must talk to me :D

 

si daca nu intereseaza pe nimeni vroiam sa ma laud din nou :what:

Editat de adi.p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum pi bune...ce draqu e off topic la un 'fir' despre posesorii de honda 'de strada'?...e vb depre posesori deci despre orice legat de posesori...deci si despre bubele lor de pe penis, sau despre scurgerile vaginale (asta ca sa nu se simtza ignorate fetele noastre) si despre cum chinuie ei marinari, si despre cum le merge sau nu pompitza sau motorasu, si despre tricoie, singuri off topic dupa parerea mea sunt cei ca urla off topic ... in alta ordine de idei nu este nici jurnalul nici topicul de accidente sau furturi unde se impune ceva seriozitate ca sa ne strangem de boase, sau de sfarcuri (din nou ca fetele noastre sa nu se simtza neglijate) la fiecare replica zau asa :rock:(

 

PS desi cred ca faza cu sfarcurile af fi o idee sa o introducem ca salut...:what:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in alta ordine de idei nu este nici jurnalul nici topicul de accidente sau furturi unde se impune ceva seriozitate ca sa ne strangem de boase, sau de sfarcuri (din nou ca fetele noastre sa nu se simtza neglijate) la fiecare replica zau asa

 

PS desi cred ca faza cu sfarcurile af fi o idee sa o introducem ca salut...

 

:what:

 

:rock: si faza e ca atunci cand da reply si zice ca eu sunt off topic mai face si respectivul un post si se indreapta cu pasi repezi catre statul de super membru :haha:

 

LE : angra vrei sa fii cel mai bun prieten al meu ? nimeni nu mi-a mai luat apararea pana acum :10:

Editat de adi.p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca parerea mea iti este cunoscuta, nu? :10:

954 ALL THE WAY!

 

Hm... daca mi-as lua una :rock: cu siguranta ceva de genu asta ar arata:

post-10102-1227000849_thumb.jpg

 

Sau varianta putin mai optimista:

post-10102-1227001413_thumb.jpg

post-10102-1227001672_thumb.jpg

post-10102-1227002076_thumb.jpg

 

... :what: n-am vazut mobra sa arate mai bine ca asta... inca... :haha:

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A da :haha: , am uitat ca Adidas e pe stilul "Ghostrider" ... cu cat mai mult negru cu atat mai bine. Oricum vei ramane tot un CBRist la inima indiferent de ce motor iti vei lua. :what: :rock:

Editat de xcite
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A da :haha: , am uitat ca Adidas e pe stilul "Ghostrider" ... cu cat mai mult negru cu atat mai bine. Oricum vei ramane tot un CBRist la inima indiferent de ce motor iti vei lua. :what: :rock:

 

La fel si Vladut...dar ei uita ca pe cat de bine arata asa black ,pe atat de putin ii vede loomea..

 

 

 

 

 

 

Editat de Alexutza_sct
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La fel si Vladut...dar ei uita ca pe cat de bine arata asa black ,pe atat de putin ii vede loomea..

 

 

 

 

 

 

 

Doamne fereste !! Si stai linistita ca poti sa ai motorul si sa fi imbracat ca un papagal ca dragii nostrii conservari nu te vad oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La fel si Vladut...dar ei uita ca pe cat de bine arata asa black ,pe atat de putin ii vede loomea..

 

 

Ce treaba am eu cu lumea, cand de fapt eu ii feresc pe ei, nu ei pe mine. Si, doi, trebuie sa si stii cum se sta pe banda, distanta fata de cel din fata asa incat sa nu te incurce nimeni, chestia asta am invatat-o conducand masina :rock:

 

Multi dau vina pe culori, soferi, avioane, pentru incompetenta lor :what:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...