Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pai asta e o problema cam mare ca i-am promis si lu mariuss ca ii trimit niste pantalonasi de vreo 2 saptamani si nu leam pus nici acum la posta :) asa ca nu promit nimic daca ai un prieten care e prin bucuresti sa ti-le trimita ar fi super ca eu nu prea am cum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai asta e o problema cam mare ca i-am promis si lu mariuss ca ii trimit niste pantalonasi de vreo 2 saptamani si nu leam pus nici acum la posta :) asa ca nu promit nimic daca ai un prieten care e prin bucuresti sa ti-le trimita ar fi super ca eu nu prea am cum :)

eu am un prieten in Bucuresti, totusi nu vreau sa ma bag peste Andrei D, daca le poate lua el, sunt ale lui dar daca nu le mai vrea am sa vb cu prietenul din Buc despre asta ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mar interesa si pe mine socu de la carburatorul cu pistonas rotund daca are cineva al meu sa topit nu stiu cum :) lam intrebat pe tunaru si a zis ca nu are si la gaspar i se pare ca are carburator intreg si nu il descompeteaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma nu am nevoie de piston ca acuma am bagat nou.Doar voiam sa stiu daca am dat mult sau putin pe el in comparatie cu al tau :)

 

Dar segmentii sun de aia buni de crom?? ca ai mei nu-s si mi-ar prinde bine o pereche :lol:

Daca cumva poti face rost se asa ceva anunta-ma ca ii iau ;)

 

:)

Original Mobrele aveau primul segment cromat nu din crom . Daca pui ambii segmenti cromati va tine mult mai putin cilindrul

Cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cunosc... tot ce se vede in poza aceea, chiar si poza... a apartinut lui ticolino, care s-au dus odata cu voschodul lui :)

 

si el le avea de la mine

Voshod-ul era tot de la mine

dar piesele au ramas

intreaba-l

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrei piesele sau numai faci pe detectivu' ?

sa mai faci bine altora :lol:

 

ma intereseaza acte... am intrebat daca ai.

 

vroiam sa te ajut cu identificarea provenientei lor dar se pare ca nu am procedat bine... ma rog. asfalt uscat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se doneaza 2 semnale de montat in capetele ghidonului. Cred ca e pentru ghidon de 20mm diametru interior (nu am sublerul acasa, asa ca am masurat cu o rigla). Una este deteriorata (rupte 2 urechi din cele 4. Cred ca mai poate fi montat). Asa le-am primit la Vulcanul meu, nemontate (sunt complete, nu lipseste nimic, chiar are un "miez" in plus). Neamtu le-a cumparat prea mari si cred ca le-a fortat si a rupt unul. Detalii in poze. Care le vrei, aboneaza-te prin PM (intru rar aici). O sa raspund abia luni, probabil, ca plec din Bucuresti. Primul venit, primul servit (bucurestenii au prioritate intrucat programul meu nu se pupa cu al postei, sorry, nu e discriminare, ci pur si simplu nu am cum sa ajung la posta).

 

EDIT PE 24.09.2007: semnalele se duc la Niku Chopper. Rugaminte! Man, ai putina rabdare, da? Sunt ale tale, de asta sa fi sigur, dar trebuie sa vad cum ajung la posta. Incerc sa ajung saptamana asta.

post-10458-1190443579_thumb.jpg

post-10458-1190443586_thumb.jpg

post-10458-1190443592_thumb.jpg

post-10458-1190443597_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

frate ce oameni de cacao .. care il cunoaste pe CORNIENCU/CORNICESCU(nush sigur) ALEX .. sa vedetzi faza .. vb cu omu pe mess .. plm .. stabilesc un pretz pentru o chiulasa , un clindru , boltz, sigurante de hoinar .. plm .. vine avizu de la posta .. ma duc ridic coletu (deci am platit suma la care ne-am inteles) plm .. cand deschid coletu .. am avut o cadere psihica .. plm .. in ditai cutia nu era decat un cilindru amarat de hoinar .. si asta vaide capu lui .. chiulasa, blotz , sigurante nimic .. sa-mi bag picioru .. oameni de cacao .. bagami-as si mai zici sa ai incredere in oameni .. SA VEZI CE II RUP CAPATZANA... trebuie sa ne intalnim noi pe undeva .. oricum plm .. stiu ca nu are nicio treaba cu topicu .. dar na am zis sa stiti si voi

 

:friends: sex oral ma ca ti-am trimis ce ai cerut ti-am zis care e treaba cu cilindrul si inca mai faceai figuri...(cuvant urat) cu amenintarile tale ca asa sunt toti pe net...ca in fata stau ca muisti,te-n (cuvant urat) de sarman daca-ti vrei banii inapoi ma pis pe ei de 45ron tii dau inapoi sa-ti iei lumanari.....si sa sugeti (cuvant urat),o sa va calce pe voi tiru'...macar nu mai inflori atata cilindrul nu era nou da' inca ducea 1an...asa ca mai gandeste-te ce (cuvant urat) mea ai vorbit cu mine

P.S sa vi dupa mine sa-mi rupi capatana daca esti asa de smecher si tare-n gura!om de (cuvant urat) esti tu...(cuvant urat) mea te-a saracit 45ron sarantocule!daca stiam ca esti vai de (cuvant urat) ta ti-l dadeam gratis date-n sloboz.....abia acum am vazut topicul futute-n gura....sa ai parte de tot ce-mi doresti tu mie muistule.....pisamash pe ochii tai....

 

 

admin edit: ai pauza de postat 5 zile, sper sa dispari de pe forum, cel putin in coltul comunistelor orice post de-al tau il sterg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:eek: sex oral ma ca ti-am trimis ce ai cerut ti-am zis care e treaba cu cilindrul si inca mai faceai figuri...(cuvant urat) cu amenintarile tale ca asa sunt toti pe net...ca in fata stau ca muisti,te-n (cuvant urat) de sarman daca-ti vrei banii inapoi ma pis pe ei de 45ron tii dau inapoi sa-ti iei lumanari.....si sa sugeti (cuvant urat),o sa va calce pe voi tiru'...macar nu mai inflori atata cilindrul nu era nou da' inca ducea 1an...asa ca mai gandeste-te ce (cuvant urat) mea ai vorbit cu mine

P.S sa vi dupa mine sa-mi rupi capatana daca esti asa de smecher si tare-n gura!om de (cuvant urat) esti tu...(cuvant urat) mea te-a saracit 45ron sarantocule!daca stiam ca esti vai de (cuvant urat) ta ti-l dadeam gratis date-n sloboz.....abia acum am vazut topicul futute-n gura....sa ai parte de tot ce-mi doresti tu mie muistule.....pisamash pe ochii tai....

admin edit: ai pauza de postat 5 zile, sper sa dispari de pe forum, cel putin in coltul comunistelor orice post de-al tau il sterg.

 

 

bai tata nu e vb de 45 de ron ca ma pish pe ei ai inteles .. e vb ca esti un om de kko :) :) :( si nu te ti de cuvant frate .. cand vb cu cineva o chestia ca ii trimiti pt n'spe miliarde de ron un cilindur , chiulasa , blotz .. si plm ce mai trebuia .. poi le trimiti frate .. nu ii trimiti decat un cilindu da!!!! :D ..nu se fac dastea aici ma :) . oricum din punctul meu de vedere esti un om de tot kktu ! :ok: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...